Siit leiate kõik uudised Mario Kart 8 Deluxe kohta

Nintendo Switchi jaoks mõeldud Mario võidusõidumäng võitis just uue treileri koos mõne uue funktsiooniga; Kontrollima!

Nintendo teatas sel reedel rohkem uudiseid Mario Kart 8 Deluxe kohta, järgmine suur tiitel, mis tuleb 28. aprillil lülitile. Nagu oleme edasi öelnud Showmetech, sellel versioonil on 48 võistlusrada, kõik Wii U plus DLC-st.

Mõeldes inimeste uudistamiseks rohkem uudiseid, toob Suur N kaasa Mängu 42 tähemärki, tegelasena pärit Splatoon, Seda Bowser Jr., Kuningas Boo ja Sääreluu. Muud head uudised hõlmavad ka võimetkinnitage kaks eset korraga, uus süsteem, mis ei lase teid rajalt kõrvale ja uusi võimeid, nagu nägemata.

Võimalik on mängida ka Mario Karti jagab ekraani neljaks osaks (neljale mängijale), kui lüliti on teleris või kui Teil ja 11 sõbral on Switch, saate võistlusi teha traadita ühenduse kaudu.

Kõigi üksikasjade nägemiseks klõpsake ülaltoodud videol.

Mario Kart 8 Deluxe keskendub võitlusrežiimile

Mario Kartiga vahetamise põhirõhk on lahingurežiim, millel on mitu mängu, mille hulgas saab mängida enamikku teisi konsooliversioone 8 erinevat ala. Nintendo kirjeldab lahingurežiime järgmiselt:

  • Renegade kokkuvõte: Esmakordselt ilmus aadressil Mario Kart 8 Deluxe, võimaldab see uus reĹľiim ĂĽhel meeskonnal proovida teist tabada ja panna ta vangi enne kui aeg otsa saab. Vastasmeeskond peab proovima põgeneda ja oma lõksus olevad sõbrad päästa, vajutades lahtris olevale nupule;
  • Ă•hupallilahing: Viimastes mängudes saavad mängijad punkte teenida vastase õhupallide avamisega;
  • Bob-omb lööklaine: Esialgu edasi Mario Kart topeltjoon, Game Cube’i jaoks peate vastase kardile pommi viskama;
  • MĂĽndijooksja: Lahinguväljal joostes peab mängija sisse toodud kiir- ja paanikareĹľiimis koguma võimalikult palju mĂĽnte Mario Kart Wii;
  • Puhastusvaras: Varasta täht ja kasuta seda 20 sekundiks kroonina, ilma et keegi sinu eest varastaks.

Nintendo Switch on rahvusvaheliselt saadaval alates 3. märtsist. Saate vaadata meie lahtipakkimist, ülevaateid ja isegi näpunäiteid nende ostmiseks Brasiilias.

Konsooli uudiste saamiseks jätkake kuulamist Showmetech.