Siit leiate teavet Cuponeria ja selle sooduskupongide kohta

Siit leiate teavet Cuponeria ja selle sooduskupongide kohta

Kui te enne ostu sooritamist ei loobunud kuulsa “allahindluse” kĂĽsimisest, olete kindlasti osa inimeste meeskonnast, kes otsivad alati ka tehingute kuponge, eks? Sest kui vastus on jaatav, siis teadke, et peate teadma Urgent Cuponeriat!

Kuid kui vastus on eitav ja te ei kuulu ikkagi sellesse rühma, kes ei nõustu kallilt maksma, siis teadke, et see tekst on mõeldud ka teile, sest Brasiilia taolise ebakindla majanduse tingimustes võib iga majandus eelarvesse midagi muuta. Nii et pöörake suurt tähelepanu allolevale sisule:

Brasiillaste tavaline tegevus ostetavat toodet otsides on üksikasjaliku hinnaotsingu läbiviimine, mis võtab aega, kannatlikkust ja tahtejõudu, kuna iga eseme väärtuse uurimise, kirjutamise ja väärtuse võrdlemise protsess võib olla aeglane ja aeganõudev.

Mõeldes tarbijate elu lihtsustamisele, lõi visionäär Nara Iachan 2011. aastal allahindlusrakenduse nimega Cuponeria ja selle käivitamisest alates on välja antud üle 34 miljoni kupongi, mis tähendab, jah, miljonid inimesed on vähem kulutanud oma ostudele.

Tundub, et Cuponeriale pääsemine ja näidustuste nautimine on nii lihtne ja täiuslik? Tea, et see pole lihtsalt nähtav. Vaadake selle uuendusliku käivitusprogrammi plusse ja miinuseid:

Võimsus

 • Lihtne juurdepääs sooduskupongidele;
 • Ostud tehakse mugavalt teie kodus;
 • Soovitud soodustuse leidmiseks on teil lihtsalt Interneti-ĂĽhendusega arvuti või mobiiltelefon;
 • Rohkem kui tuhat kaubamärki on juba osa sellest programmist, mis pakub suurt hulka ettevõtteid, kes neid kuponge aktsepteerivad;
 • Nad eemaldasid vana taktika, mille kohaselt kĂĽsiti fĂĽĂĽsilistelt kauplusemĂĽĂĽjatelt allahindlusi, kuna protsente näidati ja oste tehti veebis;
 • Need on usaldusväärsed ja ohutud allahindlused.

Negatiivsed punktid

Nagu te juba arvasite, pole allahindlust kupongide kasutamisel ostude sooritamisel. Kui Cuponeria süsteemi analüüsida, võib negatiivseks pidada tegurit kupongi rotatsiooni, st kuna partnerbrände on palju, kui kasutaja ei vali tänast kupongi, ei pruugi ta seda homme leida.

Platvorm Cuponeria on olnud nii edukas ja on selle loomisest saadik meelitanud nii palju tarbijaid, et on vallutanud väga olulised partnerlussuhted, näiteks Banco Bradesco ja ettevõtte Google investeeringud.

Sellest ajast alates on sooduskupongide genereerimine paremaks läinud. Praegu pakutakse allahindlusi tarbimisharjumuste jälgimise ja analüüsi põhjal, mis muudab kõik veelgi kasumlikumaks. Uurige, kuidas Cuponeria süsteem töötab:

 • See ettevõte on märgitud Brasiilia suurimaks allahindlustootjaks;
 • Allahindlused võivad ulatuda kuni 60% -ni soovitud toote koguväärtusest;
 • Avalehel tuleb kasutajal vaid märkida linn, kus ta on, ja oodata, kuni leitakse selle asukoha kohta kehtivad pakkumised;
 • Sooduskupongid koostatakse ja pakutakse umbes 20 miljoni kasutaja uuringute ja eelistuste põhjal;
 • Vastupidiselt paljude inimeste arvamusele on allahindlustele ja pakkumistele juurdepääs tasuta, see tähendab, et nende kasutamiseks pole vaja midagi maksta;
 • Supermarketid, restoranid, iluteenustele, veebipoedele, piletitele ja reisimisele, moele ja muudele teenustele keskendunud ettevõtted on esile tõstetud allahindlustega;
 • PlatvormisĂĽsteemil Cuponeria on kahte tĂĽĂĽpi kuponge, ĂĽks fĂĽĂĽsiliste poodide jaoks ja teine ​​virtuaalsete poodide jaoks. Mõlemale viitab see, et tarbijad loevad enne ostu lõpetamist hoolikalt kuvatud reegleid;
 • Kupongi sooduskupongi kaudu on lihtne toote eest vähem maksta, lihtsalt registreeruge õigesti, klõpsake nuppu „hanki kupong“ ja kõik on valmis. „Mõne minuti pärast saadetakse protsent pakkumisest teie e-posti või mobiiltelefoni teabesse ja saate seda kasutada.

Laadige siit alla Cuponeria rakendus, klõpsake lihtsalt Play poe ikooni: