Siit saate teada, kui palju tehnoloogia poliitilisse võimu investeerib

Siit saate teada, kui palju tehnoloogia poliitilisse võimu investeerib

Pärast andmebaasi avaldamist, mis selgitab tehnoloogiagigandi investeeringuid Põhja-Ameerika otsustusõigusesse, toob TEK teieni veebisaidi, kus saate tutvuda ja üksikasjalikult otsida kõiki USA ettevõtete, organisatsioonide ja poliitikute vahel tehinguid.

See on senati ametlik portaal ja lisaks maksetega tegelevatele ettevõtetele suurendab lobitegevuse avalikustamise seaduse andmebaas ka kaasatud arvu, kuupäeva, ülekande teostamise aastat ja teemasid, mida ta soovib mõjutada.

tehnikaportaal gov sen “data-title =” tehnoportaal gov sen – saate teada, kui palju tehnikahiiglased investeerivad poliitilisse võimu – SAPO Tech “> valitsusportaalide portaalid

Pidage meeles, et Google on ettevõte, mis on juhtinud Põhja-Ameerika tehnikatööstuse suurimate lobistide nimekirja. AinuĂĽksi 2017. aastal kulutas Mountain View’i hiiglane 5,9 miljonit dollarit, et laiendada muu hulgas veebireklaamide eeskirjade ja kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide sisserände teemalist arutelu. Nelja parema edetabeli lõpetavad Amazon, Facebook ja Apple.

Andmega konsulteerimine on tasuta ja seda saab teha selle lingi kaudu.