Siit saate teada, kuidas alla laadida WhatsApp Beta ja kasutada uusi rakenduse funktsioone

Siit saate teada, kuidas alla laadida WhatsApp Beta ja kasutada uusi rakenduse funktsioone

WhatsApp Beta on Messengeri prooviversioon, mis on saadaval Androidi ja iOS-i kasutajatele. Igaüks, kes selle väljaande omaks võtab, võib enne teisi proovida uute funktsioonide võimalust.

Kuna see on eksperimentaalne, ei rakendata seda uuendust alati ja selle saab ette teatamata tühistada. Lisaks võib versioon näidata ebastabiilsust, mida lõplikul versioonil pole.

Kuidas installida WhatsApp Beta Androidi

Saage üheks beetatestijad WhatsApp Androidis on tasuta ja ei vaja täiendavat registreerimist. Peate oma seadmesse installima ainult WhatsApp ja järgima järgmisi samme.

1 Juurdepääs Google Play testimisprogrammi WhatsApp tellimuste lehele;

2 Seejärel logige sisse oma Google'i kontoga ja klõpsake nuppu Osaleda testidel;

WhatsApp Beta

3 Varsti pärast seda saab teie nutitelefon Messengeri värskendusi. Teenuse kohaselt võib värskendamine võtta aega;

4 Pärast värskenduse valmimist on nüüd võimalik katsetada WhatsApp Beta eksperimentaalseid funktsioone.

WhatsApp Beta

15 parimat mängu rühmade Status ja WhatsApp jaoks

Kuidas installida WhatsApp Beta iOS-i

Programm Beetatestid IOS-i WhatsApp ilmus alles kaks aastat pärast Androidi versiooni. Spetsiaalse WABetaInfo lehe kohaselt suleti see programm jaanuaris 2020 uutele kasutajatele.

Kui soovite, võite veebisaiti iga päev ise kontrollida, kui see juhuslikult avatakse või antakse uutele testijatele vakantsus.

Kui programm avab uusi võimalusi, järgige lihtsalt allpool toodud sammu:

  1. App Store'i testimisprogrammiga liitumiseks installige oma iPhone'i rakendus Flight Test;
  2. Seejärel avage link, et taotleda WhatsApp Beta Testeri programmis osalemist;
  3. Niisiis, puudutage nuppu Nõus ja lõpetage rakenduse installimine Installige see.

Funktsioonid, mida on testitud WhatsApp Beeta

Kui kahtlete, kas tasub võtta riski ja kasutada Messengeri ebastabiilset versiooni, et otsida võimalikke uudiseid otse? Võib-olla aitab see teada saada, milliseid funktsioone on WhatsApp Beta kaudu katsetatud või mida katsetatakse, ja see idee ka ellu viia.

Whatsapi beetaversioon

  • Uued emotikonid esimesest kĂĽljest;
  • Kleebis animatsioon;
  • Video reĹľiimis Pilt pildis (PIP), kuvatakse miniatuurselt, vestlusaknast lahkumata;
  • Liimipakendite rakendamine;
  • Turvateatis;
  • Grupivideod ja telefonivestlused;
  • Nupp oleku saatmiseks otse Facebooki lugudesse.

Kuidas pääseda välja WhatsApp beetaversioonist?

Kas testisite Messengeri prooviversiooni, kuid kahetsesite seda? Pole probleemi Androidis lihtsalt avage tühistamise leht, desinstallige rakendus ja laadige uuesti alla üldine versioon. Kommertsväljaande ilmumine, kui see on saadaval, võib võtta paar tundi, kuid see ooteaeg on rakenduse kohaselt normaalne.

Avage iPhone'is lihtsalt lennutesti rakendus, koputage WhatsApp Messenger siis jätkake Lõpetage testimine. Seejärel installige programmi stabiilne versioon uuesti.

5 sammu, et teada saada, kas ma pole WhatsAppis blokeeritud

Veel ĂĽks beetaversiooniga rakendus

Neile, kellele meeldib alati võimalike uudiste kõrval olla, soovite teada saada, et lisaks WhatsAppile pakuvad eksperimentaalset versiooni ka muud rakendused. Nende hulgas on Instagram, Facebook, Snapchat, Netflix, Spotify ja paljud teised.

Androidis peate otsima Google Playst rakendusi, mille kõrval on beetaversioon. Seejärel järgige lihtsalt sama kleepumisprotsessi, mis viiakse läbi messengeri abil. IOS-is pean installima lennutesti ja otsima soovitud rakenduse lingi.

Kas otsite tarkust? Vaadake võimalusi, kuidas WhatsAppis nähtamatuks jääda, ja peitke oma võrgus olekut. Kui kustutate sõnumi kogemata, õpetab AppGeek teile, kuidas taastada kustutatud sõnumid ja meilivestlused!

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.