Siit saate teada, kuidas Apple aitab kuuldeaparaatide kasutamist suurendada

Siit saate teada, kuidas Apple aitab kuuldeaparaatide kasutamist suurendada

Eelmisel nädalal rääkisime Tuuma heliprotsessor 7, esimene implantaadi / kuuldeaparaadi toodetud ettevõte Cochlea kasutades iOS-i loomulikke juhtelemente koostöös Apple'iga.

Kuigi see ettevõte oli esimene, kes selle kasutusele võttis, pakkus Ma tasuta protokolli, mida saavad kasutada ka teised ettevõtted, kes soovivad tehnoloogiat kasutada. Uues õppeaines KAabelSteven Levy tsiteerib kasutusnäiteid ja räägib ka selle uue asja üksikasjadest.

Murrang kuulmislangusega inimestele juurdepääsetavuses. Uhke meie meeskonna töö üle koos @CochlearUS-ga http://apple.co/2uW72wD @WIRED

Varem oli Bluetooth LE tehnoloogia (Madal energiatarve) on kasutatud kuuldeaparaatide ühendamiseks teiste seadmetega ja andmete vahetamiseks. Kuid kes teab, miks see alles nüüd ilmub, 2014. aastal lõi Apple Bluetooth LEA (Madala energiatarbega heli), mis kasutab sama tehnoloogiat eesmärgiga edastada ka väga hea kvaliteediga heli, ilma et kasutataks mõlema seadme akusid (mis on selle seadme / kuulmisimplantaadi aku suuruse tõttu väga oluline).

Valisime Bluetooth LE tehnoloogia, kuna see on madalaim raadiovõimsus, mis meil mobiiltelefonides on. Veetsime palju aega nende funktsioonide kohandamisel, et need vastaksid kuuldeaparaatides ja sisekõrva implantaatides kasutatava akutehnoloogia nõuetele.

Sriram Hariharan, Apple Core Bluetoothi ​​meeskonna insenerijuht.

Selle uue kuuldeaparaadi abil saab ära kasutada kõiki funktsioone, mida Apple on rakenduses iOS 10 MFi-seadmetele kasutanud, näiteks aku originaalsuse nägemine, helitugevuse reguleerimine ja isegi seadmete geograafilise asukoha kasutamine, et teatud keskkondadesse sisenemisel (näiteks kohvimasinad) automaatselt kohandada, restoranid jne, nagu väitis Wigal Solutions.

Veel üks hämmastav funktsioon, mille Ma esitas iOS 10-l, on "Ouvir ao Vivo" (Kuula otseülekannet), mis võimaldab kuulmispuudega kasutajatel seda kasutada iGadget seadme heli fookustamiseks konkreetses suunas. See aitab näiteks siis, kui keskkond on väga mürarikas ja seal võetakse palju müra.

Vaadake videot, et näidata, kui hämmastav see on:

Lisaks saavad kasutajad seadme abil tavaliselt iPhone'i ühendada implantaadiga ja kuulata sellist sisu nagu muusika, taskuhäälingusaated, videod, heliraamatud, FaceTime'i kõned, Siri abil vestelda ja muud.

Nucleus 7 heliprotsessor on pritsmevastane ja koos Aqua + kaitsekattega (müüakse eraldi) on see täiesti veekindel. See ühildub ainult Apple'i seadmetega, kuid Androidi töötavates seadmetes on võimalik heli mängida koos teise ettevõtte tootega Cochlear Wireless Phone Clip.

Pidage meeles, et seda tüüpi seade on mõeldud kohleaarse implantaadi saamiseks kuulmislanguse (mõõdukas kuni raske) all kannatavatele inimestele ja neile on tehtud operatsioon (uuri erinevust siit).

Ehkki kurtide kultuuris on väga tugev vastupanu, võivad kuulamise ajal sündinud inimesed heli kaotamise tõttu palju kannatada. Neile, kes otsustavad operatsiooni teha ja proovivad heli taastada, on selle seadme kasutajateated eriti positiivsed.

Nucleus 7 heliprotsessor jõuab poodi oktoobris.

läbi AppleInsideri