contador gratis Skip to content

Siit saate teada, kuidas digitaalset töökaarti eemaldada ja sellele juurde pÀÀseda

Siit saate teada, kuidas digitaalset töökaarti eemaldada ja sellele juurde pÀÀseda

Alates eelmisest aastast saavad digitaalsed töömapi rakendused asendada fĂŒĂŒsilisi dokumente

Rakendus Digitaalsed töömakid on olnud olemas alates 2017. aastast, kuid alles 2019. aastal muudeti mÀÀrusega digitaalne versioon ametlikuks dokumendiks. Sellisena vÔivad rakendused asendada paberimajanduse portfellid. Uute pÔhjustatud kriisiga koroonaviirus (COVID-19), hakkasid paljud töötajad tööriistu kasutama, sest kodust lahkuda oli vÔimatu.

Andmed kasutajalt Dataprev (Sotsiaalkindlustustehnoloogia ja ettevÔtteteave) nÀitab rakendust Digitaalsed töömakid on juba 7,4 miljonit allalaadimist. See tööriist on kasulik teabe hankimiseks töökaartidelt, CTPS-i vÀljastamiseks, lisaks muu hulgas tööhÔive ja sissetuleku hÀdaolukorras hoidmise eeliste kontrollimiseks.

Kuidas teha oma digitaalset tööportfelli

Mobiilselt koos digitaalse tööportfelli rakendusega Rakendus vĂ”ib asendada dokumendi fĂŒĂŒsilise versiooni

Aktiveerimiseks on kaks kanalit Digitaalsed töömakid: veebisaidi kaudu gov.br ja rakendused, mille on koostanud Majandusministeerium, saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks (iOS). Registreerimisprotsess on sama, sÔltumata valitud meediumist.

Enne alustamist on oluline alla laadida Ă”ige rakendus. Juhul kui Digitaalsed töömakid, tööriist Dataprevi arendaja (iOS-is – iPhone) ja Brasiilia valitsus (Androidis). Rakenduse kaudu saate seda teha jĂ€rgmiselt.

Samm 1: Installige rakendus Digitaalsed töömakid oma nutitelefonis Android vÔi iPhone (iOS). Kui olete lÔpetanud, avage rakendus ja klÔpsake sisestusklahvi. Kui olete portaalis registreerunud gov.br, lihtsalt sisestage oma CPF ja jÀtkake;

2. samm: Kui teil pole registreerimist, klĂ”psake nuppu Registreeri ja sisestage jĂ€rgmisel ekraanil oma isiklikud andmed: CPF, tĂ€isnimi, mobiil, et saada SMS ja e-kiri. SeejĂ€rel mĂ€rkige ruut Ma ei ole robot ja nĂ”ustuge kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga. LĂ”puks klĂ”psake nuppu JĂ€tka. JĂ€rgmisel ekraanil kinnitage oma andmed, teatades: sĂŒnniaeg, -kuu ja -aasta;

3. samm: Aktiveerige registreerimine e-posti vÔi SMS-i teel. PÀrast kanali valimist ja koodi saamist pange see rakendusse ja klÔpsake nuppu Valideeri registreerimine. LÔpuks looge lihtsalt juurdepÀÀsuparool;

4. samm: Kui registreerimine on lĂ”ppenud, pÀÀsete nĂŒĂŒd rakenduse avalehele oma CPF-i ja parooliga.

PĂ€rast aktiveerimist on vĂ”imalik nĂ€ha kolme viimast tööd ja kui vajate rahakoti numbrit, kasutage lihtsalt oma CPF-i. Valitsuse sĂ”nul ei ole vaja oma fĂŒĂŒsilist CTPS-i kĂ€sutada, kuna see kehtib dokumendina. Seega on soovitatav see salvestada.

digitaalse töömapi rakenduse ekraanipilt PÀrast valideerimist on juurdepÀÀs töötajate teabele

Lisaks tööhĂ”ivealasele teabele saavad kasutajad tutvuda lepingute, hĂŒvitiste ja töötuskindlustuse taotlemise vĂ”imalustega.

Ma ei pÀÀse juurde

Juhtudel, kui isik ei pÀÀse juurde Digitaalsed töömakid Veebisaidi vĂ”i rakenduse kaudu selgitab valitsus, et kodanikud vĂ”ivad Caixast vĂ”i Banco do Brasilist sularahaautomaadis abi kĂŒsida. See on teostatav ka jĂ€relevalveĂŒksuses vĂ”i piirkondlikus tööjĂ”us.

Taotluses esitatud teave on ristunud andmetega, mis on registreeritud aadressil eSotsiaalne. Tööandjate puhul siseteave eSotsiaalne need vĂ”ivad asendada fĂŒĂŒsilises portfellis registreeritud mĂ€rkmeid. See tĂ€hendab, et kĂ”ike saab teha digitaalsete seadmete abil.

Rakendus Digitaalsed töömakid saab Androidi jaoks tasuta alla laadida Play poes ja iOS (iPhone) App Store'is.

Allikas: Gov.br; Töötavad Brasiilia.