contador gratis Saltar al contenido

Siit saate teada, kuidas Gmail Mobile'is vestlusi peatada või neid ignoreerida

Siit saate teada, kuidas Gmail Mobile'is vestlusi peatada või neid ignoreerida

Kui osalete e-posti loendis, saate teatud hetkel osaleda lõpututes vestlustes. Kui teave muutub ebaoluliseks, pakub Gmail Mobile võimalust vestluse "häirida" ja hoida kõik järgnevad kirjad postkastist eemal.

Nii nagu Gmaili töölauaversioon, arhiivitakse ka vestluses saadud uued sõnumid automaatselt, mis on kasutatavuse ja aja kokkuhoiuga tõeline eelis. Mobiilses versioonis funktsionaalsuse kasutamiseks avage lihtsalt menüü "Veel" ja valige "vaigista".

Gmail Mobile, mis on praegu saadaval ainult inglise keeles, toetab täielikult mobiilseadmeid nagu iPhone, iPod touch ja Android.

<img class = "joondatud suurusega täielik wp-image-9021" title = "gmailmobilemute" src = "https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/gmailmobilemute.jpg?resize=320 % 2C480 "alt =" gmailmobilemute “width =” 320 “height =” 480 ” srcset = “https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/gmailmobilemute.jpg?w=320&ssl=1 320w, https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp- content / uploads / gmailmobilemute.jpg? resize = 200% 2C300 & ssl = 1 200w “size =” (max-width: 320px) 100vw, 320px “data-recalc-dims =” 1 “/>