Kuidas vältida Gmaili ja Google+ kontaktide integreerimist

Siit saate teada, kuidas Gmailis sõnumeid saata

See on olnud saadaval Gmaili jaotises Labs, kust leiate tehnoloogia kõige eksperimentaalsemad funktsioonid, alates 2009. aastast. See on nüüd ametlikult osa Gmaili peamistest tööriistadest.

Google teatas esmaspäeval, et see valik võimaldaks kasutajatel loobuda e-kirjade saatmisest pärast 5, 10, 20 või 30 sekundit saatmist – tegelikult viivitatakse kohaletoimetamisega, kuna sõnumeid tegelikult ei saadetud.

See funktsioon jõuab kõigi kasutajateni järgmise kahe nädala jooksul. Järgige allolevaid samme ja vaadake, kuidas see funktsioon oma kontol lubada:

– Minge oma Gmaili konto seadetesse – Valige ilmuvas menĂĽĂĽs uuesti suvand Seaded – Esimesel vahekaardil kuvatakse valikud TĂĽhista “Esita”. Funktsiooni aktiveerimiseks klõpsake lihtsalt kastil ja valige teenuse tĂĽhistamiseks sekundid – lõpuks salvestage lihtsalt tehtud muudatused

Nüüd, kui saadate meilisõnumi, kuvatakse lehe ülaosas suvand, mis võimaldab teil just saadetud sõnumi kätte saada.

Pange tähele, et see valik pole mobiilseadmete jaoks saadaval. Või kuvatakse enne toimingu tegemist tarne kinnituskiri.

Gmail on ĂĽks kõige aktiivsemaid e-posti teenuseid maailmas. Mais toimunud Google’i arendajate konverentsil selgus tehnoloogiast, et kokku oli neid juba ĂĽle 900 miljoni.