RAČUNALNIK

Siit saate teada, kuidas installida Galaxy S7 mÀngude kÀivitaja teistesse Samsungi seadmetesse

Üks funktsioonidest, mille Samsung sel aastal koos Galaxy S7 ja Galaxy S7 Edge TouchWiziga tĂ”i, on mĂ€ngude kĂ€ivitaja. Niikaua kui saan katsetada liini kaheservalisi variante, jÀÀb mulle tegelikult silma see, kuidas see mĂ€ngukeskus töötab ja mĂ€ngimist hĂ”lbustab. Üks veebisaidi lugeja vĂ”ttis temaga e-posti teel ĂŒhendust, et kĂŒsida, kas Game Launcherit on vĂ”imalik kasutada ka teistes Samsungi mudelites. Vastus on jah ja ma selgitan, kuidas seda teha selles artiklis.

See protsess ei vaja root

MĂ€ngude kĂ€ivitaja lĂŒhikirjeldus

MĂ€ngude kĂ€ivitaja toimib mĂ€ngukeskusena, lisades oma mĂ€ngud automaatselt kindlasse kausta ja hakates nĂ€itama mĂ€nge, mis nĂ€ivad teile meeldivat. Mis aga teenuses kĂ”ige rohkem tĂ€helepanu köidab, on hĂ”ljuv nupp „MĂ€ngutööriistad“.

mÀngude kÀivitaja konfiguratsioon

See on mĂ€ngude kĂ€ivitaja Galaxy S7 Edge’is / © ANDROIDPIT

MÀngutööriistad kasutavad mitmeid Google Play mÀngude funktsioone, nÀiteks on vÔimalik mÀngu mÀnge salvestada ja teiste kasutajatega jagada. See tööriist on vÀga kasulik, eriti neile, kes kasutavad mÀngimiseks oma nutitelefoni ja kellel pole kannatlikkust mahtuvuslike nuppude mÀngimise ajal kogemata aktiveerimiseks, katkestades seelÀbi mÀngukogemuse.

Ekraani salvestamine Galaxy s6 mÀngude kÀivitaja

Galaxy S6 / © NextPit abil saate oma matƥe salvestada ja neid kÔiki oma sÔpradega jagada

Galaxy s6 mÀngukanderaketi lukustus

Ärge laske rohkem liikumist kasutamata, vajutades kogemata oma Samsungi / © NextPiti mahtuvusnuppu

Kuidas installida Galaxy S7 mÀngude kÀivitaja Galaxy S6-le ja muudele variantidele

Selleks on erinevates foorumites erinevad protsessid. Selle Ă”petuse jaoks kasutasin kahte erinevat teemat XDA arendaja ja enne selle artikli avaldamist katsetasin seda Galaxy S6-l (SM-G920F), mis töötab Android 6.0.1 Marshmallow’is. See protsess ei vaja root.

Galaxy s6 mÀngude kÀivitaja

See on mĂ€ngutööriist, mis töötab Galaxy S6 / © NextPit’is

Galaxy S7 mĂ€ngude kĂ€ivitaja Galaxy S6-l töötamine pole ĂŒldse keeruline ja nĂ”uab ainult kolme paketi installimist. Protsessid, mida ma lĂ€bi viin, ja need, millele osutan, tehakse veebisaidi kaudu APKmirror. Pidage seda meeles, et peate rakendusi alla laadima tundmatutest allikatest ja seda tuleks teha omal vastutusel.

NÔuded

Enne APK-de allalaadimist aktiveerige valik “Tundmatud allikad”, et lubada rakenduste installimist muudest allikatest kui Google Play. Selleks pÀÀsete juurde Seaded> Lukustuse ja ekraani turvalisus> Tundmatud allikad.

Tundmatu allika Galaxy s6 mÀngude kÀivitaja

Lubage valik “Tundmatud allikad”, et lubada rakenduste installimist muudest allikatest kui Google Play / © NextPit

Pange tÀhele, et pÀrast seda protsessi saate selle turvaloa keelata, jÀrgides sama rada.

Allalaadimised |

PÀrast nende kolme rakenduse allalaadimist ja installimist on mÀngude kÀivitaja kasutamiseks valmis. Kui olete paketi alla laadinud, kuid funktsionaalsus ei tööta endiselt, proovige jÀrgmist.

  • TaaskĂ€ivitage seade.
  • Minema Seaded> Lisafunktsioonid> MĂ€ng ja veenduge, et mĂ€ngude kĂ€ivitaja ja mĂ€ngutööriistad oleksid aktiivsed.
  • Valige Seaded> Rakendused> Rakendushaldur> MĂ€ngutööriistad> Load ja lubage see.

Seda funktsiooni saab kasutada nii Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge +, Galaxy Note 5 kui ka Galaxy Note 4 mudelites. Ma ei ole suutnud Galaxy S5-ga testida, kuid kui seade töötab juba Android 6.0 Marshmallow’is, usun ka seda töötab Game Launcherit sujuvalt.

Niisiis, kas saate oma Samsungi installida ja kasutada mÀngude kÀivitajat? Milline nutitelefon?

AitÀh: Martin B ja sushant1thakran.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH