Siit saate teada, kuidas installida Galaxy S7 mängude käivitaja teistesse Samsungi seadmetesse

Siit saate teada, kuidas installida Galaxy S7 mängude käivitaja teistesse Samsungi seadmetesse

Üks funktsioonidest, mille Samsung sel aastal koos Galaxy S7 ja Galaxy S7 Edge TouchWiziga tõi, on mängude käivitaja. Niikaua kui saan katsetada liini kaheservalisi variante, jääb mulle tegelikult silma see, kuidas see mängukeskus töötab ja mängimist hõlbustab. Üks veebisaidi lugeja võttis temaga e-posti teel ühendust, et küsida, kas Game Launcherit on võimalik kasutada ka teistes Samsungi mudelites. Vastus on jah ja ma selgitan, kuidas seda teha selles artiklis.

See protsess ei vaja root

Mängude käivitaja lühikirjeldus

Mängude käivitaja toimib mängukeskusena, lisades oma mängud automaatselt kindlasse kausta ja hakates näitama mänge, mis näivad teile meeldivat. Mis aga teenuses kõige rohkem tähelepanu köidab, on hõljuv nupp „Mängutööriistad“.

mängude käivitaja konfiguratsioon

See on mängude käivitaja Galaxy S7 Edge’is / © ANDROIDPIT

Mängutööriistad kasutavad mitmeid Google Play mängude funktsioone, näiteks on võimalik mängu mänge salvestada ja teiste kasutajatega jagada. See tööriist on väga kasulik, eriti neile, kes kasutavad mängimiseks oma nutitelefoni ja kellel pole kannatlikkust mahtuvuslike nuppude mängimise ajal kogemata aktiveerimiseks, katkestades seeläbi mängukogemuse.

Ekraani salvestamine Galaxy s6 mängude käivitaja

Galaxy S6 / © NextPit abil saate oma matše salvestada ja neid kõiki oma sõpradega jagada

Galaxy s6 mängukanderaketi lukustus

Ärge laske rohkem liikumist kasutamata, vajutades kogemata oma Samsungi / © NextPiti mahtuvusnuppu

Kuidas installida Galaxy S7 mängude käivitaja Galaxy S6-le ja muudele variantidele

Selleks on erinevates foorumites erinevad protsessid. Selle õpetuse jaoks kasutasin kahte erinevat teemat XDA arendaja ja enne selle artikli avaldamist katsetasin seda Galaxy S6-l (SM-G920F), mis töötab Android 6.0.1 Marshmallow’is. See protsess ei vaja root.

Galaxy s6 mängude käivitaja

See on mängutööriist, mis töötab Galaxy S6 / © NextPit’is

Galaxy S7 mängude käivitaja Galaxy S6-l töötamine pole üldse keeruline ja nõuab ainult kolme paketi installimist. Protsessid, mida ma läbi viin, ja need, millele osutan, tehakse veebisaidi kaudu APKmirror. Pidage seda meeles, et peate rakendusi alla laadima tundmatutest allikatest ja seda tuleks teha omal vastutusel.

Nõuded

Enne APK-de allalaadimist aktiveerige valik “Tundmatud allikad”, et lubada rakenduste installimist muudest allikatest kui Google Play. Selleks pääsete juurde Seaded> Lukustuse ja ekraani turvalisus> Tundmatud allikad.

Tundmatu allika Galaxy s6 mängude käivitaja

Lubage valik “Tundmatud allikad”, et lubada rakenduste installimist muudest allikatest kui Google Play / © NextPit

Pange tähele, et pärast seda protsessi saate selle turvaloa keelata, järgides sama rada.

Allalaadimised |

Pärast nende kolme rakenduse allalaadimist ja installimist on mängude käivitaja kasutamiseks valmis. Kui olete paketi alla laadinud, kuid funktsionaalsus ei tööta endiselt, proovige järgmist.

  • Taaskäivitage seade.
  • Minema Seaded> Lisafunktsioonid> Mäng ja veenduge, et mängude käivitaja ja mängutööriistad oleksid aktiivsed.
  • Valige Seaded> Rakendused> Rakendushaldur> Mängutööriistad> Load ja lubage see.

Seda funktsiooni saab kasutada nii Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge +, Galaxy Note 5 kui ka Galaxy Note 4 mudelites. Ma ei ole suutnud Galaxy S5-ga testida, kuid kui seade töötab juba Android 6.0 Marshmallow’is, usun ka seda töötab Game Launcherit sujuvalt.

Niisiis, kas saate oma Samsungi installida ja kasutada mängude käivitajat? Milline nutitelefon?

Aitäh: Martin B ja sushant1thakran.