Siit saate teada, kuidas installida Galaxy S7 mängude käivitaja teistesse Samsungi seadmetesse

√úks funktsioonidest, mille Samsung sel aastal koos Galaxy S7 ja Galaxy S7 Edge TouchWiziga t√Ķi, on m√§ngude k√§ivitaja. Niikaua kui saan katsetada liini kaheservalisi variante, j√§√§b mulle tegelikult silma see, kuidas see m√§ngukeskus t√∂√∂tab ja m√§ngimist h√Ķlbustab. √úks veebisaidi lugeja v√Ķttis temaga e-posti teel √ľhendust, et k√ľsida, kas Game Launcherit on v√Ķimalik kasutada ka teistes Samsungi mudelites. Vastus on jah ja ma selgitan, kuidas seda teha selles artiklis.

See protsess ei vaja root

M√§ngude k√§ivitaja l√ľhikirjeldus

M√§ngude k√§ivitaja toimib m√§ngukeskusena, lisades oma m√§ngud automaatselt kindlasse kausta ja hakates n√§itama m√§nge, mis n√§ivad teile meeldivat. Mis aga teenuses k√Ķige rohkem t√§helepanu k√∂idab, on h√Ķljuv nupp ‚ÄěM√§ngut√∂√∂riistad‚Äú.

mängude käivitaja konfiguratsioon

See on m√§ngude k√§ivitaja Galaxy S7 Edge’is / ¬© ANDROIDPIT

M√§ngut√∂√∂riistad kasutavad mitmeid Google Play m√§ngude funktsioone, n√§iteks on v√Ķimalik m√§ngu m√§nge salvestada ja teiste kasutajatega jagada. See t√∂√∂riist on v√§ga kasulik, eriti neile, kes kasutavad m√§ngimiseks oma nutitelefoni ja kellel pole kannatlikkust mahtuvuslike nuppude m√§ngimise ajal kogemata aktiveerimiseks, katkestades seel√§bi m√§ngukogemuse.

Ekraani salvestamine Galaxy s6 mängude käivitaja

Galaxy S6 / ¬© NextPit abil saate oma matŇ°e salvestada ja neid k√Ķiki oma s√Ķpradega jagada

Galaxy s6 mängukanderaketi lukustus

√Ąrge laske rohkem liikumist kasutamata, vajutades kogemata oma Samsungi / ¬© NextPiti mahtuvusnuppu

Kuidas installida Galaxy S7 mängude käivitaja Galaxy S6-le ja muudele variantidele

Selleks on erinevates foorumites erinevad protsessid. Selle √Ķpetuse jaoks kasutasin kahte erinevat teemat XDA arendaja ja enne selle artikli avaldamist katsetasin seda Galaxy S6-l (SM-G920F), mis t√∂√∂tab Android 6.0.1 Marshmallow’is. See protsess ei vaja root.

Galaxy s6 mängude käivitaja

See on m√§ngut√∂√∂riist, mis t√∂√∂tab Galaxy S6 / ¬© NextPit’is

Galaxy S7 m√§ngude k√§ivitaja Galaxy S6-l t√∂√∂tamine pole √ľldse keeruline ja n√Ķuab ainult kolme paketi installimist. Protsessid, mida ma l√§bi viin, ja need, millele osutan, tehakse veebisaidi kaudu APKmirror. Pidage seda meeles, et peate rakendusi alla laadima tundmatutest allikatest ja seda tuleks teha omal vastutusel.

N√Ķuded

Enne APK-de allalaadimist aktiveerige valik “Tundmatud allikad”, et lubada rakenduste installimist muudest allikatest kui Google Play. Selleks p√§√§sete juurde Seaded> Lukustuse ja ekraani turvalisus> Tundmatud allikad.

Tundmatu allika Galaxy s6 mängude käivitaja

Lubage valik “Tundmatud allikad”, et lubada rakenduste installimist muudest allikatest kui Google Play / ¬© NextPit

Pange tähele, et pärast seda protsessi saate selle turvaloa keelata, järgides sama rada.

Allalaadimised |

Pärast nende kolme rakenduse allalaadimist ja installimist on mängude käivitaja kasutamiseks valmis. Kui olete paketi alla laadinud, kuid funktsionaalsus ei tööta endiselt, proovige järgmist.

  • Taask√§ivitage seade.
  • Minema Seaded> Lisafunktsioonid> M√§ng ja veenduge, et m√§ngude k√§ivitaja ja m√§ngut√∂√∂riistad oleksid aktiivsed.
  • Valige Seaded> Rakendused> Rakendushaldur> M√§ngut√∂√∂riistad> Load ja lubage see.

Seda funktsiooni saab kasutada nii Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge +, Galaxy Note 5 kui ka Galaxy Note 4 mudelites. Ma ei ole suutnud Galaxy S5-ga testida, kuid kui seade t√∂√∂tab juba Android 6.0 Marshmallow’is, usun ka seda t√∂√∂tab Game Launcherit sujuvalt.

Niisiis, kas saate oma Samsungi installida ja kasutada mängude käivitajat? Milline nutitelefon?

Aitäh: Martin B ja sushant1thakran.