Siit saate teada, kuidas iPadist ja Macist iPhone’ilt kõnesid vastu võtta

IOS 8 pakub väga huvitavat funktsiooni, milleks on kõne suunamine. Siit saate teada, kuidas seda seadistada, nii et tunnete end kõnedele vastamise ajal voodis oma iPadi puudutades ja teie iPhone on kadunud mõne seda ümbritseva püksi taskust.

See võib juhtuda teie ja teie partneri või teie laste / õdede-vendadega jne. kasutage sama iCloudi kontot. Sel juhul on täiesti võimalik, et keegi juhtus just teile helistama ja ka teie naise telefon helises nagu hullumeelne (üks meie lugejaist teatas sellest probleemist).

Niisiis, selgitame kiiresti, mis on kõne suunamine ja kuidas see toimib ning kuidas seda lubada / keelata.

Mis on

Nagu nimigi ĂĽtleb, võimaldab kõnede suunamine teie iPhone’is kõne saabumisel iPadist või Macist vastata. Samuti saate helistada oma seadmest.

Mida tuleb töö heaks teha

Esiteks, et funktsioon töötaks, kõik Teie iPhone ja iPad peavad töötama iOS 8.

Teiseks, kui teil on Mac, peab see töötama OS X 10.10 Yosemite (viimane).

Kõne suunamine toimub ainult siis, kui seade lisaks kahele ülaltoodud üksusele kasutab ka seda sama iCloudi konto ja ühendatud samas WiFi-võrgus.

Kui see kõik on käes, tuleb lihtsalt edasi liikuda Seaded> FaceTime ja kontrollige, kas suvand iPhone Connection on märgitud. Tee seda mõlemad seadmed.

iPhone'i näpunäited ipadi linkide kohta

Helistage mõnelt teiselt iPadilt või iPhone’ilt

[the_ad id=”5747″]

Helistamiseks peate avama FaceTime ja valima kontakti või sisestama numbri, millele soovite helistada. Kui puudutate telefoniikooni, kuvatakse iPhone’i kaudu helistamise võimalus.

Nii lihtne see ongi.

iPhone'i näpunäited ipadi linkide kohta iPhone'i näpunäited ipadi linkide kohta

“Minu iPhone mängib kodus hullumeelselt”

Kui see juhtub teiega, on tõenäoline, et sama seadet (mis pole teie) kasutavad sama iCloudi kontot. ICloudi konto on nagu Whatsapp, kõigil peab olema oma konto.

Seega, kui see nii on, peate minema seadme juurde, mis ei kuulu teile, kuid kasutab oma iCloudi kontot, ja kustutama sealt õnnistatud.

Kustutamiseks on see lihtne: Seaded> iCloud> Logi välja.

Kui teil on kaks teile kuuluvat seadet – isiklik iPhone ja töö-iPhone või iPhone ja iPad, ja te ei soovi, et teid häiriks iga kord, kui kummaski seadmes kõne saabub, minge lihtsalt valikutesse Seaded> FaceTime ja keelake see valik. Helistage iPhone’i kaudu.

Macis

Macis on protsess sarnane. Peate avama FaceTime’i, minema jaotisse Eelistused ja kontrollima suvandeid IPhone kõned (inglise keeles iPhone Cellular Calls, nagu ekraanipildil).

iPhone'i näpunäited ipadi linkide kohtaKrediit: 9to5Mac

Helistage

Macis helistamiseks sisestage lihtsalt number FaceTime’i või valige kontakt. Samuti on võimalik kõnesid saata teistest rakendustest, näiteks Mail, Contacts ja Calendar. Klõpsake lihtsalt numbril ja kõne tehakse.

See funktsioon on tõesti väga lihtne ja muudab elu lihtsamaks, kuna see võimaldab teil Maciga töötades mitte kaotada fookust, peale selle, et see on iPadi kasutamisel väga mugav, et mitte segada teie tegevust.

Kas te ei saa kasutada või teil on küsimusi? Kommenteerige kindlasti allpool, et proovime aidata!