contador gratis Saltar al contenido

Siit saate teada, kuidas kasutada oma mobiiltelefoni Wi-Fi või USB-kaabli kaudu arvuti veebikaamerana

Siit saate teada, kuidas kasutada oma mobiiltelefoni Wi-Fi või USB-kaabli kaudu arvuti veebikaamerana

Mobiiltelefoni kasutamine veebikaamerana on alternatiiv neile, kellel on arvuti ilma sisemise kaamerata. Või teine ​​neile, kes on tarvikuid kahjustanud ega soovi selle jaoks rohkem kulutada.

Alternatiiv võib olla hea valik ka neile, kes peavad arvutiga videokonverentsi tegema, kuid peavad näitama keskkonda ja mitte iseennast.

Kui see on teie juhtum, kontrollige allpool, kui lihtne on muuta telefon veebikaameraks W-Fi või USB-kaabli abil.

Kasutage oma mobiiltelefoni veebikaamerana

Android-telefoni veebikaamerana kasutamiseks peate alla laadima nutitelefoni rakenduse ja oma arvutis oleva programmi, mis on saadaval Windowsi või Linuxi jaoks. Selles õpetuses valisime programmi DroidCam traadita veebikaamera. Tarkvara edastab pilte nutitelefoni kaamerast arvutisse Wi-Fi või USB-kaabli abil.

Selle teenuse abil saate osaleda videokonverentsidel selliste programmide nagu Skype või voogesitatud videod platvormidel nagu Twitch ja YouTube. Erinevalt teistest seda tüüpi rakendustest ei ole vesimärke ega ajapiiranguid.

Järgmisena näitame teile, kuidas muuta telefon Wi-Fi või USB-kaabli abil veebikaameraks. Mõlemal juhul on vaja mobiiltelefonis läbi viia järgmine protsess:

1 Laadige oma Android-seadmes alla DroidCami traadita veebikaamera rakendus;

2 Avage rakendus ja koputage Järgmine järgima. Seejärel koputage juhiste ekraanil Saage aru;

3 Seejärel laske rakendusel fotosid teha ja videoid salvestada ning ka heli salvestada;

4 Ekraanil kuvatakse Wi-Fi iP-number ja kaamera juurdepääsu number. Esimest tuleb kasutada programmi arvutiversioonis;

Kasutage veebikaamerana mobiiltelefoni

5 Kui soovite juurdepääsu rakenduse seadetele, koputage kolme punkti ikooni, mis asub vasakus ülanurgas, ja minge lehele Seadistused. Paroolide seadmiseks, aku säästmiseks ja seadme aktiivsena hoidmiseks on võimalusi.

Kasutage oma mobiili Wi-Fi kaudu veebikaamerana

Pärast protsessi lõpetamist mobiiltelefonis pöördume nüüd selle poole, mida tuleb arvutis teha. Selle toimingu tegemiseks on vaja lahtipakkimisfail avada, kuna rakenduse kliendi fail tuleb .zip-vormingus.

Tähelepanu: veebikaameraks konverteeritav mobiiltelefon ja arvuti peavad olema ühendatud samasse WiFi-võrku.

1 Laadige alla DroidCami traadita veebikaamera klient Windowsi või Linuxi jaoks. Selles õpetuses kasutame Windowsi versiooni. Enne installiprotsessi alustamist sulgege kõik arvutis olevad avatud programmid;

2 Kui installimine on lõppenud, avage arvutis DroidCam Client ja mobiilsiderakendus DroidCam Wireless Webcam;

3 Valdkonnas Seadme IP Sisestage esimene rakendus kuvatav number. Kui soovite, et videol oleks heli, märkige selle valiku kõrval olev ruut;

kasutage oma mobiiltelefoni veebikaameranaRakendus Reproduo / Dev47

4 Kinnitage see Alusta;

5 Nüüd hakkavad telefoni- ja arvutirakendused kuvama sama pilti, mis on tehtud nutitelefoni kaameraga;

6 Seejärel avage lihtsalt programm, mida soovite kasutada. Seadke programmi sätetes vaikimisi kaameraks DroidCam.

  • Kui soovite voogesitust YouTube'i kaudu või videokõnesid Messengeri või Google Meetsi kaudu, peate muutma brauseri seadeid. Chrome'i puhul avage seaded ja valige kaamera ja mikrofoni vaikeseade DroidCam.

kasutage oma mobiiltelefoni veebikaamerana

Kui juhuslikult on teie telefoni ja arvuti vahel ühenduse probleem, soovitab arendaja rakendus sulgeda ja uuesti avada. Kui see ei aita, proovige WiFi sisse ja välja lülitada. Teine võimalik lahendus on proovida muuta pordinumbreid rakendustes ja programmides või taaskäivitada ruuter.

Kasutage oma mobiili USB-kaabli kaudu veebikaamerana

Kaamera edastamine arvutist USB-kaabli kaudu mobiiltelefonist on pisut keerulisem. Lisaks kaablite vajadusele on vaja nutitelefonides ja personaalarvutites spetsiaalseid konfiguratsioone.

Mõlemal juhul on vaja alla laadida DroidCam Wireless Webcam klient Windowsi või Linuxi ja Androidi rakenduste jaoks. Seejärel toimige järgmiselt.

1 Mobiilis, avage rakendus Seadista see ja koputage Teave seadme kohta;

kasutage veebikaameraga arvutit

2 Koputage avanenud ekraanil 7 korda Versiooni number luku avamiseks Arendaja valikud;

  • Protsessi lõpuleviimiseks palub süsteem teil sisestada muster või turvanipp.

3 Nüüd tagasi peamiste rakendusvõimaluste juurde Seadista see ja v Süsteem;

4 Puudutage Täpsemad et näha rohkem üksusi, siis avage Arendaja valikud;

kasuta veebikaamerana mobiiltelefoni

5 Aktiveerige suhtelise valiku nupp USB silumine;

6 Nüüd arvutis, avage Androidi arendaja leht ja otsige ADB draiverite loendit, mis vastavad teie nutitelefoni kaubamärgile. Laadige draiver alla ja installige;

7 Lõpuks ühendage telefon USB-kaabli abil arvutiga. Juhuslikult avage aken, kus küsitakse, kas peaksite lubama USB silumist, kinnitage. Arvuti alustab telefoni tuvastamist uue USB-seadmena ja ühendab selle installitud draiveriga.

8 Avage arvutis DroidCami programm ja klõpsake suvandeid USB.

kasuta veebikaamerana mobiiltelefoni

Kasutage oma mobiiltelefoni mikrofonina

DroidCami juhtmeta veebikaamera võimaldab teil kasutada ka arvuti heli jäädvustamiseks mobiiltelefoni mikrofoni. Siin peate oma arvutisse alla laadima ka Androidi rakenduse ja kliendi.

Seejärel peate järgima ülaltoodud juhiseid, sõltuvalt ühenduse tüübist, mida soovite kasutada. Erinevus on aeg nendevahelise integratsiooni aktiveerimiseks.

Pärast IP-numbri sisestamist Keelake ruut videovalikute suhtes. Nii et klõpsake Alusta.

Nagu veebikaamera puhul, valige programmi sätetes oma mikrofoni suvandiks DroidCam.

AppGeek näitab:

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.