contador gratis Saltar al contenido

Siit saate teada, kuidas kasutada parimat, mida Google Arts & Culture pakub

Siit saate teada, kuidas kasutada parimat, mida Google Arts & Culture pakub

Google Arts & Culture on Google'i Kultuuri Instituudi projekt, mis läks viiruslikuks, kui käivitas ressursi, mis leidis kuulsatelt maalidelt kasutajatähti. Kuid see veebiversioonis ning Androidi ja iOS-i rakendustes saadaval olev teenus läheb kaugemale.

See platvorm ühendab miljoneid kunstiteoseid ja näitusi kogu maailmas. Art Kaamera tööriista abil on see võimalik ülisuum ja vaadake kuulsa lõuendi detaile, mida ei saa palja silmaga näha.

Samuti on olemas spetsiaalne leht, kus uuritakse sügavuti erinevaid teemasid. Nende hulgas on maailma suurimaid leiutisi, Teist maailmasõda ja enne tulekahju külastust rahvusmuuseumi. Sügav tekstisisu fotode, videote, virtuaaltuuride ja muude multimeediumiressurssidega.

kunst või soovite lihtsalt laiendada oma teadmisi selles küsimuses? Vaadake lisateavet selle ja muude Google'i kunsti ja kultuuri funktsioonide kohta.

Selfie võrdlus

Selfie-komparaator on funktsioon, mis on saadaval ainult Google'i kunsti ja kultuuri rakenduses Androidi ja iOS-i jaoks. Kasutajad teevad fotosid rakenduste ja teenuste kaudu, otsides tegelasi, kes on kujutatud neile sarnastel maalidel.

1 Kui teil seda veel seadmes pole, laadige alla oma Android-i või iOS-i nutitelefoni teenus Google Arts & Culture;

2 Avage rakendus ja koputage ekraani allosas olevas menüüs kaameraikooni;

Google'i kunst ja kultuur

3 Valige suvand Selfie-kunst;

4 Raamige järgmisel ekraanil oma nägu ekraani keskele ja puudutage foto tegemiseks ringi;

Google'i kunst ja kultuur

5 Oodake mõni sekund ja siis kuvatakse tulemused. Kõigi nägemiseks lohistage küljele;

6 Kui soovite tulemusi oma sõpradega jagada, puudutage töö nime kõrval asuvat koonust ja valige võrk või messenger, kuhu soovite selle saata.

Sulge

See tööriist Sulge võimaldab teil leida kasutajatele lähedasi muuseume ja eksponaate. Ideaalne ressurss neile, kes tegelevad turismiga või soovivad ise linnast kultuuriprogramme otsida.

Rakenduses leiate valikuid nööpnõelte sortimise ikoonist, mis asub alumises menüüs. Veebiversioonis on üksused saadaval ekraani ülaservas.

Selle kasutamiseks peate lubama teenusel Google Arts & Culture juurdepääsu teie asukohale. Seejärel kuvatakse kaart teie piirkonna peamiste muuseumide ja eksponaatidega. Samuti on olemas nimekiri lähima asukohaga. Mõnda neist saab isegi virtuaalselt külastada.

Google'i kunst ja kultuur

Valides võite valida marsruudi sinna jõudmiseks, külastada ametlikku veebisaiti või Vaadake lehte Google Arts & Culture (kui selline võimalus on olemas). Viimast valides saate vaadata veebinäitusi, uurida ekraanil olevaid pilte ja tükke või teha virtuaalset ringkäiku muuseumis. Alternatiivid varieeruvad aga kohati.

Virtuaalne ringkäik töötab samamoodi nagu Google Street View. Koridoris liikumiseks ja koha uurimiseks võite kasutada nooli.

Colees

Sisene ColeesKogu maailmas on võimalik näha erinevate muuseumide, kultuuriasutuste ja isegi muinsuskaitsealade teoste kollektsioone. See üksus on saadaval vasakpoolses menüüs veebi- ja rakendusversioonides, millele pääsevad juurde kolmest joonest koosnevate ikoonidega.

Kasutajad saavad vaadata saadaolevaid kogusid käimasolevas loendis tähestiku järjekorras eraldatuna või otsida kaarte kogu maailmast.

Samal asutusel võib olla kollektsioone, mida jagatakse erinevate teemadega. Näiteks Prantsusmaal Orsay muuseumis on 66 erinevat teemat, nende hulgas skulptuur, impressionism, Claude Monet ja paljud teised.

Google'i kunst ja kultuur

Kui olete klõpsanud nupul, mida soovite uurida, avage lihtsalt pilt või küsige lisateavet. Järgmisel ekraanil on teose selgitus. Kuigi suurem osa tekstist on inglise keeles, avage lihtsalt suvandid Tõlgige Google'iga tõlke tegema.

See platvorm võimaldab teil võtta ka mitmeid interaktiivseid toiminguid. Luubi ikooni puudutades saavad kasutajad suumida, et näha üksikasju lähedalt. Kui see asub kollase pulgakujul (kui selline võimalus on olemas), on teost võimalik näha justkui muuseumitoas, kus see asub.

Teema

Seo see on Teema teha kümneid projekte, mis kaevavad teatud õppeainetesse sügavamalt. Iga teema ületamiseks koostatakse veebinäitus. Sisu võib hõlmata väga täielikke aruandeid, slaidiseanss fotod, videod, dokumendid, dokumendid ja mitmed muud üksused.

Google'i kunst ja kultuur

Arutletud teemade hulgas olid Uhkus: LGBTQ ajalugu ja kultuur, LGBTQ kultuuri ajaloo kohta ja AI: Rohkem kui inimesed, mis koondab artikleid tehisintellekti probleemist.

J sisse Must ajalugu ja kultuur, Veebieksponaate on võimalik vaadata ajaloo ja musta kultuuri kohta. Projekt Internetikunsti salvestamine näitab algatusi digitaalse kunsti toodete säilitamiseks.

Riiklikul tasandil on teemad saadaval Rahvusmuuseumi sees, mis võimaldab teil külastada muuseumi rajatisi enne tulekahju, mis hävitas selle 2018. aastal.

Sisene Rio: Alm do Mapa, saavad külastajad linna uurida mitmel viisil. Kas tänavatel laiali sirgunud pronkskujude kaudu, favelatesse sisenedes või Rio moodsa kunsti muuseumi külastades.

Nagu kogud, võib seda leida veebi- ja rakenduseversioonide külgmenüüst.

Katse

Google'i kunst ja kultuur

Seo see on Katse pakkudes kasutajatele rea kogemusi, milles on ühendatud kunst ja tehnoloogia. Google'i sõnul lõid projekti kunstnikud ja loomingulised programmeerijad. Saab kätte aadressil Katse, rakenduse või veebilehe külgmenüüs.

Mõnda neist on võimalik kontrollida brauseri kaudu, teisi ainult Google'i kunsti ja kultuuri rakenduse kaudu. Või lihtsalt vaadake videot ja vaadake, kuidas katse viiakse läbi.

seda Portree-luulenäiteks pääseb juurde otse saidilt brauser. Tehisintellekti abil saate teha isikupärastatud luulet teie räägitud sõnadest ja kohapeal tehtud selfidest. J ei NASA visuaalne universum, saavad kasutajad interaktiivselt uurida 60-aastast NASA fotoarhiivi.

Uurige

Üksus Uurige sobib ideaalselt neile, kes soovivad filtreerida Google'i kunsti ja kultuuri kõik funktsioonid ühest kohast. Sellel lehel on loetletud peamised esiletõstetud teemad ja kategooriad, kus sisu jagatakse.

See võimaldab teil ka uurida valitud värviga tehtud töid, fotosid ja tükke või teatud aja jooksul. Kasutajad saavad leida ka peamised saadaolevad kollektsioonid ja kontrollida, millised teemad on platvormil olevate inimeste jaoks kõige ihaldatumad.

Muud Google'i kunsti ja kultuuri ressursid

Lisaks ülaltoodud võimalustele pakub Google Arts & Culture muid ressursse kunstihuvilistele, kes väärivad samuti esiletõstmist. Vaata seda:

Värvipalett

Funktsioonile on saadaval ainult nutitelefonirakenduses ja sellele pääseb juurde ka kaameraikooni kaudu (sama, mis viib Selfie-komparaatori juurde). Seejärel peab kasutaja leidma soovitud tooni jäädvustamiseks foto. Seejärel kuvatakse programmis sama värvi raamid, tükid ja fotod.

Kunstikaamera

Google'i kunst ja kultuur

See võimaldab superzoomide kaudu kuulsaid teoseid näha ka väikseimate detailidena. Google'i andmetel on Art Camera robotkaamera, mis on loodud gigapiksliste piltide hõlpsamaks ja kiiremaks tegemiseks.

Seadmega jäädvustatud piltidel on rohkem kui miljard pikslit ja need näitavad detaile, mida pole palja silmaga võimalik näha.

360 videot

Mõeldes liitreaalsuse seadmete kasutajatele, võimaldab see tööriist teil uurida kohti, nagu oleksite tegelikult selles kohas. Varustusega on pea üles liigutamisel näha näiteks galerii lagi.

Paremale pöörates näete, mis ruumis selles suunas on. Tutvuda saab kajakireisiga, külastada Pariisi rahvusparki, Berliini filharmooniat ja palju muud.

Virtuaaltuur

Tänavavaate tehnoloogia kaudu võimaldab see platvorm külastada ikoonilisi kohti kogu maailmas. Nende hulgas on Taj Mahal (India), Versailles 'palee (Prantsusmaa), Giza püramiidid (Egiptus) ja Colosseum (Itaalia). suurepärane viis turismi tegemiseks ja kohtade külastamiseks kodust lahkumata.

Tutvuge 15 virtuaalreaalsuse rakendusega, et saaksite oma VR-prille nautida.

Veel rakendusi kunstisõpradele

On tõsi, et Google Arts & Culture pakub rikkalikku kollektsiooni, millele lisanduvad miljonid tükid. Kunstihuvilistele on aga ka muid rakendusevalikuid. AppGeek koondab neist mitu:

Raputa seda

Google'i kunst ja kultuur

Omamoodi kunstimaailmast pärit Shazam, kes suudab tuvastada fotode põhjal maalid. Ideaalne uudishimulikele, kellele meeldib kohtuda uute kunstnike ja maalimisstiilidega.

Pildilt on võimalik avastada mitte ainult autorlus, vaid ka maali taga olev lugu. Kuid see rakendus pakub mitme muuseumi galeriide kaudu audiogiidi koos lühiteabega teoste kohta. Ideaalne neile, kellel pole aega raisata.

Smartify on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.

DailyArt

Google'i kunst ja kultuur

Mis saab igapäevastest kultuuripintslilöökidest? pakkus välja DailyArt, tasuta rakendus, mis on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks. Iga päev saavad kasutajad pilte ja selgitavat teksti enda ja nende autorite kohta.

Kuid mitte ainult seda. Kui soovite, saate uurida enam kui 3000 teose kogu, lugeda enam kui 700 kunstniku elulugusid ja vaadata teavet enam kui 500 muuseumist.

Kunstviktoriin

Google'i kunst ja kultuur

Kas olete kindel, et olete kunstide ekspert ja soovite oma teadmisi proovile panna? Siis peate alla laadima Art Quiz. See rakendus on saadaval Androidi jaoks ja vastab sadadele värvimist puudutavatele küsimustele.

Arendaja sõnul ulatub see kunstnikest renessanssist moodsa kunstini. Mängurežiime on kaks: tavaline ja ajastatud, kus mida kiiremini reageerite, seda rohkem punkte saate.

Kui te seda lihtsalt ei imetle, soovite uurida ka oma kunstiauhindu, vaadake meie iOS-i ja Androidi suurepäraste joonistamisrakenduste loendit. Kas sa ei arva, et sul on nii palju annet? Tehnoloogia aitab! Tutvuge 7 rakendusega, mis muudavad fotod piltideks.