contador gratis Saltar al contenido

Siit saate teada, kuidas kõik YouTube'i videod WhatsApi olekusse paigutada

Siit saate teada, kuidas kõik YouTube'i videod WhatsApi olekusse paigutada

WhatsApi olekusse üle 30 sekundi pikkuste videote postitamine pole algselt võimalik. Siiski on võimalik trikke kasutada kogu video paigutamiseks kas YouTubeist või pildigaleriist ilma klippe kaotamata.

Järgmine õpetus koosneb kolmest sammust. Esimeses osas selgitame, kuidas videoid YouTube'ist alla laadida. Teises osas näitame, kuidas jagada osadeks, et olekus kõik avaldada. Kolmandas etapis saate kontrollida, kuidas WhatsAppis videoid postitada.

Tähelepanu!: Kui asetate YouTube'i videod olekusse, võtke arvesse sisu reprodutseerimise õigusi. Paljud platvormil olevad filmid on autoriõigusega kaitstud.

Kuidas alla laadida YouTube'i videoid, et lisada WhatsApi olek

1 Avage YouTube'i rakendus ja avage video, mille soovite olekusse postitada. Puudutage Jagage seda, asub mängija all;

Sisestage kogu video olekusse

2 Avatud võimaluste hulgas vt Kopeeri link;

3 Nüüd avage video allalaadimise sait Online Video Converter ja v valikutes Videolingi teisendus;

Sisestage kogu video olekusse

4 Kleepige kopeeritud link lisatud kasti. Salvesta valik MP4 valitud. Kui soovite, saate vaikimisi automaatseks salvestatud videokvaliteedi muuta vahemikus 240–1080 p. Seejärel koputage Alusta;

5 Oodake, kuni protsess on lõpule jõudnud, ja minge lehele lae alla sisu allalaadimiseks;

Video salvestatakse kausta Allalaadimised | oma nutitelefoni.

Kuidas jagada videoid, et paigutada WhatsApp Status

Vaikimisi on WhatsApi olekus lubatud ainult videod, mille maksimaalne kestus on 30 sekundit. Suuremate filmide puhul on ideaalne kasutada tööriista, mis jagab videot automaatselt.

Samm-sammult valime rakenduse Spliti lugu, mis võimaldab teil jaotises näidata, mitu sekundit me videot jagada tahame.

1 Laadige oma nutitelefoni alla rakendus Story Split;

2 Avatud loo jagamine. Sisene Valige kaust, valige kaust lae alla, varem alla laaditud videote hõlpsamaks leidmiseks;

Avaldage kõik video olekud

3 Puudutage filmi, mida soovite jagada. Ilmub eelvaade, avage see Järgmine jätkama;

4 Asetage see järgmisele ekraanile 30 valikute all Jaotus sektsiooni kohta (mõne jaoks tasuta tõlgetes). Kontrollige, kas mõõtühik on Sek (sekundit). Lisaks teavitab rakendus, kui palju video osi jagatakse. Meie õpetuse osas 12-s;

5 Järgige Jätkake;

6 Oodake, kuni video jagamise protsess on lõpule jõudnud, see võib võtta mitu minutit. Kui see on valmis, on videoklipp kaustas saadaval Spliti lugu.

Kuidas avaldada kõiki videoid saidil WhatsApp Status

1 Avage WhatsApp nagu tavaliselt ja koputage vahekaarti Olek;

Sisestage kogu video olekusse

2 V sisse Minu olek teha väljaandeid;

3 Vaikimisi kuvatakse pisipiltidena uusimad foto- ja videofailid. Kui peate pikemat videot nägema, lohistage sõrme ekraani allservast;

4 Puudutage mõne sekundi jooksul video viimast osa, mis on video algus. Seejärel puudutage teist osa, alati viimasest esimeseni;

pane kogu video olek

5 Kinnitage see Okei, ekraani paremas ülanurgas;

6 Veenduge, et video järjekord oleks õige, ja lisage soovi korral subtiitrid või montaažid igaühele eraldi. Avaldamise lõpetamiseks puudutage ekraani paremas alanurgas oleva rohelise noolega ringi.

Kui olek kuvab järjestikku avaldatud filme, näib video justkui puutumata, ilma et kasutaja peaks iga osa mängima.

YouTube'i videote autoriõigused

Videote jagamisel on oluline alati olla teadlik videote kasutamise õigusest. Lõppude lõpuks võib kolmandate osapoolte kaitstud sisu avaldamist ilma teie loata pidada kuriteoks.

YouTube selgitab oma abikeskuses mitmeid juhtumeid. Teenus teatab, et mõnes riigis "kui keegi loob originaalse teose, mida kuvatakse füüsilises meedias, omavad ta automaatselt selle teose autoriõigusi".

See tähendab, et ainult ta saab seda materjali kasutada või öelda, kes saab seda ka kasutada. See platvorm selgitab ka, et on olemas juhtum nimega Lubatud kasutamine. Nimelt, mis võimaldab sisu kasutada ilma eelmise autori loata.

Ameerika Ühendriikides võivad ametivõimud märkuste, analüüside, uuringute, õpetamise või aruandluse taasesitamist lubada. Neid saab sel viisil kasutada ka siis, kui nende kasutamine ei ole kaubanduslikel eesmärkidel ja kui see on ette nähtud hariduslikel eesmärkidel.

YouTube'i sõnul peetakse materjali kasutamise võimalust suurenevaks ka juhul, kui materjal on faktiline ja mitte üksnes ilukirjanduslik. Samuti registreerib platvorm müüt aktsepteeritavast kasutamisest. Ise:

  • "Kui annan autoriõiguse omanikule krediiti, loetakse minu kasutamine automaatselt aktsepteeritavaks";
  • "Meelelahutuseks või mittetulunduslikuks kasutamiseks võib automaatselt nõustuda";
  • "Kui lisan kellegi teise autoriõigusega kaitstud teosele tehtud originaalmaterjali, aktsepteeritakse minu kasutamist."

Küsimuse üksikasjalik kirjeldus Lubatav kasutamine kolmanda osapoole töö jaoks on lehel YouTube'i enda loodud lehel Mis on aktsepteeritav kasutamine? Tasub meeles pidada, et igal riigil on oma seadused, mida tuleb järgida.

Kas teil on enne videot ja selle ajal palju reklaame? Seejärel vaadake, kas tasub tellida YouTube Premium ja kas tasulisi platvormiteenuseid saab tasuta testida. Kas soovite pääseda soovimatute spoilerite ja soovituste juurest? Vaadake, kuidas YouTube'is kanaleid blokeerida.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.