Siit saate teada, kuidas muuta oma Androidi välimust – 2. osa – Sõnumid, kontaktid ja telefonid

Oma Ĺľanri teises väljaandes, jätkates oma stiilile vastava välimuse otsimist, tegeleme nĂĽĂĽd mõne Androidi põhirakendusega: Sõnumid, Kontaktid ja Telefon …

Oma teises žanriväljaandes, jätkates teie stiilile teistsuguse ja kooskõlas oleva ilme otsimist, käsitleme nüüd mõnda põhirakendust Android: taotlus alates Sõnum, Võta ühendust ja telefon. Esiteks, kui te pole postituse esimest osa lugenud, klõpsake siin.

Siit saate teada, kuidas muuta oma Androidi välimust - 2. osa - Sõnumid, kontaktid ja telefonidAndroid 2.3 helistaja, kontakti- ja SMS-rakendus

Võite mõelda: kas see on tõesti rakendus? Need on juba minu telefoni installitud, kas ma saan tõesti teha selle muudatuse, et mu telefon töötab edasi?

Muidugi Android on operatsioonisüsteem, nii et kõik, mida näete, on rakendused kanderakett, sõnum, kontakt, telefon isegi teie mängu- ja tekstiredaktor. Ja ärge muretsege, operatsioonisüsteem haldab endiselt kõnesid, sõnumeid ja kontakte. Nende muutmine muudab ainult nende kuvamist või korrastamist. Turvalisuse huvides vältige tundmatute rakenduste installimist, mis nõuavad palju õigusi (see kehtib kõigi rakenduste ja mitte ainult nende jaoks, kes neid ressursse haldavad).

Postitus:

Sõnumside rakendus vastutab vastuvõtmise, saatmise ja haldamise eest SMS ja MMS-id, kõik mobiiltelefonid Android oli see rakendus juba siis, kui see müüdi, aga kas soovite proovida uut? nii et siin me läheme:

Siit saate teada, kuidas muuta oma Androidi välimust - 2. osa - Sõnumid, kontaktid ja telefonidStandardne Android 4 sõnumihaldur

Installige GO SMS Pro, üks vingemaid sõnumihaldureid.

Siit saate teada, kuidas muuta oma Androidi välimust - 2. osa - Sõnumid, kontaktid ja telefonidMine SMS Pro

Keele paigutamine portugali keeles koos tähega Mine SMS Pro avatud vajutage nuppu Menüü> Seaded > Rakenduse sätted> Keele valik > Portugali keel > Laadige alla turult.

Keele muutmineKeele muutmine

Pärast installimist valige uuesti menüü Keele valik ja portugali keel on saadaval, valige lihtsalt. Ilmub teade, et teate taaskäivitatakse, valige lihtsalt hästi ja valmis, see on portugali keeles.

Teise teema paigutamiseks lohistage sõrme horisontaalselt, vahetades nii rakenduse kuvamisrežiimi, kuni jõuate Pistikprogrammid, Valige Lib teema ja vali Isetegemise teema siis Taotlemaja valmis, on teie mobiilne sõnumikeskus juba teistsuguse väljanägemise ja mõne uue funktsiooniga. Lisadega tutvumiseks soovitan veeta aega rakendusega mängides.

Siit saate teada, kuidas muuta oma Androidi välimust - 2. osa - Sõnumid, kontaktid ja telefonid

Kontaktid ja valijad

Kas tunnete, et teie Androidi emakeelvalija pole nii ilus? või see, kuidas kontaktihaldur teie kontakte korraldab, on ebaefektiivne? Ă„rge muretsege, saate seda muuta ja kui olete arendaja, saate selle isegi toota ja Play’is kättesaadavaks teha, nii et öelge nii.

Siit saate teada, kuidas muuta oma Androidi välimust - 2. osa - Sõnumid, kontaktid ja telefonidAndroid 4 helistaja (see on nii armas)

Installige see Avage kontaktid, mis juba ühtlustab kanderaketid ja helistajad, on enamikul kontaktide halduritest integreeritud helistajad. Kui keel ei ole portugali keeles, on nii see muudatus kui ka teema väga sarnased portugali keelega GoSMS, mida on õpetatud.

Siit saate teada, kuidas muuta oma Androidi välimust - 2. osa - Sõnumid, kontaktid ja telefonidAvage kontaktid

valida Grupp et näha oma kontakte gruppide kaupa eraldatuna Järjehoidja oma lemmikkasutajate nägemiseks ja helistamiseks, et näha helistaja.

Avage kontaktide ekraanAvage kontaktide ekraan

Uurige erinevaid võimalusi, idee ei ole selles postituses õpetada kõiki võimalikke valikuid, vaid näidata võimalusi, installides a helistajavõi SMS-i haldurvõi mõni muu teie telefoni jaoks oluline või mitteoluline funktsioon. See on ilu Android, valikuvabadus.

Selle seeriaga oleme peaaegu valmis, lihtsalt muudatus Tapeet (Live Wallpaper & Wallpaper). Näeme seda viimases postituses, kus kasutan isegi minu tehtud animeeritud taustapilti.

Kas teile meeldis õpetus? Jätke oma kommentaarid, parandused ja ettepanekud allolevatele väljadele.