Siit saate teada, kuidas muuta sõnumiallikaid ja WhatsApi olekut

Siit saate teada, kuidas muuta sõnumiallikaid ja WhatsApi olekut

WhatsApi fontide fontide muutmine on algselt võimalik, kuid võimalused on üsna piiratud. Kasutajad saavad selle muuta paksuks, kaldkirjas, kriipsutatud või üheastmeliselt. Kui soovite rohkem võimalusi, peate kasutama mõnda väga lihtsat trikki.

AppGeek õpetab, kuidas tähti muuta nii vestluses kui ka Messengeri olekus. Vaata seda!

Kuidas muuta WhatsApp-i fonte koos WhatsApp-i fondidega

Allpool toodud toimingu tegemiseks peate oma Android-seadmes alla laadima rakenduse Fonts for WhatsApp. Ja muidugi installige WhatsApp oma seadmesse. Rakendus pole iPhone'i jaoks saadaval.

1 Avage rakendus WhatsApp fontide jaoks ja avage Valige stiil valida soovitud font;

WhatsApi allika muutmine

2 Kui soovite lisada tähekaunistuse, koputage Naerusuu ja vali üks eelistustest;

3 Kui soovite lisada kaunistused, siis väljale Sisestage oma tekst, kustutage sõna (Tekst) ja kirjutage, mida soovite. Tulemused kuvatakse jaotises Tulemustekst, allpool;

4 Kui soovite ja soovite teksti WhatsApp kaudu saata, koputage roosa noolt ekraani paremas alanurgas;

5 Ilmuvas menĂĽĂĽs avage see Saada aadressile WhatsApp;

6 Seejärel valige kontakt või kontakt, kellele soovite sisu saata. Kinnitage kohaletoimetamine rohelisel noolel, mis kuvatakse Messengeri paremas alanurgas.

WhatsApi allika muutmine

Valmis! Piisavalt ja kiiresti saadetakse erinevaid tekste.

Kuidas muuta WhatsApi looduslikku allikat

Järgmisi näpunäiteid saab kasutada Androidi ja iPhone'i nutitelefonides. WhatsApi loomulikud funktsioonid ja ei vaja täiendavat rakenduse installimist. Kuid see on piiratud ainult nelja muutmisvõimalusega.

WhatsApi allika muutmine

Julge

Sisu saatmiseks vapper, sisestage lihtsalt lause alguses tärn (*) ja teine ​​lõpus. Nagu näiteks * AppGeek *. Androidis saate valida sõna ja ilmuvas menüüs valida Bold.

Kallutatud

Sisu sees Kallutatud loodud, kui kasutaja hõlmab allajoonitud (_) lause alguses ja lõpus. Nii et see on näha _AppGeek_. Androidis saate sõna valida ja kuvatavas menüüs selle avada Kallutatud.

Läbi kriipsutatud

Läbikriipsutatud kiri oli läbi kriipsutatud. Selle funktsiooni kasutamiseks kasutage enne ja pärast saadetavat sisu tilde sümbolit (~). Näiteks: ~ AppGeek ~.

Kui kasutate Androidi ja ei soovi sümbolit kaunistada, valige lihtsalt tekst ja avage kolme punkti ikoon, et näha rohkem menüüvalikuid. Niisiis, valige rist maha.

Monospace

Fontide vaheline tähed on suurem, kirjutusmasinal sarnane stiil. Selle kasutamiseks peate sisestama kolm tagurpidi jutumärki (või ümberjutumisi) enne ja pärast, nagu sisse lülitatud "AppGeek".

Androidis on see valik saadaval ka sisu valimisel, kolme punkti ikooni koputamisel ja ruumi sisestamisel.

Kuidas muuta WhatsApi fonte Messetini veebisaidi kaudu

Allolevat juhendit saavad jälgida Androidi ja iOS-i kasutajad ning ka veebisõnumi versioon.

1 Juurdepääs Messlettersi veebisaidile teie valitud brauseri, mobiiltelefoni või arvuti kaudu;

2 Ekraani ülaosas on punane tekstiväli. Kirjutage, mida soovite avaldada. Pange tähele, et automaatselt ilmub sama sisu allpool mitmetes tähtmudelites;

WhatsApi allika muutmine

3 Kõigi saadaolevate valikute nägemiseks kerige kerimisriba allapoole. Vaadake rohkem võimalusi saidil Näita kõike;

4 Kui leiate endale meelepärase, puudutage kopeerimiseks kahe lehe moodustatud koonust (rõhutatud allpool);

5 Seejärel avage WhatsApp ja vestlus, kuhu soovite sisu saata. Seejärel kleepige tekst.

  • Valikute nägemiseks Kaelakee puudutage nutitelefonis tekstkasti ja hoidke seda mõni sekund all. Ekraanile ilmub ĂĽksuste menĂĽĂĽ.
  • Paremklõpsake PC-l tekstikasti ja minge lehele Kaelakee (või kasutage nuppu vajutades kiirklahve Ctrl + V).

6 Nüüd saatke lihtsalt sõnum nagu tavaliselt.

Täitke ka 7 fondirakendust, et saaksite isikupärastatud tähti oma mobiilis!

Kuidas muuta fonti WhatsApp Status

WhatsApi allika muutmine

WhatsApi oleku allika muutmine on samuti üsna lihtne. Selles jaotises pakutakse avaldamisvalikuid, eriti teksti ja muid võimalusi fotode ja videote kirjutamiseks, mida soovite postitada.

Peamiselt tekstile suunatud funktsioonide osas (millele pääseb juurde pliiatsiikoonidega) leiavad kasutajad endiselt suuremat valikut valikuid. Kirja puudutades T, on juurdepääs viit tüüpi allikatele.

Sel juhul kehtivad ka sõnumitele kehtivad WhatsApi algsed muutmise reeglid. Näiteks kui sisestate sisu algusesse ja lõppu tärn, kuvatakse see paksus kirjas. Kui kasutate allajoonitud, jääge kallutatud jne.

Kui vajate aga suuremat sorti stiile, võite kasutada Messetini veebisaiti (või midagi teie valitud sarnast). Nii et lihtsalt kopeerige ja kleepige.

Kopeerimise ja kleepimise funktsioon töötab ka tekstiga, mis sisaldub olekufotodes ja -videotes. Vaikimisi pakub funktsionaalsus ainult allikavalikuid ilma redigeerimise võimaluseta.

Kas sulle meeldib nipp? Siis kohtute hea meelega 8 rakendusega, et kirjutada stiilsetele fotodele! Vaadake ka, kuidas muuta postituste, kommentaaride, elulookirjelduste ja lugude laulusõnu Instagramis.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.