Siit saate teada, kuidas näha olekut Whatsappis ilma, et inimene seda teaks

Siit saate teada, kuidas näha olekut Whatsappis ilma, et inimene seda teaks

WhatsApi oleku peitmiseks pole vaja teist programmi alla laadida. Messenger võimaldab värskendusi originaalis anonüümselt ilma teiste teadmata näha.

WhatsApi olek töötab nagu Instagram ja Facebooki lood. See sotsiaalse rakenduse tööriist võimaldab teil avaldada teksti, fotosid, videoid ja animeeritud GIF-e, mis on eetris ainult 24 tundi.

WhatsApi oleku nägemine on Androidi ja iOS-i korral peidetud

Järgmist toimingut tehes ei saa kasutaja enam sõbra olekus visualiseerimist, kuid ta ei näe enam ka seda, kes tema postitust jälgib. Samuti tühjendage vestluses sinise kinnituse lugemise sõnum.

Kui te ei soovi kõiki neid funktsioone kaotada, saate eelvaate keelata, kui soovite värskendusi anonüümselt näha. Seejärel aktiveerige uuesti.

Androidis

1 Avage WhatsApp, koputage parema ekraani ĂĽlaosas kolme punkti ikooni;

2 Avanevas menĂĽĂĽs avage see Seadistused ja hiljem Konto;

3 Seejärel koputage üksust Privaatsuseeskirjad;

Vaadake WhatsApi olekut peidetud

4 Deaktiveerige võtmega seotud valikud Lugege kviitungit.

IPhone'is

1 Avage WhatsApp ja avage Reguleerimine, ekraani paremas alanurgas;

2 Koputage järgmisel ekraanil Valikud Konto;

3 Nii et jätkake Privaatsuseeskirjad;

4 NĂĽĂĽd deaktiveerige suhtelised valikuklahvid Kviitungi lugemine.

Kuidas jagada vestluses WhatsApi olekut

Kui soovite, et keegi konkreetsest näeks teie olekuvärskendust, saate seda vestluses jagada. Selleks avage lihtsalt vahekaart Olek ja puudutage oleku kõrval olevat kolme punkti ikooni.

Vaadake WhatsApi olekut peidetud

Teid tuuakse ekraanile Minu olek. Koputage jällegi kolme punkti ikooni selle värskenduse kõrval, mida soovite jagada. Avanevate valikute korral avage Üles.

Seejärel koputage kontakti, mille soovite saata, ja lõpetage nooleikoon.

Kuidas jagada WhatsApi olekut Facebooki lugudes

Olekut, mis postitati ja avaldamise ajal, on võimalik jagada Facebooki looga.

Kui see on juba postitatud, järgige lihtsalt lihtsat teed. V on suletud Olek kolme punkti ikoon teie oleku kõrval kolme punkti ikoon selle oleku kõrval, mida soovite jagada Jaga Facebookis Jagage kohe.

Vaadake whatsapi lugu

Kui soovite kohe pärast postitamist avaldada, kuvatakse selle all suvand. Seejärel koputage Jagage Facebookis lugu ja hiljem Jagage kohe.

Mida ja kuidas WhatsApp Status töötab?

WhatsApp Status on messengeri sotsiaalne osa, mis toimib Facebooki ja Instagram Stories lihtsama versioonina. See funktsioon käivitati 2017. aasta veebruaris. See võimaldab avaldada tekste, fotosid, videoid ja animeeritud GIF-e, mis jäävad eetrisse vaid 24 tundi.

Lisaks avalikkuse vaatamisele saab teie kontaktisik kommenteerida. Need võivad sisaldada heli- ja tekstisõnumeid, sealhulgas fotosid, videoid ja emotikone.

vaata whatsapi olekut

Kellegi värskenduste ja ka teie värskenduste nägemiseks tuleb need salvestada üksteise kontaktide loendisse.

Kuigi see tööriist pole Brasiilias eriti populaarne, on see omandanud üha rohkem jälgijaid. 2019. aastal jõuab see 500 miljoni aktiivse kasutajani iga päev. Idee saamiseks sama palju inimesi, kes kasutavad Instagrami ja Facebooki lugusid.

Kui kasutate seda funktsiooni juba, kuid ei soovi kellegi postitusi konkreetselt näha, vaadake, kuidas kontakti olekut WhatsAppis vaigistada. Kui aga need, kes teid häirivad, asuvad teisel platvormil, pole probleemi. Õpetame teile, kuidas vaigistada Instagrami kontaktlugusid, vooge ja DM-i!

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.