contador gratis Skip to content

Siit saate teada, kuidas oma Instagrami kontot kinnitada ja sinine märk saada

Siit saate teada, kuidas oma Instagrami kontot kinnitada ja sinine märk saada

Iga Instagrami kasutaja saab taotleda oma konto kontrollimist ja kui see aktsepteeritakse, saadakse tema nime kõrval sotsiaalvõrgustikes sinine pitser. Kuid see ei tähenda, et seda oleks lihtne saada.

Ettevõtte sõnul näitab sümbol, et konto kuulub avaliku elu tegelasele, kuulsusele või kaubamärgile. Vaadake, kuidas kinnitust taotleda, ja saate aru, millised kriteeriumid ja nõuded on vajalikud sinise templi saamiseks.

Kuidas oma Instagrami kontot kinnitada

Nagu me ütleme, võib igaüks paluda, et teie konto kinnitataks. Protsess toimub Instagrami rakenduses endas. Väärib märkimist, et päringu saatmine ei taga konto kinnitamist.

1 Avage Instagram ja kontrollige, kas konto, mida soovite kontrollida, on ĂĽhendatud;

2 Seejärel pääsete rakenduse allosas asuvas menüüs oleva nukuikooni kaudu juurde oma profiilile;

Kontrollige Instagrami kontot

3 NĂĽĂĽd puudutage paremas ĂĽlanurgas kolme joonega moodustatud ikooni;

4 Avanevas menĂĽĂĽs avage see Seadistused ja hiljem Konto;

5 Nii et koputage Taotle kinnitust;

6 Seejärel sisestage teave oma täisnime ja selle kohta, kuidas teid tuntakse;

Instagram "height =" 400 "src =" https://matchstix.io/in/wp-content/uploads/2020/02/1581274488_34_Lugege, kuidas kinnituskontosid oma diagrammides kinnitada - saate ja saate jpg "laius =" 222

7 Valige oma konto jaoks kategooria. Sellest alates Uudised / meedia a Blogija / mõjutaja;

8 Nii et jätkake Valige fail saata ettevõttele riigi väljastatud isikut tõendav dokument. Teil peab olema nimi ja sünniaeg. Pange tähele, et kohapeal pole võimalik pilte teha, seetõttu vajan neid juba mobiiligaleriis;

 • Kui keegi, aktsepteeritakse järgmist: isikutunnistus, juhiluba või pass;
 • Kui see on ettevõte, aktsepteeritakse järgmist: maksudeklaratsioonid, hiljutised elektriarved, põhikiri jne.

9 Sisselogimisprotsessi lõpetamine SAADA.

Mis nĂĽĂĽd?

Nüüd peate oma andmete analüüsimiseks ootama Instagramit. Vastamise tähtaega ei anta, kuid kui teie taotlus lükatakse tagasi, on võimalik 30 päeva pärast uuesti taotleda.

Samuti teavitab ettevõte, et nad ei küsi kunagi kinnituse eest makse ega võta teiega ühendust teie kinnituse kinnitamiseks.

See tähendab, et kui see juhtub, ärge jätkake makse või pangaülekandega ega mingeid andmeid, kuna see on pettus.

Kui teie taotlus kiidetakse heaks, võtke arvesse, et sinise pitseri (või isegi teie konto) saab eemaldada järgmistes olukordades:

 • Originaalse pitseri reklaamimine, võõrandamine või mĂĽĂĽk;
 • Profiilipiltide, elulugude või nimede kasutamine muude teenuste reklaamimiseks;
 • Proovige oma kontot kinnitada kolmanda osapoole kaudu.

Kuidas saate kontrollitud templeid Instagramist? Vasta kriteeriumidele

Kontrollige Instagrami kontot

Olgu, profiilikontrolli küsimine on piisavalt lihtne, kuid pitseri saamine ei pruugi olla nii lihtne. Nagu me juba teavitasime, loodi ressursid, mis kinnitasid, et inimene või kuulus kaubamärk on nemad ise.

Instagrami enda sõnul peab konto kinnitamiseks vastama järgmistele nõuetele:

 • Et oleks erakordne: esindab hästi uuritud inimest, brändi või ĂĽksust. Ettevõtte sõnul analĂĽĂĽsiti mitmetes uudisteallikates esile toodud kontosid, võtmata arvesse konto reklaami sisu;
 • Autentne: esindab reaalset isikut või ĂĽksust või registreeritud ettevõtet;
 • Täitke see: omab elulugu, profiilifotot ja vähemalt ĂĽhte väljaannet. Konto peab olema ka avalik (avatud kõigile kasutajatele) ja sellel ei tohi olla linke teistest sotsiaalvõrgustikest;
 • Vallaline: olla teie esindatud inimeste või ettevõtete ainus esinemine Instagramis, välja arvatud kontod mitmes keeles.

Veel üks viis näidata, et teie Instagrami konto on ehtne

Instagrami andmetel on lisaks sinisele verifitseerimistemplile ka teisi võimalusi, kuidas näidata, et teie konto sotsiaalvõrgustikes on ehtne. Ettevõte soovitab linkida oma profiili oma ametliku veebisaidi ja Facebooki, YouTube'i või Twitteri kontode lehtedega.

Konto kinnitamine teistes suhtlusvõrgustikes

Ka teistes suhtlusvõrgustikes on konto kinnitamise funktsioon. Kuid igaüks neist järgib kontrollimis- ja kinnitamiskriteeriume.

Facebook

Suhtlusvõrgustikud pakuvad kahte tüüpi kontrolltempleid. Sinine näitab Facebooki kinnitust, et leht või profiil kuulub tõesti avaliku elu tegelasele või kaubamärgile.

Halli pitsatiga kinnitatakse, et pakutav leht tähistab ettevõtet või kaubamärki.

Twitter

Mikroblogide konto kinnitusprogramm on praegu peatatud. Seega ei võta ettevõte praegu uusi taotlusi vastu. Profiili sinine pitsat näitab siiski, et konto on päris.

Twitter arvestab avaliku huvi kontodega. Suhtlusvõrgustik teavitab: kontrollib tavaliselt kasutajakontosid järgmistes väljades:

 • Muusika
 • Teater
 • Kino
 • Televiisor
 • ReĹľiim
 • Valitsus
 • Poliitika
 • Religioon
 • Ajakirjandus
 • Meedia
 • Sport
 • Ă„ri

Samuti hoiatab ettevõte, et kontosid, millel pole oma nime kõrval pitserit, ei kontrollita. See tähendab, et ärge uskuge neid, kes kasutavad plommi pilti näiteks profiilifotodel, kaantel või biograafias, sest need pole ehtsad.

Kas kontrollimiseks pole piisavalt? Seejärel kontrollige 6 tööriista ja rakendust, et saada jälgijaid Instagramis. Vaadake ka 10 näpunäidet oma Instagrami lugude huvitavamaks muutmiseks ja nendega suhtlemise suurendamiseks järgijaid.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.