Google Play poe suure vea parandamine

Siit saate teada, kuidas ostu tĂĽhistada ja Google Play poest raha tagasi taotleda

Tasulised rakendused pole alati kvaliteedi sünonüümid. Ostsin Play poest isegi paar mängu ja olin üllatunud, et installimise ajal ei ühildu see mu seadmega. Selles artiklis jagan teiega põhilisi samme, mida pean järgima Big G kaupluses tehtud ostude tühistamise ja tagasimakse taotlemiseks.

Mida saab Google Plays tagastada?

Peaaegu kõik Google Plays saadaolevad on tagastatavad, välja arvatud ajakirjad, mis on eraldi ostetud, st ajakirjad, mille ostsite eraldi, ilma kirjastaja tellimuseta. Sõltumata mängudest ja rakendustest saab kaupluses saadaolevaid muid tooteid tagastada ainult siis, kui neid seadmes ei avata ega töötata.

Näiteks kui ostate laulu või filmi, saab tagasimakset taotleda ainult siis, kui te pole oma ostu vaadanud ega sellest kuulnud. Äärmuslikel juhtudel tagastatakse need üksused, kui sisul on puudusi, näiteks subtiitrite puudumisel, albumil puuduvate lugude lugu või sisu, välja arvatud tootekirjelduses märgitud sisu.

Rakenduse või mängu saab tagastada ainult üks kord, see tähendab, et kui olete selle ostu juba varem teinud, tagastage see, ostke see uuesti ja soovite selle tagastada, siis see ei toimi.

Kui kaua pean tagasimakset taotlema?

Tagasimakse taotlemiseks on ajavahe, mis muutub vastavalt ostutüübile. Vale rakendusi ja mänge saab tagastada kuni kaks tundi pärast ostmist. Pärast seda perioodi ei tee tagasimakseotsust Google, vaid rakenduse arendaja, kes analüüsib, kas teie taotlus võetakse vastu või mitte.

Raamatud, ajakirjad, filmid ja muusika saab tagastada 7 tööpäeva jooksul pärast ostmist. Pidage meeles, et kui hakkate näiteks laenutatud filme vaatama, on teil laenutusperioodi lõpetamiseks 48 tundi, mis muudab tagasimakse taotlemise võimatuks.

Allpool saate vaadata tagasimakse tähtaega:

Google Play tagasimakse nõuded

Krediitkaart (riiklik või rahvusvaheline) 7 tööpäeva (võib ulatuda 10-ni, sõltuvalt kaardi administraatorist või pangast)
Kinkekaart 1 tööpäev
Google Pay Balance 1 tööpäev
Täitke telefoni saldo 1 tööpäev
PayPal 5 tööpäeva

Taotlege Google'ilt tagasimakset

Nüüd, kui teate tagasimakse taotlemise tähtaegu ja tingimusi, näitame teile samm-sammult, kuidas oma raha otse Google'ile nõuda. Arvestades, et seda protseduuri kohaldatakse ainult nende ostude puhul, mille tagasimaksmine toimub mõistliku aja jooksul. Lähme:

  • Avatud Play pood;
  • Minge kĂĽlgmenĂĽĂĽsse ja klõpsake nuppu "Konto";
  • Tilgutage leht suvandisse "Ostuajalugu";
  • Kui ost on õigeks ajaks tagasimakse saamiseks, siis sellel klõpsates kuvatakse suvand „Tagasimakse”
  • Tagasimakse klõpsamisel kustutatakse rakendus seadmest

Pärast seda protsessi ilmuvad üksused kirjeldusega '' Tühistatud ''. Google saadab automatiseeritud e-kirju, et kasutajad saaksid jälgida tagasimaksetaotlusi. Selles etapis pole tagasipöördumise põhjust vaja põhjendada.

Ekraanipilt 20200109 182317AndroidPIT (ekraanipilt)

Taotlege arendajalt tagasimakset

Kui teie tagasimakseperiood on ületanud ja olete tagastamisseisundis, võite ostu tagasimakse taotlemiseks pöörduda otse rakenduse arendaja poole.

Pidage meeles, et teil on soovitatav kaaluda arendaja keelt. Seetõttu võib osutuda vajalikuks kirjutada e-kiri inglise keeles, mis on universaalne keel. Jätkame järgmiste sammudega:

  • Avatud Play pood;
  • Ostetud rakenduste otsimine;
  • Avage rakenduse leht lõpuni;
  • Valige „Saada e-kiri”

Nagu ma juba mainisin, ei taga arendajaga kontakteerumine tagasimakse tagamist, sest tellimuse täitmiseks on vaja analüüse.

Mida saaksin veel asendaja saamiseks teha?

Põhimõtteliselt on need vaid kaks võimalust Google Plays tehtud ostude eest raha tagasimaksmiseks. Google'i tugikeskus saab aga kasutajaid aidata, selgitades välja olulised rakenduste ostmisega seotud probleemid, näiteks allalaaditavate failide külmutamine või alusetute tühistamiste korral.

Google Play toega ühenduse võtmiseks helistage telefonil 0800 724 8149. Google'i tugikeskus on avatud seitse päeva nädalas, 24 tundi ööpäevas.

Ja kas need näpunäited on teile kasulikud? Kas olete kunagi palunud Google Playst ostetud toote eest tagasimakset?

(tagToTranslate) Play pood ostmine (t) ostmine Play poest (t) tĂĽhistamine Google Play ostmine (t) tĂĽhistamine ostmine Play poest (t) Google'i toetuse taotlus (t) Play poe tagasimakse taotlus (t) Devovevr rakenduse raha