contador gratis Saltar al contenido

Siit saate teada, kuidas panna muusikat iPhone'ile arvutist või Macist

Siit saate teada, kuidas panna muusikat iPhone'ile arvutist või Macist

Muusika ülekandmine arvutist iPhone'ile on üsna lihtne protsess. Windowsi või macOS Mojave (või vanemate süsteemidega) arvutites saavad nad iTunes'i kaudu töödelda. Catalyst MacOS-i seadmed peavad iOS-ile muusika panemiseks kasutama Finderit. Mõlemal juhul pean kasutama USB-kaablit.

Kui eelistate midagi praktilisemat ja kaablivabamat, võite kasutada pilveülekande- või salvestusteenuseid, näiteks iCloud ja AirDrop. Või lihtsalt tellige teenus voogesitatud.

AppGeek näitab teile, kuidas kõiki neid meetodeid kasutades oma iPhone'i muusikat salvestada, et saaksite oma lemmikud valida.

Kuidas arvutisse iPhone'i muusikat panna

See juhend on kasulik Windowsi või Maci kasutajatele, kellel on macOS Mojave või vanem versioon. Sellistel juhtudel peate muusika ülekandmiseks arvutist iPhone'i installima oma arvutisse iTunes'i uusima versiooni.

Samuti peab teil olema Mac OS-i uusim versioon või Windows 7 või uuem versioon. IPhone'is tuleb süsteemi ka värskendada.

Lisaks lugudele võimaldab see protsess teiste failide hulgas ka videoid, fotosid, kontakte, esitusloendeid edastada. Pidage meeles nutitelefoniga kaasas olnud USB-kaablit.

1 Avage iTunes;

2 Seejärel ühendage oma iPhone USB-kaabli abil arvutiga;

3 IPhone'i ikoon kuvatakse programmi ekraani vasakus ülanurgas. Klõpsake sellel;

Kuidas installida muusikat iPhone'iPaljundamine / Apple

4 Veerus Reguleerimine, klõpsake ekraani paremas nurgas, klõpsake nuppu Muusika. Kui soovite oma telefoniga jagada muud tüüpi sisu, näiteks fotod, valige lihtsalt sobiv üksus;

Kuidas installida muusikat iPhone'iPaljundamine / Apple

5 Valige avanenud ekraanil valikute kõrval olev ruut Sünkrooniekraani ülaosas;

6 Saate valida, kas soovite kogu raamatukogu saata iPhone'i või eelistate seda suvandit käsitsi valida;

7 Kui olete lõpetanud, avage see Rakenda see. Kui sünkroonimine ei toimu automaatselt, klõpsake nuppu Sünkrooni.

Kuidas importida muusikat arvutist iTunes'i

Muusika edastamiseks arvutist iPhone'i võib-olla tuleb failid iTunesisse importida. Kui te ikkagi ei tea, kuidas seda teha, siis ärge muretsege, protsess on üsna lihtne.

Esiteks avage iTunes. Seejärel järgige teed: Lisage teegi failid või Lisage teegi kaust Klõpsake faili või kausta Ava see.

Apple selgitas, et ülaltoodud protseduuri läbi viides ei kanta faili ise iTunes'i kausta. Sellele viidatakse, omamoodi teed lähtekaustas olevale failile juurde pääsemiseks.

Seetõttu on võimalik, et mõnda lugu ei saa rakenduses esitada.

Kuidas Macis iPhone'i muusikat panna

MacOS Catalina kasutajad peavad Finderi kaudu Mac'i sünkroonima iPhone'iga. Protsess on väga sarnane iTunesi omaga.

Sel juhul on protseduuri läbiviimiseks vaja kasutada ka USB-kaablit. Lisaks muusika edastamisele saab seda kasutada ka muud tüüpi failide, näiteks fotode, videote ja muu, saatmiseks.

1 Avage Finderi aken;

2 Ühendage oma iPhone USB-kaabli abil Maciga;

3. Ekraani vasakus servas olevas veerus kuvatakse iPhone'i nimi. Klõpsake sellel;

Kuidas installida muusikat iPhone'iPaljundamine / Apple

4 Arvuti võib küsida, kas seade on usaldusväärne. Kinnitus

5 Valige seadme ekraani ülemisel vahekaardil vahekaart Muusika;

6 Seejärel märkige ruut valiku kõrval Sünkrooni;

7 Saate valida, kas soovite kogu raamatukogu saata iPhone'i või eelistate seda suvandit käsitsi valida;

8 Kui olete lõpetanud, avage see Rakenda see.

Veel üks meetod muusika iPhone'i asetamiseks

Apple ise soovitab iPhone'i kasutajatel kasutada failide edastamiseks seadme vahel järgmisi meetodeid. Sel moel saab sünkroonida ja värskendada kõiki seadmeid üheaegselt. Piisab, kui nad on Internetiga ühendatud.

iCloud Drive

kuidas muusikat iPhone'i üle kanda

ICloud on Apple'i pilvesalvestusteenus ja integreerib kõik seadmed, mis seda kasutavad, sama Apple ID-ga. Seetõttu pääseb iCloudis salvestatud failidele juurde iPhone'ist, personaalarvutist, Macist või mis tahes seadmest, mille rakendus on installitud ja aktiveeritud. Neile pääseb juurde ka iCloud.com veebisaidi kaudu.

ICloudi aktiveerimiseks iPhone'is toimige lihtsalt järgmiselt. Reguleerimine Sinu nimi iCloud iCloud Drive. Fail on rakenduses saadaval Arhiiv.

Oma arvutis peate alla laadima iCloudi Windowsi jaoks. Niisiis, lihtsalt avage programm, logige sisse sama Apple ID-ga ja klõpsake nuppu iCloud Drive ja hiljem Rakenda see.

Vahepeal peate Macis avama Apple'i menüü, avama selle Süsteemi eelistused ja klõpsake nuppu Apple kasutajatunnus (seda võimalust pole MacOS Mojave'il või enne seda olemas). Nüüd klõpsake nuppu iCloud ja logige sisse Apple ID-ga. Siis vali iCloud Drive.

AirDrop

pange muusika iPhone'i

AirDrop on funktsioon, mis töötab ainult Apple'i seadmete vahel ja võimaldab faile seadme vahel traadita võrgu kaudu üle kanda. Ainult vähem kui 9 meetri kaugusel üksteisest ja WiFi ja Bluetooth on lubatud.

Seejärel avage lihtsalt fail, mida soovite saata, ja klõpsake üles-noolega ristkülikukujulist ikooni. vali AirDrop jagamisvalikute vahel, seejärel valige edastatavad kasutajad.

Isik saab kättetoimetamisteate. Ainult koputama Nõus ülekande alustamiseks.

Voogesituse teenus

Veel üks viis iPhone'is muusika kuulamiseks on rakenduse allalaadimine ühest turul pakutavast muusika voogesituse teenusest. Kõige kuulsamad on Spotify, Apple Music, Deezer, YouTube Music, Amazon Music.

See platvorm pakub tavaliselt ulatuslikku muusikakogu, samuti temaatilisi esitusloendeid ja taskuhäälingusaateid. Enamikul neist on tasuta paketid, kuid neil on piiratud ressursid ja need on täis reklaame.

Tasuline versioon annab kasutajatele rohkem vabadust lugude vahelejätmiseks ning isegi lugude ja programmide allalaadimiseks, et neid võrguühenduseta kuulata.

AppGeek soovitab: