contadores estadisticas Saltar al contenido

Siit saate teada, kuidas saata otse Instagrami veebi- ja PC-versioonide kaudu

Instagram Directi vaatamine ja saatmine on loomulikult võimalik suhtlusvõrgustike arvutiprogrammide kaudu. Privaatsõnumi saatmiseks veebiversiooni kaudu on vaja Google Chrome'i kaudu teha lihtne trikk.

Ja AppGeek selgitab muidugi, kuidas kasutada Instagrami vestlust arvutis kahel viisil. Vaata seda:

Kuidas saata otse Instagrami veebi kaudu ilma midagi alla laadimata

Järgmised ressursid sobivad ideaalselt neile, kes ei soovi arvutis midagi alla laadida. See on ka hea alternatiiv Mac OS-i kasutamiseks või Microsofti süsteemiversiooni, mis on madalam kui Windows 10, näiteks Windows 7, Vista või XP kasutamiseks.

Väärib märkimist, et see trikk võimaldab teil ka fotosid ja videoid PC-kanalites ja lugudes Stories avaldada ilma midagi alla laadimata.

1 Juurdepääs Instagrami veebisaitidele Google Chrome'i kaudu. Kui teie konto pole ühendatud, logige sisse;

2 Paremklõpsake lehe tühjal lõigul ja klõpsake ilmuvas menüüs nuppu Kontrollima;

vaadake instagrammi saatmist otse arvuti kaudu

3 õige, avaneb arendaja tööriistakast. Mobiilseadme kuvare?iimi aktiveerimiseks klõpsake mobiili- ja tahvelarvutiikoonidel. Aktiveerimisel muutub see siniseks;

vaadake instagrammi saatmist otse arvuti kaudu

4 Seejärel värskendage lehte ja sulgege vajadusel tööriistakast;

5 Parempoolse ekraani ülaservas pange tähele, et vihjete juurde pääsemiseks ilmub nooleikoon, nagu nutitelefoni rakenduses. Klõpsake sellel;

6 Seejärel pääsete juurde soovitud vestlustele. Vastamiseks tippige lihtsalt sõnumikasti, nagu tegite mobiiliversioonis. Võti Sisene teenib ainult piiri ületamiseks. Teksti saatmiseks pean klõpsama nuppu SAADA.

Selle triki kaudu sõnumite vahetamise ainus puudus on see, et emotikone pole saadaval. Kuid saabuvate sõnumite nautimiseks, südamete või foto- ja videofailide saatmiseks on topeltklõps.

Kuidas saata Instagrami otse arvutisse

Järgmise protseduuri tegemiseks peate installima Windowsi jaoks Instagram. See programm on saadaval ainult Windows 10 seadmetele ja umbes 200 MB.

1 Avage Windowsi Instagram. Kui kasutate seda programmi esimest korda, logige oma kontole sisse sotsiaalvõrgustikes;

2 Programmi avalehe paremas ülanurgas on nooleikoon. Nagu nutitelefoni versioonis, annab see juurdepääsu Directile. Kui on uusi sõnumeid, surub noolt nähtava vestluste arv maha;

vaadake instagrammi saatmist otse arvuti kaudu

3 Kohe suunatakse teid oma postkasti. Klõpsake ekraani ülaosas asuva otsingukasti kaudu vestlusel, millele soovite vastata, või otsige kontakti, kellega soovite vestelda;

4 Midagi kirjutamiseks tippige lihtsalt sõnumikasti, nagu teete mobiiliversioonis. Võti Sisene teenib ainult piiri ületamiseks. Saatmiseks pean klõpsama nuppu SAADA.

Nii nagu veebiversiooni nipid, pole ka arvutirakenduse kaudu sõnumeid vahetades emotikone saadaval. Kuid sõnumi meeldimiseks, südame või foto- ja videofailide saatmiseks on topeltklõpsamine võimalik.

Kas tasub Instagrami PC-versioon alla laadida?

Enne kui ülaltoodud trikk avastati, oli rakenduse kaudu ainus viis Instagrami juhiste arvutisse saatmiseks. Trikk võib olla väga praktiline, kuna see ei vaja allalaadimist ja on kasulik neile, kellel pole Windows 10-t.

Samuti tuleb mainida, et selle haamri kasutamisel on kasutajatel juurdepääs nutitelefonidele mõeldud versioonile. See tähendab, et liides ei pruugi olla nii mugav kui spetsiaalselt arvutile välja töötatud programm.

Lisaks saavad PC-versioonis kasutajad valida, kas nad saavad Windowsi teavitussüsteemi kaudu teateid meeldimiste, kommentaaride ja uute sõnumite kohta.

Töölauarakenduses on võimalik ka emotikonidega lugusid kommenteerida ja neile reageerida, nagu mobiilseadmete väljaandes.

Kui aga usute, et ükski neist aspektidest ei muuda Instagrami kasutamisel arvutis midagi, võib veebiversioon teie vajadustele hästi vastata. Nii et pole vaja tarkvara alla laadida.

Kas sulle meeldib nipp? Siis saate nautida võimalusi Instagrami fotode salvestamiseks telefoni või arvuti abil. Kui soovite, õppige, kuidas fotosid ja videoid Instagramis ilma komplikatsioonideta uuesti postitada.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.