Siit saate teada, kuidas saata WhatsAppis sõnumeid ilma kontakte salvestamata

Siit saate teada, kuidas saata WhatsAppis sõnumeid ilma kontakte salvestamata

Saatke sõnumeid WhatsAppis ilma võimalikke kontakte salvestamata brauseriteenuse funktsiooni kaudu Ühe klõpsuga vestlus. See funktsioon töötab nii arvutites kui ka Androidi ja iOS-i seadmetes.

Selle kasutamiseks tuleb kehtiv telefoninumber linkida WhatsApp ja nutitelefonisse installitud Messengerirakendusega.

Kuidas sõnumeid saata ilma kontakte salvestamata arvuti või mobiiltelefoni brauseri kaudu

Järgnevat protseduuri saab teha mis tahes brauseri abil, kas arvuti või Androidi või iOS-i nutitelefoniga (iPhone).

1 Avage oma valitud brauser. Kopeeri link https://wa.me/ ja kleepige see navigeerimisribale;

2 Sisestage aadress pärast viimast riba (/), sisestage telefoninumbrid koos riigi ja linna koodidega. DDD ees ei ole vaja kasutada nulle ega arvulisi tähemärke, näiteks sidekriipsud, sulud, palju muud;

  • Näiteks kui telefoninumber asub Rio de Janeiros, tuleb aadress täita järgmiselt: https://wa.me/552112345678. Sellisel juhul, 55 seda telefonikood Brasiiliast, 21 seda Toateenindus RJ-st ja 1234-5678, seda telefoninumber.

3 Vestluse alustamiseks vajutage sisestusklahvi või noolt. Kuvatakse järgmine ekraan:

Saatke sõnumeid WhatsAppis ilma kontakte lisamata

4 Siis minge Sõnum. Kui number on õige, avaneb dialoogi aken. Nutitelefonis avaneb vestlus rakenduses WhatsApp. WhatsApp Web'i kasutamiseks ja vestluse alustamiseks peate arvutis sisse logima.

See inimene ei vastanud mulle. Kas mind on blokeeritud?

Kui ka teisi inimesi pole teie kontaktiloendis, ei pruugi nad teie sõnumile vastata. Või isegi blokeerige oma kontaktid.

Selle vältimiseks on see ideaaljuhul esitatud esimeses sõnumis, mis näitab, kuidas numbri kätte saite ja kus ennast tunnete. Kui te ikkagi vastust ei saa, võib see olla blokeeritud.

WhatsApp väidab, et peamised märgid sellest, et keegi võis teid blokeerida, on:

  • Ei näe teavet Viimati nähtud;
  • Ei näe kasutaja uut profiilipilti;
  • Saadetud teadetel on alati linnuke ja mitte kunagi kahte. See tähendab, et sisu on saadetud, kuid mitte saadetud. Nimelt tuli see teie seadmest välja, kuid ei jõudnud kellegi teise juurde;
  • WhatsApp selle kontakti jaoks tehtud kõned ei ole lõpule viidud.

Toiteallikas Ühe klõpsuga vestlus Seda saab kasutada ka muude funktsioonide jaoks, näiteks WhatsApi linkide Instagrami paigutamiseks. Kas kahtlete, millist sõnumitoojat kasutada? Seejärel saate teada, milline rakendus on WhatsApp või Telegram vahel turvalisem!

Vaadake ka rühmade Status ja WhatsApp 15 parimat mängu, kus saate lõbutseda Messengeri kaudu.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.