Teks di tvOS

Siit saate teada, kuidas subtiitrite kuvamist aktiveerida ja reguleerida oma iPhone'is, iPadis, iPod touchis ja Apple TV-s

Kas sa tead seda, mida iPhone / iPad / iPod touch või aktiivne Apple TV, on võimalik aktiveerida teave või suletud / valikuline tekst videodialoogi lugeda? Ja saate ikkagi nende välimust reguleerida? Selle mõistmiseks, kuidas seda iOS-is ja tvOS-is aktiveerida ja reguleerida, järgige samm-sammult allpool!

Luba valikulised subtiitrid ja subtiitrid iOS-is

Tõlge iOS-is

Vaikimisi on subtiitrid iOS-is juba lubatud. Enne ressursside kuvamist peate siiski ressurssidele juurde pääsema. Nii, kui videol, mida soovite vaadata, on valikulised subtiitrid või subtiitrid, peate selle valima heli- ja subtiitrite menüüst. Selleks järgige oma iPhone'is, iPadis või iPod touchis videote esitamisel järgmisi juhiseid:

 1. Taasesituse juhtelementide kuvamiseks puudutage ekraani;
 2. Puudutage dialoogi mulliikooni ekraani paremas alanurgas;
 3. Valige soovitud tekstivalik ja koputage "OK".

Mõnikord ei näita automaatsed tõlked lojaalsusega tavaliselt videos öeldut, kui neil pole üldse mõtet. Kui mõistate video algkeelt, koputage sel juhul heli- ja subtiitrite menüüs suvandit, mis näitab videost seletatava teksti subtiitreid.

Valikuliste subtiitrite lubamiseks ja video seadistamiseks vaikimisi koos valitavate subtiitrite või subtiitritega kurtidele või heliraskustega inimestele toimige järgmiselt.

Tõlge iOS-is

 1. Juurdepääsuseaded;
 2. Koputage "Üldine" ja seejärel "Juurdepääsetavus";
 3. Kerige alla jaotiseni "Meediumid" ja koputage "Teksti ja valitud teksti tõlkimine";
 4. Aktiveerige suvand "Valikuline subtiiter + SDH".

Subtiitrite ja valikuliste subtiitrite kohandamine

Kohandamisvalikute hulgas saate muuta teksti fondi suurust, lubada või keelata teksti tausta või isegi luua uue stiili. Siit saate teada, kuidas uut tekstimustrit muuta või luua:

Tõlge iOS-is

 1. Juurdepääs Subtiitrite sätted Üldine juurdepääsetavus ja valikuline tekst;
 2. Puudutage nuppu "Stiil" ja muutke eelmääratud stiilide ("Tavaline", "Suur tekst" või "Klassikaline") sätteid. Kui soovite teha tekstivalikuid, koputage "Loo uus stiil" ja valige fondi-, suuruse- ja värvivalikud. Deaktiveerige ekraani allosas suvand "Kasuta video sätteid" ja koputage seejärel "Salvesta";
 3. Uue stiili nägemiseks seadme ekraanil toksake muistendi eelvaateraami täisekraani ikooni.

Teises etapis on oluline keelata suvand "Kasuta video sätteid", vastasel juhul saab äsja loodud kohandatud stiili asendada vaikeseadetega.

Subtiitrite ja suletud subtiitrite lubamine TVOS-is

Nagu iOS-is, on ka subtiitreid võimalik lubada videodialoogide kuvamiseks Apple TV-s. Funktsioonide aktiveerimine tvOS-is on väga lihtne; Kõigepealt kontrollige oma Apple TV mudelit ja järgige allpool toodud juhiseid.

Subtiitrid tvOS-is

 • Apple TV 4. põlvkond ja Apple TV 4K: kui kaugjuhtimispult on käes ja kõnesolevat videot mängib, libistage sõrm puutetundlikul pinnal, et näha paneeli "Teave". Seejärel libistage sõrme paremale, et näha paneeli "Kirjeldus". Seejärel libistage sõrm alla ja valige soovitud tekstivalik. Selles seadmes on subtiitrite sätteid võimalik aktiveerida ja desaktiveerida, koputades kolm korda kaugjuhtimispuldi puutetundlikku pinda või paludes Siril see aktiveerida.
 • Apple TV (teine ​​või kolmas põlvkond): vajutage vahekaardi Subtiitrid kuvamiseks kolm sekundit kaugjuhtimispuldi nuppu "Vali" ja hoidke seda all. Seejärel valige tekstivalikud, mida soovite kasutada.

Kui soovite vaikimisi seada suletud subtiitreid Apple TV-s, peate muutma sätteid. Eelistuste värskendamiseks toimige järgmiselt.

 1. Juurdepääs Üldseadete juurdepääsetavus;
 2. Valige jaotises Meedium suvand „Valige tekst ja suletud SDH”.

Subtiitrite ja suletud subtiitrite kohandamine

Subtiitrid tvOS-is

 1. Juurdepääs Üldseadete juurdepääsetavus;
 2. Valige suvand "Stiil" ja muutke sätteid eelnevalt määratletud stiilide vahel ("Tavaline", "Suur tekst" või "Klassikaline"). Kui soovite teha tekstivaliku, valige "Muuda stiili" ja siis "Uus stiil või Loo uus stiil"; saate valida fontide, suuruste, värvide vahel ja stiili salvestamiseks vajutage kaugjuhtimispuldil nuppu "Menüü".

Kõigil kolmanda osapoole rakendustel pole valikulisi / suletud subtiitrite lugusid. Seega, kui te ei leia selles õpetuses kirjeldatud tekstivalikuid, veenduge, et teatud rakenduse sisu jaoks pole teksti juhtelemente.

Loodame, et see õpetus aitab teil oma seadme funktsioone kasutada ja neist rohkem teada saada!


iPhone X

iPhone X

alates Apple

Hinna kuvamine: alates R $ 6,299,10Hind lisatud: hinnaga 12x R $ 583,25Värv: hall ja hõbedane ruumVõime: 64 GB või 256 GBVäljalase: September 2017

Boto - ostke kohe


Apple TV 4K

Apple TV 4K

alates Apple

Hinna kuvamine: alates 1 169,10 R $Hind lisatud: Lisa ostukorviVäljalase: September 2017 (5. põlvkond)

Boto - ostke kohe