Siit saate teada, kuidas teha veebipõhiselt ja oma mobiiltelefonilt taustpilte

Siit saate teada, kuidas teha veebipõhiselt ja oma mobiiltelefonilt taustpilte

Kujutise tausta kustutamine on funktsioon, mida kasutatakse laialdaselt siis, kui soovite lisada fotole kellegi või objekti mõnes muus kontekstis. Protseduuri teostavad mitmed rakendused, sealhulgas veebi- ja tasuta valikud. Sõltuvalt tööriistast pole redigeerimise kogemust vaja.

Läbipaistev taust võimaldab teil muuta stsenaariume või rakendada üksusi teistele värvibaasidele. Nagu näiteks Rio de Janeiro maastiku kustutamine ja kellegi foto lisamine Pariisis, viibimata kunagi Prantsusmaal.

Siit leiate peamised saadaolevad tööriistad ja foto tausta eemaldamise juhised.

Kuidas veebipõhiselt ja tasuta taustapilte teha?

Järgmise protseduuri viime läbi tasuta veebipõhise rakenduse RemoveBG kaudu. Lisaks sellele, et arvutit või mobiiltelefoni saab kasutada, ei vaja see ka kasutaja redigeerimise teadmisi. Sisestage lihtsalt pilt ja laske programmil tööd teha.

1 Juurdepääs teenuse RemoveBG veebisaidile;

2 Klõpsake nuppu või koputage seda nuppu Valige foto;

3 Oodake mõni sekund ja siis kuvatakse taustta pilt. Kui olete tulemustega rahul, minge nupu kõrval olevale noolele lae alla;

 • Ilmuvate suvandite hulgast valige Laadige alla eelvaate pilt tasuta piltide saamiseks.

Eemaldage pildilt taust

4 Kui soovite redigeerida eelistatud piirkonnas või sisestada uue fondi, siis valige Redigeeri;

5 Klapil Kustuta / taasta, on võimalik redigeerimisala muuta. See tähendab, et kui arvate, et programm on kustutatud liiga palju või liiga vähe, on nüüd aeg muuta;

 • Sisene Pintsli suurussaavad kasutajad valikuharja paksust suurendada või vähendada;
 • Kui soovite pildi osad kustutada, säilitage valik kustuta aktiveeritud;
 • Kui peate mõne fotoosa taastama, tehke valik Anna see tagasi aktiveeritud.

Eemaldage taustpilt

6 J vahekaardil Taust, Kustutatud taustal saate valida uue tausta.

 • Sisene Jookse minema, säilitatakse algne taust häguste, uduste võimalustega;
 • Allpool vaadake valikuid Foto ja Värv. Sisene FotoAlgse tausta on võimalik asendada ĂĽhe saadaoleva fotoga. J sisse Värv, asendatud kindla värviga;

7 Pärast kõigi soovitud muudatuste tegemist viige protsess lõpule lae alla piltide allalaadimiseks.

Muud võimalused tasuta veebipiltidelt tausta eemaldamiseks

Kui teil on programmide redigeerimise meisterlikkus parem ja eelistate tehtud muudatuste üle suuremat kontrolli omada, on turul saadaval ka muid tasuta ja veebipõhiseid võimalusi. Neid saab jällegi kasutada arvutites ja mobiiltelefonides, nii Androidis kui ka iOS-is.

Pixrl

Eemaldage taustpilt

Pixrl on tuntud kui Photoshop Online. Ehkki see on pärit teiselt arendajalt, pakub see visuaale ja tööriistu, mis on Adobe'i redigeerimisprogrammiga väga sarnased. Selle eeliseks on vaba.

Puudused, mida nutitelefon peab saidi käitamiseks Flashi toetama.

Programmi kaudu pildi tausta kustutamiseks peate kasutama võlukepiga tööriista (Stick Tool), et valida osa, mille soovite fotolt kustutada. Seejärel lihtsalt kustutage ja kohandage vastavalt soovile.

Photoshop onlain: parim tasuta alternatiiv fototöötlusele.

Kuidas teha taustpilte Androidis ja iOS-is

On mitmeid pilditöötlusrakendusi, mis pakuvad tausta eemaldamist ja on alternatiiviks veebisuvanditele. Kuna see on loodud spetsiaalselt nutitelefonide jaoks, saab seda hõlpsamini reguleerida, kui see asub mobiiltelefonis.

Järgmises õpetuses valisime Androidi ja iOS-i jaoks saadaval PicsArt Photo Editori, mis võimaldab teil seda protsessi teha automaatselt ja käsitsi.

1 Laadige oma Android- või iOS-i seadmesse alla PicsArt Photo Editor rakendus;

2 Avage pildiredaktor ja koputage +, ekraani allosas;

3 Valige pilt, mille soovite tausta kustutada;

4 Kerige menüüd allapoole, kuni leiate valiku Väljalõige. Puuduta seda;

eemaldage taustpilt

5 Saadaval on kaks võimalust. Kui soovite, et programm töötaks automaatselt, avage näivkoonus ja oodake mõni sekund. Kui eelistate seda teha käsitsi, jätkake 8. juhisega.

6 Järgmisel ekraanil kuvatakse valitud osa punasega;

 • Saate seda harjaga lisada või kustutuskummiga vähendada;
 • Silma koonuses näeb ta probleeme;
 • Lehte liigutades on pilti võimalik suurendada, et näha rohkem detaile. Selle kĂĽljelt kĂĽljele lohistamiseks peate kasutama ka mõlemat sõrme.

Eemaldage taustpilt

7 Kui tulemused teile meeldivad, avage see Salvesta, mis asub ekraani ülaservas. See salvestab pilte ainult rakenduses, galeriis. Selleks jätkake punktiga 10;

8 Kui soovite kogu töö käsitsi teha, puudutage aukudega koonust. Saate reguleerida harja paksust ja seejärel hakata valima ala, mille soovite fotol salvestada. Järgmisel ekraanil kuvatakse valitud osa punasega;

 • Saate seda harjaga lisada või kustutuskummiga vähendada;
 • Silma koonuses näeb ta probleeme;
 • Lehte liigutades on pilti võimalik suurendada, et näha rohkem detaile. Selle kĂĽljelt kĂĽljele lohistamiseks peate kasutama ka mõlemat sõrme;

9 Kui tulemused teile meeldivad, avage see Salvestaekraani ĂĽlaosas;

10 Teid suunatakse muutmise avaekraanile. Tulemuste salvestamiseks puudutage vasakus ülanurgas nooleikooni. Siis minge Salvesta ja hiljem Salvesta jälle.

 • Seega vali, kas salvesta see nutitelefoni galeriisse või jaga seda teiste platvormidega, näiteks Instagram, Facebook, Snapchat, WhatApp või Messenger.

Kuidas 3D Paintis taustpilte teha?

Kujutiste eemaldamise funktsioon on saadaval Microsofti pildiredaktori uues versioonis Paint 3D. Selle kasutamiseks avage lihtsalt foto tavaliselt ja klõpsake siis suvandeid Mgica seleo.

Sinised ruudud ümbritsevad pilti. Lohistage seda kasti, et täpsustada salvestatav objekt ja jätkake järgmisel viisil.

Eemaldage taustpilt

Seejärel saate pliiatsi või kustutusriista abil programmi automaatselt loodud valikuala suurendada või vähendada. Kui reguleerimine on lõpule viidud, viige töö lõpule Valmis.

Kas soovite rohkem pilditöötlusvalikuid? Seejärel kontrollige 6 rakendust, mis muudavad teie fotod karikatuurideks. Vaadake ka 6 rakendust stiilsete fotokollaažide loomiseks!

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.