Siit saate teada, kuidas Twitchi kohandada selliste laienduste kaudu nagu BetterTTV ja FrankerFaceZ

Twitch on voogesituse üks suurimaid platvorme turul ja kuigi kasutajaliides on suurepärane, on selle kasutamise hõlbustamiseks võimalik lisada mõned detailid. Õnneks on mitu laiendust, mis lubavad seda tööd teha.

Tutvuge NightTevi BetterTTV-ga

Kõigepealt näitame teile natuke BetterTTV-d (või BTTV-d intiimsete jaoks). NightDevi välja töötatud ja populaarse Nightboti juturoboti eest vastutav BTTV lisab Twitchile lisaks globaalsetele emotsioonidele lisaks võimalusele lisada isikupärastatud emotsioone just teie kanalile.

Spetsiaalsed emotikad BetterTTV-s

Sellel on ka rida seadeid, näiteks võimalus siseneda vestlusse anonüümselt, aktiveerida Twitchi teatrirežiim automaatselt, eemaldada kasutaja värv vestlusest paljude muude funktsioonide kõrval.

Paneelil BetterTTV on Twitchi kohandamiseks mitu võimalust

BetterTTV on saadaval turu peamistele brauseritele ja laiendusi on võimalik alla laadida otse veebisaidilt.

Mul on veidi meelehead FrankerFaceZ-ist rääkida, kuna see on minu lemmikvariant Twitchi kohandamise osas. Sellel on BetterTTV-ga sarnane funktsionaalsus, kuid kohandamisloend on veelgi pikem! Võimalusega muuta vestluse laiust, lisage otseülekande alla hostimisnupp, saate kuuldavaid märguandeid igal ajal ja palju muud.

Peale selle sisaldab see ka kohandatud emotsioone kanalite kaupa, lisaks sellele, et sellel on lisandmoodul, mis toetab kõiki BetterTTV emotsioone.

Näidatud on FrankerFaceZ ja BTTV eksponaadid

Sarnaselt BetterTTV-ga on FrankerFaceZ saadaval suurematele turul olevatele brauseritele ja saate selle ka otse veebisaidilt alla laadida.

Võite proovida erilisi emotsioone meie Twitchi elus, mis kestab esmaspäevast reedeni kell 20! Sealt leiate mängumänge, uuringuid, kunsti ja isegi meie ajaplaatide lindistusi. Saate kuulata Diocasti kaudu või vaadata salvestatud episoode rakenduses Diolinux Play.

Kui teil on tehnoloogia kohta küsimusi või soovite oma teadmisi kogukonnaga jagada, on Diolinux Plus selleks ideaalne ruum. Tule ja saa osa meie kogukonnast!

Järgmine!