Siit saate teada, kuidas WhatsApp-helisõnumeid lõigata

Siit saate teada, kuidas WhatsApp-helisõnumeid lõigata

Igapäevases arutelus on mõnikord lihtsam helisõnumit saata, kui kirjutada WhatsAppis pikki selgitusi või väga keerulisi teema üksikasju. Kui peate ainult osa teabe jagamiseks mõnda heli lõikama, on soovitatav kasutada faili teisendamiseks ja redigeerimiseks tasuta veebitööriista "Aconvert". Selle kasutamiseks minge lihtsalt veebisaidile, sest mul on vaja programm alla laadida. Vaadake samm-sammult allpool.

Siit saate teada, kuidas häkkida WhatsAppi rakendust

1 Valige saidil WhatsApp vestlus, kuhu heli lõigatakse. Kui teie nutitelefon on Android, valige fail ja vajutage nii, et ilmub jagamisnupp. Seejärel klõpsake nuppu Salvesta Drive'i. Kui kasutate iPhone'i, vajutage heli ja koputage valikut Jaga. Seejärel klõpsake nuppu Salvesta faili.

2 Androidi süsteemis pean enne selle lõikamist muutma failinime, kustutama erimärgid või aktsendid. Pärast helinime muutmist lisage nime lõppu .opus. See muudab failivormingut ja võimaldab tööriistal seda õigesti lõigata. Sammu lõpuleviimiseks valige Salvesta.

3 Juurdepääs Google'ile „Aconvert”. Otsingus kuvatakse valik „Lõika heli võrgus”.

4 Võite helile pääsemiseks klõpsata ka külgmenüüs ja seejärel käsul Lõika.

5 Valige draivist heli saatmiseks Valige fail. IPhone'is võib selle salvestada iCloud Drive'i.

Heli algusaja määramiseks valige Alguspositsioon. Kui soovite lõigu lõpus ära lõigata, sisestage lihtsalt lõigu kestus lõikusse (pidage meeles, et saidi kasutatav vorming HH: MM: SS audio). Pärast seda klõpsake nuppu Esita. Heli saab alla laadida noolele klõpsates ja automaatselt seadmesse salvestada.

TecMundo sooduskupong: