Siit saate teada, kuidas WhatsAppi heli automaatselt tekstiks teisendada

WhatsAppi kõnepost on suurepärane valik neile, kes soovivad sõnumite saatmisel kiirust. Teatud juhtudel ei saa me seda kuulda, kui me peakomplekti kaasa ei võta. Sellistes olukordades saate kasutada Transcriberit tasuta Androidi rakenduse WhatsApp jaoks, mis võimaldab teil WhatsAppi kõnesõnumeid teisendada tekstsõnumiteks. Vaadake allpool, kuidas seda teha.

Rakenduse loodud heli tekstiks teisendamise täpsus on hea, kuid mida parem on häälsõnumi kvaliteet ja selgus, seda parem on teisendatud teksti täpsus. Samuti pidage meeles, et see suudab kopeerida häälsõnumeid portugali, inglise, hispaania, itaalia, saksa ja prantsuse keeles ning teisendamiseks on vaja aktiivset Interneti-ühendust.

  1. Esiteks laadige see alla Google Play poest;
  2. Kui see on installitud, puudutage teisendatavat WhatsAppi kõneposti ja hoidke selle valimiseks all;
  3. Seejärel puudutage WhatsAppi vestlusakna ülaosas olevat jagamisnuppu ja valige rakenduse jagamise menüüst Transcriber, et hakata heli tekstisõnumiks teisendama;
  4. Pärast teisendamise lõppu kuvatakse ekraanile transkribeeritud tekst. Saate kirju kopeerida lõikelauale, samuti jagada neid kontaktide, rakenduste jne abil.
transb Transkribeerija / © NextPit (ekraanipilt)

Laadige rakendus alla siit

Transkribant on rakendus, mis teeb täpselt pakutavat väga hästi. See on tasuta saadaval Google Play poes, kuid sisaldab väikeseid reklaame, kuid see ei blokeeri teisendamist ega teksti kuvamist. Tehke test ja jätke kommentaar, mis ütleb teie arvamuse.

Ja sina juba tead seda rakendust? Kas teate veel kedagi sama ettepanekuga?