Siit saate teada, kuidas Windows 10 soovimatuid värskendusi peita või blokeerida

Siit saate teada, kuidas Windows 10 soovimatuid värskendusi peita või blokeerida

Microsoft on välja andnud tööriista Windows 10 värskenduste blokeerimiseks. Siit saate Showmetechis teada, kuidas automaatsed süsteemivärskendused peatada

Windows_10_Preview_Update_photo

See näeb uus välja Microsoft kuulake selle kasutajaid ja teenige neid täisvõimsusel. Hiljuti teatasime sellest Windows 10 sunnib automaatne süsteemivärskendus ilma hoiatuseta, andes kasutajale ainult võimaluse valida, millal arvuti taaskäivitada.

Isegi mitte Pro versioon sĂĽsteemil on värskenduste täielik kontroll. See tekitas terve rea proteste Windowsi siseringid, – beetasĂĽsteemi kasutajadLõppude lõpuks on alati kontroll eelmise versiooni värskenduste ĂĽle Windows.

Veelgi hullem – sunnitud sĂĽsteemiuuendused hakkavad peavalu tekitama, nagu koges Chris123NT kasutaja, kes kurtis pärast värskendamist lollakas videodraiveri ĂĽle.

Millal Windows 10 29. päeval välja antud, ei pruugi siiski olla võimalust värskendust valida Microsoft käivitas selle probleemi lahendamiseks palliatiivse lahenduse. See on tööriist KB3073930, helistama “Kuva või peida värskendused“.

01-näita-peida-värskendused

Pärast selle tööriista allalaadimist saate valida, mida ei värskendata. Kuid see tööriist on ainult ettevaatusabinõu, see ei eemalda ühtegi draiverit, kellel oli varasemaid probleeme. See hoiab ära uute värskenduste probleemide tekitamise.

Tööriist Windows 10 värskenduste blokeerimiseksTööriist Windows 10 värskenduste blokeerimiseks

Kahjuks pole see lõplik lahendus, vaid on juba samm edasi, lõppude lõpuks on värskenduse sundimise strateegia hea, kuid kui seda õigesti ei planeerita, võib see põhjustada peavalu.

Allikas: ZDNet.