Siit saate teada, kuidas YouTube Go-d kasutada ja YouTube’i videoid võrguĂĽhenduseta vaadata

YouTube Go on Google’i pakutav teenus, millel on funktsioon, mida kasutajad soovivad (ja Netflix avaldati selle tellijatele mõni aeg tagasi): videote võrguĂĽhenduseta reĹľiim. Pärast Indias vabastamist ja paljude testide läbimist Brasiilias käivitas Google lõpuks YouTube’i alternatiivteenuse. Siit saate teada, kuidas neid kasutada.

See funktsioon võimaldab videotel kasutajate raamatukogus olla saadaval kuni 48 tundi kuni kolme erineva eraldusvõimega: madala kvaliteediga (144p), keskmise kvaliteediga (360p) või kõrge kvaliteediga (720p). Enne YouTube Go kasutamist peavad kasutajad oma e-posti ja mobiilinumbri kinnitama, kasutades Google’i saadetud SMS-i (või kõne) koodi.

Pärast registreerimise kinnitamist avage rakendus lihtsalt ja valige selle allalaadimiseks soovitud video. Enne allalaadimist saate vaadata ka video eelvaadet. Siin on kõige olulisem see, et kõiki videoid ei lasta alla laadida, sest tootja peab selle võimaluse lubama.

youtube läheb Brasiilia poolele

Laadige oma telefoni videod alla, et neid ilma internetita vaadata / © NextPit (ekraanipilt)

Reklaame esitatakse normaalselt, isegi kui video on salvestatud vaatamiseks ilma Internetita. YouTube Go võimaldab videote jagamist Bluetoothi ​​kaudu ning näitab ka rakenduse kasutatavat keskmist Interneti-tarbimist ja salvestusruumi (saate video salvestada microSD-le).

youtube mine Brasiilia poolel päästa

Allalaaditud videote jagamine, haldamine ja vaatamine / © NextPit (ekraanipilt)

Google kinnitas saidile, et levitab YouTube GO-d mingil määral Brasiilias. Muidugi saavad kasutajad APK-d YouTube Go-st alla laadida (alla laadida) ja kõigepealt seda kasutada, isegi kui rakendus pole Play poes saadaval. YouTube Go on ennekõike osa Google’i jõupingutustest arengumaade poole ning põhiline tööriistakomplekt, nn Service Go. Lisateave allolevate projektide kohta:

Kas kasutate juba YouTube Go’i?