Siit saate teada, mis on teie lukustatud iPhone’i ekraanil kuvatav väike ikoon

Ligi kĂĽmme kuud tagasi tõi iOS 8 uudsuse, mis tänaseni ĂĽllatas paljusid meid otsinud kasutajaid lukustatud iPhone’i ekraani nurgas väikest ikooni nähes. See on funktsiooni rakenduse soovitused iOS-is.

Lisateave selle funktsiooni kohta.

Eesmärk on lihtsamas võtmes omada antud olukorras vajalikku rakendust. Näiteks kui ootate lennule minekut, kuvatakse lukustatud iPhone’i või iPadi ekraani alumises nurgas teie lennufirma rakenduse väike ikoon. Või möödute panga ees ja näete samas kohas rakenduse ikooni. Aga kuidas ta teab?

SĂĽsteemi kasutamine teie asukoht vajaliku rakenduse tĂĽĂĽbi määramiseks. Näiteks kui kĂĽlastate Apple Store’i, ilmub selle rakenduse ikoon. Rakenduse avamiseks puudutage lihtsalt ja lohistage ĂĽlespoole.

Teil pole vaja sobivat rakendust installida, sest sĂĽsteem otsib App Store’ist soovitusi, kui neid seadmest ei leia.

Funktsiooni on võimalik välja lülitada, kui see teile ei meeldi. Logi sisse Seaded> Üldine> Üleandmine ja soovitatud rakendused ja lülitage valik välja Minu taotlus ja Rakenduste pood.

Soovitatav rakendus - ĂĽleandmine

Sama ikoon võib olla ka rakendus, mida kasutate teises seadmes, näiteks iPadis või Macis. Lase lahti võimaldab teil jätkata lõpetamist teises seadmes, milles töötab iOS 8 või OS X Yosemite, mis on ühendatud sama iCloudi kontoga.

Vaadake neid ja muid näpunäiteid meie spetsiaalses jaotises.