Simplenote – suurepärane alternatiiv Evernote’ile Linuxile, Windowsile ja Macile

Olen märkmete rakendusest täiesti sõltuvuses, ma ei veeda seda kasutamata ühtegi päeva, minu lemmik on Evernote See on Google Hoidke, Kasutan mõlemat Ubuntus Chrome WebAppsi kaudu, nagu olen näidanud siin ja siin, kuid mulle on silma jäänud uus rakendus Simplenote.

Minu jaoks on rakenduse või muu kasutamise märkmete osas otsustavaks diferentsiaalteguriks see, et see ühildub minu kasutatava nutitelefoniga, sellele pääseb juurde veebi kaudu mis tahes brauseri kaudu ja seetõttu on see pilvega sünkroonitav, nii et märkmeid hoitakse alati. ja õige varukoopiaga. Õnneks on Lihtsam märkus on kõik need omadused.

Lisaks mainitud headele omadustele on Simplenote väga visuaalse välimusega puhas, midagi, mis mulle kõige rohkem meeldib, ja siltide lisamise võimalus võimaldab ka kõiki teie tehtud märkmeid hästi korraldada.

Simplenote’il on veebiklient, millele pääseb juurde iga brauser, samuti mobiilseadmete rakendus.

Laadige alla Simplenote

Lihtsa märkuse allalaadimine

Simplenote’it levitatakse erinevate operatsioonisĂĽsteemide jaoks mitmes vormingus ja seal on isegi .deb-pakett, mis hõlbustab Ubuntu installimist, kõik, mida peate selle kasutamiseks tegema. on juurdepääs veebisaidile, sĂĽsteemi versiooni allalaadimine SĂĽnkroonimisfunktsiooni kasutamiseks kasutate ja loote konto.

Järgmine!

Table of Contents