Apple ostis Siri täiustamiseks idufirmade, mis on spetsialiseerunud loomulikele keeltele

Siri endine ĂĽlemus liitub Microsoftiga; Apple’i turundusjuhid läksid Huawei juurde

Kaks Apple’i suurt nime lahkusid hiljuti Cupertinost, et murda uut teed teise suure ettevõttega – Apple’i konkurentidega. Vaatame, mis on Apple’i endise juhi järgmised väljakutsed?

Bill Stasior

Selle aasta alguses teatasime, et Bill Stasior, ĂĽks juhtidest, kes on Siri arendusmeeskonda juhtinud alates 2012. aastast, lahkus ettevõttest Apple’i virtuaalsete assistentide ja masinõppemeeskondade ĂĽmberkorraldamise raames, mida juhtis John Giannandrea.

Umbes seitse kuud pärast Apple’i välisuksest lahkumist juhib Stasior nĂĽĂĽd tehisintellekti rĂĽhma Microsoft – Redmondi tehnoloogiajuhi Kevin Scotti juhtimisel. Uudised pärinevad Teave.

Praegu pole veel teada, kas see Microsofti tehisintellekti rĂĽhm töötab otseselt ettevõtte virtuaalse assistendi tehnoloogia Cortanaga – kuid tõsi on see, et Stasior arendab ĂĽhel või teisel viisil teie eelmise kodu jaoks pakutavat näost näkku tehnoloogiat.

Pärast Apple’ist lahkumist andis tegevjuht intervjuu, kus ta kritiseeris virtuaalse abistaja tehnoloogia arengut, öeldes, et need “ei täida nende lubadust mõista inimesi kõige loomulikumal viisil” – mille ta isegi Siril tagasi lĂĽkkab.

Paul Jowett

Alates 2011. aastast on Apple’is turundusjuhina töötanud Paul Jowett; enne Apple’iga töötamist oli ta samasugusel ametikohal teise tehnohiiglase Samsungi juures.

NĂĽĂĽd toob Jowett oma turunduskogemuse konkureerima Apple’i teiste suuremate konkurentidega, Huawei, kes võtab Austraalias asuva veebisaidi andmetel Austraalias turundusdirektoriteks juhid Vihmavari.

Huawei jätkab tehnoloogia kaudu võimalike piiride nihutamist ja seab nutitelefoni innovatsiooni etaloniks. Mul on hea meel liituda Austraalia meeskonnaga ja ootan huvitava ärikampaania loomist [da Huawei].

Austraalia Huawei tarbijaärirĂĽhma direktori Larking Huangi sõnul on Jowetti kogemus selles valdkonnas “ettevõtte ärikasvu edendamiseks kriitiline” keset positiivset perioodi Huawei jaoks, mis mĂĽĂĽs sel aastal ĂĽle 100 miljoni seadme kogu maailmas.

9to5Maci kaudu, AdNews