Siri võitis Emmy hääle abil navigeerimise ja Apple TV-ga suhtlemise eest

Siri võitis Emmy hääle abil navigeerimise ja Apple TV-ga suhtlemise eest

Ei, sa lugesid seda õigesti, ainuĂĽksi Apple võida Emmy – erinevatele televisioonisegmentidele antavad aastaauhinnad.

Kuid ärge ĂĽllatage, seda on juhtunud ka varem, kui Apple’i reklaam autasustati 2014. aastal ja ka kogu Apple’i ökosĂĽsteem 2013. aastal Emmy auhind tehnoloogia ja tehnika (Emmy tehnoloogia- ja inseneriauhind). Sama auhinna eest teatas taas, et ettevõte saab auhinna, mis on nĂĽĂĽd pĂĽhendatud spetsiaalselt Apple TV-le ja selle virtuaalsele assistendile.

Seda Emmy auhind tehnoloogia ja tehnika tunnustab alati andekaid ja innovaatilisi juhte ja ettevõtteid, kes võimaldavad erakordset telemaailma.

Kategooria “Kontekstipõhine häälnavigeerimine telesisu leidmiseks ja sellega suhtlemiseks” („Kontekstipõhine häälnavigatsioon telerisisu leidmiseks ja sellega suhtlemiseks), mis anti Apple’ile Siri integreerimine Apple TV-ga, mis võeti kasutusele neljandas põlvkonnas – käivitati 2015. aastal.

Kuid see pole ainult Apple’i privileeg; selles kategoorias autasustati ka kolme teist: Comcast, Universal Electronics (UEI) ja Nuance Dragon TV.

Auhinnad saadetakse edasi Tehnika ja tehnika Emmy auhind ringhäälinguorganisatsioonide riiklikul assotsiatsioonil (NAB Show), 8. aprillil 2018 pühapäeval Las Vegases (Nevada, Ameerika Ühendriigid).

Kindlasti peate mõtlema: “Kuidas saab Siri võita nii laheda auhinna … Siri?” NĂĽĂĽd, mu kallis, peame meeles pidama, et virtuaalne assistent, keda me siin Brasiilias tunneme (portugali keeles), pole kaugeltki see, milleks ta oli mõeldud ja et uskuge või mitte, see töötab riikides, kus seda toetab Apple TV.

Apple TV-l on mõned suurepärased käsklused, nagu filmide otsimine pealkirja / kategooria järgi, subtiitrite sisse- või väljalĂĽlitamine, tagasiminek või mõne minuti / sekundi jätkamine, esitusloend, otsige YouTube’is sisu ja kõike seda kõike häälega, nagu räägiksite temaga tegelikult.

Kuulujutud viitavad sellele, et juba varsti näeme viienda põlvkonna Apple TV-d spetsiaalsel ĂĽritusel, mis tõenäoliselt toimub septembris, kus selgub uus iPhone. Kui see nii oleks, lootsime, et vähemalt uus Apple TV tuleb Brasiiliasse koos kõigi selle funktsioonidega, sealhulgas uuendatud Siriga, eks? Palun, Apple …

TechCrunchi kaudu