Cara Enem Enem 2019 | Haridus

SISU 2020: sait arvutab enne registreerimist nende ENEM-i keskmise Haridus

ENEM 2019 keskmise arvutamine võib olla huvitav viis oma võimaluste väljaselgitamiseks süsteemis SISU 2020. Integreeritud valimissüsteemis registreerumine algab sel teisipäeval (21) ja võimaldab teil võistelda tuhandetes kohtades riigiülikoolides kogu Brasiilias. Enne ametikohale kandideerimist saate selle loendi saitide abil teada saada, kas teil on soovitud kolledžisse astumiseks hindeid.

LOE: ENEM 2019: kuidas näha tulemusi ja testi tulemusi

Tööriistad võrdlevad õpilaste tulemusi eelmisel aastal soovitud kursuste salvestatud pealtkuulamistega, et näidata sisenemisvõimalusi. Oluline on märkida, et simulaator ei teavita õpilaste lõpptulemusi ja selle eesmärk on ainult heakskiitmise tõenäosuse arvutamine. Haridusministeeriumi andmetel on programmi esimeses väljaandes saadaval 128 avalikus haridusasutuses 237 128 kohta. Järgmisel real kontrollige kolme saidi valikut, et simuleerida oma paremusjärjestust süsteemis SISU 2020.

SISU 2020 simulaator: veebisait näitab kinnitusvõimalusi, mis põhinevad Enem 2019 tasemel Foto: Divulgao / InepSISU 2020 simulaator: veebisait näitab kinnitusvõimalusi, mis põhinevad Enem 2019 tasemel Foto: Divulgao / Inep

SISU 2020 simulaator: veebisait näitab kinnitusvõimalusi, mis põhinevad Enem 2019 tasemel Foto: Divulgao / Inep

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

SISU 2020 simulaator: salvestage veebisait! näita oma kinnitusvõimalusi Foto: Reproduo / Me Salva!SISU 2020 simulaator: salvestage veebisait! näita oma kinnitusvõimalusi Foto: Reproduo / Me Salva!

SISU 2020 simulaator: salvestage veebisait! näita oma kinnitusvõimalusi Foto: Reproduo / Me Salva!

Veebipõhiseks ENEM-i eksamiks ja sisseastumiseksamiks ettevalmistamist pakkuv platvorm SIS Salvestaja MeUlva!! Ressursid aitavad kandidaatidel saada aimu, mida konkurentsi osas oodata on.

See tööriist klassifitseerib võimalused läbi kõrge, keskmise ja madala. Simulatsiooni läbiviimiseks peavad õpilased teavitama iga ENEM-testi tulemusest saadud hindeid, viisi (lai või jaatav võistlus), soovitud kursust ja riiki. Selle teabe põhjal arvutab simulaator kinnituse tõenäosuse. Tulemuste saamiseks pean registreeruma korraks.

Arvutage oma tõenäosus Sisu läbimiseks Descomplica fotosimulaatori abil: Reproduo / DescomplicaArvutage oma tõenäosus Sisu läbimiseks Descomplica fotosimulaatori abil: Reproduo / Descomplica

Arvutage oma tõenäosus Sisu läbimiseks Descomplica fotosimulaatori abil: Reproduo / Descomplica

Descomplica simulaator töötab samamoodi. See tööriist võtab sisenemisvõimaluste arvutamiseks arvesse nii ülikooli poolt soovitud kursusel vastu võetud kaalu kui ka võistlusrežiimi. Naeratavad emotikonid ilmuvad kandidaatidele, kes kipuvad lõpetama, samas kui kurvad näod kuvatakse neile, kellel on vähem võimalusi. Tulemuste nägemiseks peate sisenema platvormile.

Geekie mängude SISU 2020 simulaator näitab, millised õppeprogrammid ja ülikoolid läbite Foto: Reproduo / Geekie GamesGeekie mängude SISU 2020 simulaator näitab, millised õppeprogrammid ja ülikoolid läbite Foto: Reproduo / Geekie Games

Geekie mängude SISU 2020 simulaator näitab, millised õppeprogrammid ja ülikoolid läbite Foto: Reproduo / Geekie Games

Geekie mängude simulaator on veel üks alternatiiv neile, kes soovivad teada võimalust saada Sisu-s hea praktikakoht. Platvorm töötab teistest pisut erinevalt: pärast Enemi testi tulemuste sisestamist peavad õpilased teatama, kas kvoodi omanik või mitte. Sealt saab Geekie Games teada, mitu kursust ja asutust lõpetab. Tervele loendile juurdepääsemiseks tuleb mul sellel saidil konto luua. Ehkki platvormi korraldus on esialgu segane, võib see teenindada neid, kes pole veel otsustanud, mida õppida.

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused; nautige veebisaiti ja rakendust

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused; nautige veebisaiti ja rakendust