RAÄŚUNALNIK

Skank on esimene Brasiilia bänd, kellel on oma iPhone’i rakendus

Kui lugeja Lucas Vital eile meile vihje andis, olime oma esimese (mis muide oli kõige edukam) rakenduse levitamise keskel ja ma ei saanud seda testida. Eile teatas ametlikult iPhone’i versiooni turule toomine Skanki veebiraadio, oma taotluse vormis. See on esimene Brasiilia bänd, kes kasutab Apple’i vidinaid reklaamimiseks.

Skanki veebiraadio

Raadio on juba bändi veebisaidil, kuid nĂĽĂĽd on sellel iPhone’i ja iPod touchi mobiiliversioon. Sellel on muusikaline programm, mis on tehtud oma lugudega või mis mõjutavad rĂĽhma tööd. Lisaks on seal bändi parimad hetked, eksklusiivsed programmid ja ajaloolised showd, tõelised toidud fännidele.

HoiatusLiiklus

Alguses hoiatab see rakendus, et ribalaiuse tarbimine võib olla suur (voogesituse jaoks Interneti-ühendusega). Nii et olge oma tarbimisega ettevaatlik. Kui teil pole piiramatut andmesidepaketti, siis on parem valida WiFi-ühendus. Juhtelementide abistamiseks on sellel loendur, mis näitab, kui palju rakendusi on tarbitud.

Ăśks minu lemmikmuusikaprogramme on KĂĽlg B Skank. Nagu sõna kõne ise, edastab see ka “Skanki lugu, mida olete alati tahtnud kuulda, kuid raadio ei mängi“.

KĂĽlg B Skank

Rakendus nimetatakse PlayMe Skank ja see on tasuta ning seda saab installida otse App Store’ist (link). Ăśhildub iPhone’i ja iPod touchiga pĂĽsivara 2.0 või uuema versiooniga.

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH