Skype saab iPhone OS-i versiooni jaoks 1.2 värskendust ja täiustust

Skype iPhone'ile

Eile õhtul rakendus Skype võitis hea värskenduse koos mitme täiustusega, kinnitades veelgi oma positsiooni iPhone OS-i parima ja tuntuima VoIP-programmina.

Uudiste loend on väga intensiivne ja värskendusi soovitatakse kõigile kasutajatele. Nende seas on Skype-Skype’i kõnede parem jõudlus ja helikvaliteet, lĂĽhem kõnede ĂĽhendamise aeg, tugi gruppidele (suurepärane!), URL-ide tugi skype: // Safari lehel (ärge kĂĽsige minult, kuidas nad seda tegid) ja nĂĽĂĽd, kui iPhone’i ekraan on lukus, saab teie helistaja teada, miks teie ikoon mustaks muutub.

Grupid Skype'i avaekraanil

Nüüd, kui teie kontol on piisavalt krediiti, saate seadistada ka kõne suunamise mis tahes muule numbrile, tavatelefonile või mobiiltelefonile.

Suuna kõne Helista edasi

Samuti on täiustatud valimisliidest, kus on kontaktide otsenupud ja SMS-sõnumi koostamise võimaluse lisamine kiiresti ja lihtsalt.

Kõne muutmine SMS Skype'is

Saada SMS Skype'is

Mõned muudatused, kuid kõige oodatum on veel saabumisel: funktsioonid kohene teatamine (push), mis on rakendamisel revolutsiooniline, et muuta Skype töötama ka suletud kujul. Võib-olla sellepärast ei kiida Apple heaks …

Neile, kes kasutavad seadet koos jailbreak, Te ei pea muretsema sõnumi pärast, mis kuvatakse rakenduse esmakordsel avamisel. See on lihtsalt hoiatus, et Skype’i meeskond ei vastuta sĂĽsteemi muutmisel. Vaatamata sellele töötab programm normaalselt jailbreak. ?

Skype vs.  jailbreak

Neid rakendusi saab värskendada otse seadme App Store’is või arvuti iTunes’is. Kui teil pole seda installitud, tehke see siin kindlasti tasuta.