Skype toetab nüüd iOS 13 tumerežiimi; Mactracker, GoPro ja Google Maps on värskendatud

Viimaste rakenduste värskenduste hulgas näeme seda Skype hankige (lõpuks) tugi iOS 13 Dark Mode’ile, samuti muud parandused ja parandused.

Peale selle mobiiliversioon Mactracker sai sel aastal esimese värskenduse (nagu paljud eeldasid), sai pimedale režiimile toe ja lisas oma andmebaasi seadmete kogu.

Uudiseid võidab ka rakendus GoPro ja Google kaardid, mida näeme hiljem.

Skype


IPhone Skype'i rakenduse ikoon

Nagu öeldud, pakub Skype’i versioon 8.60 tuge iOS 13 Dark Mode’ile, muutes selle ĂĽhilduvaks Apple’i mobiilse operatsioonisĂĽsteemi uue ilme kohandamisega.

Lisaks võimaldab see värskendus kontaktide loendist kontaktide eemaldamist (isiklikult midagi, mis oleks pidanud olema saadaval pärast Skype’i loomist).

Parandas ka probleemi, mille tõttu teenus e-SIM-kaartidega muude vigade hulgas korralikult ei töötanud.

Mactracker


Mactrackeri rakenduse ikoon

Erinevalt lauaarvutiversioonist, mis on sel aastal saanud paar värskendust, värskendati hiljuti ka Mactrackeri mobiilirakendust – see sai kõik viimase akna „kogunenud” funktsioonid.

Mactracker 4.4 on uuendatud uusima riistvaraga, võrdlusalus Geekbench 5 ja iOS / iPadOS 13 Dark Mode tugi.

Sel juhul sisaldab Mactracker nĂĽĂĽd kõiki Apple’i toodete ja tarkvara uusimaid versioone alates Mac Pro-st kuni uue iPad Pro-ni ja ka uusimaid operatsioonisĂĽsteeme.

Tooteloend aastakäik (vananenud) on uuendatud ka Apple’i uusimate täiendustega.

Lisaks saab rakendus tuge iOS 13 Dark Mode’ile ja uuele jaotisele võrdlusalus (Geekbench 5-st) uusim vidin.

GoPro


GoPro rakenduse ikoon

Samuti on GoPro rakendust värskendatud uute funktsioonide ja täiustustega.

Nende hulgas saate nüüd juurde pääseda oma albumitele ja lisada albumi meediumid rakendusse Photos (Foto) redigeerimise ajal.

Peale selle lisab see rakendus Bluetoothi ​​toe, et saaksite oma GoPro-d juhtida kiiremini kui WiFi-d.

Samuti on lihtsustatud kaamera juhtnuppe, ĂĽhtlustatud seadeid, eelistusi jne.

Google kaardid


Google Mapsi rakenduse ikoon - liiklus ja toit

Viimane Google Mapsi värskendus toob välja ainult veaparandused ja uued funktsioonid, mis aitavad kasutajaid uue pandeemia ajal koroona viirus (COVID-19).

Mountain View hiiglased on aga teatanud, et nad laiendavad funktsioone, et hõlbustada juurdepääsu hõlbustusteabele rakendustes.

Funktsiooni „Juurdepääsetavad kohad” aktiveerides on võimalik näha kohti, mis on märgitud juurdepääsetavaks – st ratastooliga ligipääsetavad, juurdepääsetavate toolide olemasolu, ratastooli kasutajatele piisavate vannitoa- või parkimisvõimaluste olemasolu jne.

Juurdepääsetavusteave on olnud mõnda aega olemas, kuid on Google Mapsi liideses “peidetud”; Seetõttu soovib ettevõte öelda, et soovib kasutajatele selgeks teha, et see tööriist on saadaval.

Need muudatused pole aga veel kõigile kättesaadavad.

Pärast seda saate selle aktiveerida, puudutades profiilifoto ikooni Google Mapsi paremas ülanurgas ja suundudes Seaded »Juurdepääsetavus» Ligipääsetavad kohad.

Table of Contents