Skype võimaldab nüüd videokõnesid salvestada

Skype võimaldab nüüd videokõnesid salvestada

Ametliku Skype’i ajaveebi kaudu on see just kinnitatud nĂĽĂĽdsest saame rakendusest lahkumata salvestada kõik kõned, nii ainult video kui ka heli. See funktsioon oli saadaval Androidi uusimas tööriistavärskenduses 8.29.0.41, ehkki see on saadaval ka kõigile platvormidele, välja arvatud Windows 10 poe klient.

Saame lindistada otse rakenduses viidatud vestlusega. Ekraani allosas jutumärkidega ikooni puudutades kuvatakse rakenduse kontekstimenĂĽĂĽ, kus näeme uut valikut “Alusta salvestamist”. Tuleb märkida, et kui puudutame seda võimalust, kõik osalevad kasutajad saavad teate, et vestlust on hakatud salvestama.

Klipp on võetud on Skype’i enda serverite kaudu saadaval 30 päeva, ajad, mille jooksul saame salvestise kohapeal salvestada või teiste kontaktidega jagada. Android-seadmetes salvestamiseks vajutame kõnetega seotud vestluses pikka aega salvestatud sõnumit. Puudutades nuppu „Salvesta“, salvestatakse see MP4-vormingus salvestuskausta.

See funktsioon lisab rakenduse hiljutisi visuaalseid muudatusi, eemaldades hiljuti esiletõstetud aspektid ja lihtsustades liidest üldiselt, et muuta see intuitiivsemaks. Vähem N-nda demonstratsiooni rakenduste kujundamisel.

Skype Androidile Uptodownis [APK]| lae alla