contador gratis Saltar al contenido

Skype’i rakendusel on jailbreak-seadmes probleeme (värskendatud)

VoIP melalui jaringan 3G

Noh, eile, kui me esimest korda Skype’i rakendust testisime, oli meil suur probleem selle stabiilsusega, mis sulgus mõne minuti jooksul pärast tegevust. Täna saime teada, et selle põhjustas testitav seade, mille klassikaliseks olekuks pidi lukust lahti tegema jailbreak. 3G-s beetaversiooniga 3.0 (ja muidugi ilma jb), see töötab hästi.

Paljud kasutajad on leidnud, et see võib olla rakendusega kokkusobimatu Clippy (mis võimaldab kopeerimist / kleepimist), põhjustades Skype’i mõne sekundi pärast sulgemise. Üks lahendus selle tööle saamiseks on Clippy välja lülitamine (seal on lüliti Spetsiaalselt selle jaoks mõeldud SBSetted) ja sisestage seade Turvarežiim (ka SBSettingsi kaudu). See peaks võimaldama teil programmi kasutada.

Lisaks võimaldab 3.0 püsivara beetaversioon helistada Interneti kaudu 3G-võrk, mida programm teoreetiliselt ei lubaks. Kuid ühenduse kvaliteet pole vähemalt meie testides peaaegu sama, mis wi-fi.

VoIP 3G-võrgu kaudu

Nüüd on see saadaval isegi Brasiilia App Store’is, testige ja andke meile teada, mida te rakendusest arvate. Kui te pole seda lugenud, vaadake meie eelmise artikli programmi funktsioone.

UUENDAMINE: paljud lahendavad ebastabiilsuse probleemi värskendades MobileSubstrate. Selleks avage lihtsalt Cydia ja otsige seda vahekaardilt “Muudatused” (näpunäide Paulo Kanawatilt).