Skype’i rakendusel on jailbreak-seadmes probleeme (värskendatud)

Noh, eile, kui me esimest korda Skype’i rakendust testisime, oli meil suur probleem selle stabiilsusega, mis sulgus mõne minuti jooksul pärast tegevust. Täna saime teada, et selle põhjustas testitav seade, mille klassikaliseks olekuks pidi lukust lahti tegema jailbreak. 3G-s beetaversiooniga 3.0 (ja muidugi ilma jb), see töötab hästi.

Paljud kasutajad on leidnud, et see võib olla rakendusega kokkusobimatu Clippy (mis võimaldab kopeerimist / kleepimist), põhjustades Skype’i mõne sekundi pärast sulgemise. Ăśks lahendus selle tööle saamiseks on Clippy välja lĂĽlitamine (seal on lĂĽliti Spetsiaalselt selle jaoks mõeldud SBSetted) ja sisestage seade TurvareĹľiim (ka SBSettingsi kaudu). See peaks võimaldama teil programmi kasutada.

Lisaks võimaldab 3.0 püsivara beetaversioon helistada Interneti kaudu 3G-võrk, mida programm teoreetiliselt ei lubaks. Kuid ühenduse kvaliteet pole vähemalt meie testides peaaegu sama, mis wi-fi.

VoIP 3G-võrgu kaudu

NĂĽĂĽd on see saadaval isegi Brasiilia App Store’is, testige ja andke meile teada, mida te rakendusest arvate. Kui te pole seda lugenud, vaadake meie eelmise artikli programmi funktsioone.

UUENDAMINE: paljud lahendavad ebastabiilsuse probleemi värskendades MobileSubstrate. Selleks avage lihtsalt Cydia ja otsige seda vahekaardilt “Muudatused” (näpunäide Paulo Kanawatilt).