Slaidirakendused: vaadake parimaid rakendusi, mida oma telefoni alla laadida

Slaidide loomise rakendus võimaldab teil teha telefonis professionaalseid esitlusi, sõltumata arvutist. Kasutajad saavad lehti eraldi redigeerida, valida valmis malle, muuta paigutust ning sisestada teksti, fotosid ja graafilisi elemente. Peale PowerPointi, mille versioon on optimeeritud nutitelefonidele, millel on Android või iPhone (iOS), võimaldavad muud programmid teil dokumente tõhusalt ette valmistada, näiteks Google’i slaidid Google’ilt ja Keynote Apple’ilt.

Järgmises loendis on viis tasuta programmivalikut slaidide loomiseks telefonis. Rakendusel on portugali keeles liides ja see pakub erinevaid redigeerimis- ja kohandamisvahendeid, mis võivad olla kasulikud vastavalt vajadusele korraldada teavet iga esitluse jaoks.

Google’i rakendusega oma telefonis professionaalsete slaidide tegemine

1/6 slaidirakendusest: leidke oma telefonist parim valik – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Slaidirakendus: leidke oma telefonist parim valik – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Google’i esitlused (või Google’i esitlused) on Google’i esitlustöötlus. See rakendus võimaldab teil luua slaidid nullist või valida valmis malli, milles kasutaja peab muutma ainult teksti ja kohandama lehe elemente. See teenus tunneb ära ka vormingus “.pptx” olevad failid, mis võimaldavad redigeerida Microsofti PowerPointis loodud esitlusi.

Kaks kuuest Google’i slaidist on sĂĽnkroonitud Google Drive’iga – Foto: reprodutseerimine / Rodrigo Fernandes

Google’i esitlused on sĂĽnkroonitud Google Drive’iga – Foto: reprodutseerimine / Rodrigo Fernandes

Redigeerimise käigus on võimalik lisada teksti, galerii- või kaamerapilte, kommentaare, graafilisi vorme, tabeleid ja linke. Tekst võib muuta värvi, fonti ja vormingut vastavalt kasutaja eelistustele. Igal ajal saate edusammude nägemiseks vaadata esitluse eelvaadet. Lõpuks saab faili salvestada “.pptx”, PDF või pildivormingus.

Failid on endiselt integreeritud Google Drive’i pilvega, mis võimaldab teil lõpetada redigeerimise ja jätkata tööd hiljem kõikjal, ka võrguĂĽhenduseta. See sĂĽnkroonimine takistab esitlusel telefoni mälus ruumi võtmast. Kasutajad saavad jagada ka slaide ja kutsuda inimesi redigeerimisega koostööd tegema. Rakenduse kasutamiseks logige lihtsalt sisse Google’i kontoga.

PowerPointil on oma mobiiliversioon. Office Packi esitlusredaktor on saadaval iPhone’i ja Androidi jaoks ning sellel on suurem osa töölauaprogrammides saadaolevatest ressurssidest. Rakenduse avamisel saab kasutaja luua tĂĽhja slaidi või valida redigeerimiseks valmis teema ja sisestada teabe.

3/6 PowerPoint mobiilseadmetele versioon on valmis ja sellel on mõned arvutiressursid – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

PowerPointi mobiilseadmetele versioon on valmis ja sellel on mitu arvutiressurssi – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Slaidid redigeeritakse sarnaselt arvutitega ja saate muuta teksti, värve ja fonte. Samuti on slaidide ja animatsioonide vahel võimalik lisada graafikat, fotosid ja lisada üleminekuefekte. Mobiiliversioonil on mitu esitlust abistavat funktsiooni, näiteks virtuaalne laserosuti, mida saab juhtida nutitelefoni enda abil, lehele joonistamise võimalus ja tekstiline otsingutööriist.

IPhone’is saate olemasolevate esitluste muutmiseks sĂĽnkroonida OneDrive’i ja muudesse pilveteenustesse salvestatud failid. Google Drive’iga integreerimine on aga saadaval ainult Android-seadmetes.

Keynote on Apple’i slaidiredaktor. See rakendus loob professionaalsed slaidid ja pakub eksklusiivseid tööriistu. PõhimenĂĽĂĽ elemendiriba võimaldab teil lisada tabeleid, graafikat, kaameraid või fotogaleriisid ja graafilisi vorme, mis on korraldatud laia kategooriate kaupa eraldatud kataloogi, nagu objektid, loomad, loodus, kunst, inimesed jne.

4/6 Keynote on Apple’i eksklusiivne slaidiredaktor – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Keynote on Apple’i eksklusiivne slaidiredaktor – Foto: Reproductions / Rodrigo Fernandes

Valmis malli valimisel pakub rakendus mitmeid võimalusi ekraanil elementide paigutamiseks, piltide ja teksti asukoha mitmel viisil muutmiseks, et kasutaja saaks leida ideaalse mudeli. Fotode ja muusikaga slaidide loomiseks on võimalik lisada ka heliriba. Failid tuleb valida Apple Musicu teegist.

Esitluse ajal on võimalik tsitaati digitaalse laseriga esile tõsta või ekraani pĂĽhkida. See rakendus võimaldab faile teistega jagada, koostöös väljaandeid reaalajas sõpradega luua, kasutades oma iPhone’i, iPadi või Maci. Kasutajad saavad salvestada esitlusi PowerPointi, PDF-failide, filmide või piltidega ĂĽhilduvates vormingutes.

Canva veebiredaktor pakub isikupärastamiseks mitmeid pildivorminguid, sealhulgas professionaalseid slaide. Selleks valige lihtsalt kujunduse tĂĽĂĽp “Esitlus”. Seejärel minge lihtsalt kataloogi, et valida endale meelepärane mall ja alustada kohandamist. Faile saab redigeerida veebi, iPhone’i ja Android-telefonide kaudu.

5/6 Canva veebiredaktoris on slaidiseansi mallid valmis – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Canva veebiredaktoril on kasutamiseks valmis slaidiseansi mallid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Redigeerimisvahendid võimaldavad teil muuta pilte koos telefonigalerii või teenindusteegi failidega, muuta fondi ja teksti värvi, sisestada graafilisi elemente ja muuta tausta. Pärast redigeerimist saavad kasutajad faile PDF- või PNG-vormingus salvestada. Faile on võimalik jagada sotsiaalvõrgustike kaudu, saata e-posti teel või salvestada seadme mällu.

Adobe Sparkis leiavad kasutajad malle valmis mitmesuguste loominguliste sĂĽndmuste jaoks. Kategooriatest „Ettevõte” ja „Kool” leiate disainimallid, mis sobivad ideaalselt professionaalsete slaidiseansside hõlpsaks loomiseks. Kui valitud suvand ei ole ideaalsuuruses, valige lihtsalt vorming “Slaid”, et see oleks kohandatud esitlusvorminguga.

6/6 Adobe Spark kohandab slaidid mobiili abil – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Adobe Spark kohandab slaidid mobiilseadmetele – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Adobe Editor võimaldab teil muuta teksti, värvipalette, lisada fotosid, ikoone ja logosid. Ekraanil olevate üksuste välimusele on võimalik lisada ka animatsiooniefekte, muutes esitlused dünaamilisemaks. Faile saab salvestada video- või pildivormingus.

Kuidas printida vestlusi teenusesse WhatsApp

Kuidas printida vestlusi teenusesse WhatsApp