Slimbook – tutvuge ametlike KDE projekti märkmikega

Ma näen, et KDE projekt muutub üha professionaalsemaks ja täpsema turunduse visiooniga kui isegi teine ​​vabatarkvara maailma suurprojekt Gnome, selle täiendav tõestus on see, et KDE projektil on nüüd riistvaratootjaga partnerlus arendamiseks ja müümiseks. Slimbook, Väga võimas sülearvuti, mis järgib MacBooki disainijooni ja kannab seda Neoon KDE operatsioonisüsteemina.

Praegu on meil ostmiseks saadaval kaks Slimbooki mudelit, üks Core i5 ja teine ​​Core i7, mõlemad mõlemad kuuenda põlvkonna Inteli protsessoritelt.

Ka Slimbook on Hispaania ettevõte BQ, mis käivitas Ubuntu Mobile’i. Jah, tundub, et hispaanlastele meeldib julgustada tasuta tarkvara kasutamist! ?

Kui sa arvad: “Ma pole Slimbookist varem kuulnud!”

Ă„ra tunne ennast halvasti, olin sama paadiga, kuid konstruktsiooni vaadates on see mulle väga huvitav! See näeb välja nagu MacBook Air, sellest ei saa kuidagi rääkida, kuid ma arvan, et seda peetakse positiivseks teguriks, sest Apple’i ĂĽlesehitus on väga kvaliteetne ja tundub, et see on turul isegi hea tööajaga Linuxi sĂĽlearvuti mudel, tundub, et turul on mitu võimalust Ubuntu, Fedora, openSUSE, Antergos ja nĂĽĂĽd on meil KDE liidesega KDE Neon.

Internetist otsides ei leia ma selle kohta palju videoid. Tegelikult, kui otsite YouTube’is, on Slimbooki mudelite kohta mõned vanad videod, kuid KDE Neoniga versioonid on endiselt haruldased, ainus video, mille leidsin, on see:

Vaatame ĂĽle kahe KDE Neoniga saadaval oleva mudeli tehnilised ĂĽksikasjad:

– Intel i5-6200U, 2,3 GHz, Turbo Boost 2,8 GHz, 2 Core 4 lõime, 3M vahemälu.

– Või see protsessor: Intel i7-6500U, 2,5 GHz, Turbo Boost 3,1 GHz, 2 Core 4 lõime, 4M vahemälu.

Ülejäänud on selle mudeli jaoks standardiseeritud:

– Intel Graphics HD 520

– 4GB, 8GB või 16GB DDR3 RAM

– 120GB või 250GB või 500GB SSD

– 13,3 “1920x1080p LED-ekraan

– tagantvalgustusega LED-klaviatuur

– Bluetooth 4.0

– Inteli kahesageduslik traadita kaart: 3160 või 7265 N või 7265 AC

– 2 USB 3.0 porti

– Ainult Mini HDMI-port

– SD-kaardi lugeja

– 6800mAH liitiumaku

– Kaal: 1,36 kg

Ah, jah! Klaviatuuril on Tux koos Windowsi logoga, kuna seda mudelit mĂĽĂĽakse ka Windowsiga, kui tarbija seda soovib.

Slimbook Linux

Otsides leidsin hoidla lõpuks aadressil Stardiplatvorm Slimbooki jaoks, mis sisaldab spetsiaalset draiverikomplekti aku optimeerimiseks ja sĂĽlearvuti puuteplaatide jaoks, siis mõtlesin: “See on suurepärane näide, kuidas seda peaks tegema!”. Kas sa ei arva?

Kuigi Linuxi kernel tagab korraliku akuhalduse peaaegu kõigil sülearvutimudelitel, on juhtumeid, kus see lihtsalt ei tööta nii nagu peaks janäeb välja nagu ressursitarbimine Dodge V12, ilmselgelt on see tingitud tootjalt saadaolevate draiverite puudumisest koos tarkvara optimeerimisega riistvaraga, pole ime, et MacBookil on nii pikk aku tööiga, nii et kui seda Linuxi tehasega kaasasolevates mudelites vaadata, näeme, millal peaks seadme üle mõtlema tarkvara riistvara muudab asja ja seda korratakse ainult siis, kui rohkem ettevõtteid hakkab toetama selliseid projekte nagu KDE ja muud distributsioonid.

Võib-olla on meil ühel päeval rohkem arvuteid, mis on varustatud tehasest Linuxiga, muu levitamisega kui Ubuntu, mis on juba mõnede Slimbookist veelgi tuntumate kaubamärkide mudelitel, näiteks Dell ja HP.

Ah, jah! Hind!

Olen unustanud seda väga olulist teemat kommenteerida, et … noh, Slimbook pole see, mida ma nimetan odav, veelgi enam, arvestades, et peate selle importima, maksab Core i5-ga mudel umbes 730 eurot, mis tänases “lollis” ĂĽmberarvestuses annab enam-vähem 2440,00 R $ ilma maksudeta, kujutage ette selle 100% maksustamist, kui ilus eks? Noh, i7 versioon maksab natuke rohkem, umbes 850 eurot, mis annab umbes otsese konverteerimise korral umbes 2 850,00 R $, ilmselt maksuvaba.

Saate rohkem teada saada ja teha eelostu siin ametlikul veebisaidil.

Mida te sellest projektist arvate?

Järgmine!

Table of Contents