SmartCounters on saabunud Barra randa, et aidata hallata sissepääsu ja väljapääsu

Vannihooaeg avatakse ametlikult 6. juunil ning välja on töötatud mitu tehnoloogilist lahendust, mis võimaldavad suplejatel olla paremini kursis uute rakendatavate eeskirjadega, et vähendada COVID-19 abil levimise ohtu. Wavecom Portuguese soovib SmartCounteriga aidata rannikualade okupatsiooni juhtimisel ja on esimese süsteemi paigaldanud Aveirosse Praia da Barrasse.

Fotogalvaaniliste paneelide toel võimaldab SmartCounters reaalajas tuvastada, kui palju inimesi rannikule siseneb või sealt lahkub, kogudes teavet optiliste kokkulangemisandurite kaudu.

SmartCounters | Wavecom

krediit: Wavecom

“Data-title =” SmartCounters | Wavecom – SmartCounters on saabunud Barra randa, et aidata sisenemisi ja väljumisi hallata – SAPO Tech ”> SmartCounters |  Wavecom krediit: Wavecom

Wavecom selgitas, et mitme terrassi töötlemise kaudu arvutab süsteem automaatselt täituvuse, sobiva lipu või fooritule värvi ning sisse- ja väljapääsude koguarvu, võttes arvesse saadaolevaid loodete ja rannikualasid.

Praeguses versioonis saab Aveiros rakendatud süsteeme linkida rakenduse Praias Info või muude rakendustega, mis aitavad jälgida vanni tööde seisu.

Ettevõte teatab, et lahendus järgib keskkonnaministeeriumi soovitusi ning kuna see ei salvesta ega jäädvusta inimestest pilte, ei vaja see andmekaitse üldmääruse luba.

Lisaks randadele saab SmartCountersi ennustavat algoritmi kasutada ka kosmosevõimaluste haldamiseks, näiteks linna basseinid, jõgede rannad, jalgrattateed, pargid või aiad.