Snake: Google tähistab 1. aprilli mänguga Cobrinha Maps | Kaart ja asukoht

Snake: Google tähistab 1. aprilli mänguga Cobrinha Maps | Kaart ja asukoht

Google Maps võitis Cobrinha mängu (inglise keelest, madude mäng) kui Google'i esmaspäeva aprilli lollipäeva tähistamist (1). Klassikalistele mänguhuvilistele mõeldud mängudele pääseb ligi Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonide rakendustes, brauseri külgmenüüst või Interneti kaudu (snake.googlemaps.com). Mäng on kujundatud ümber, taustakaart ja rong asendavad kuulsat madu.

LUGEGE: Carmen Sandiego: palavikumäng saab indita salme; Vaata

Mängu eesmärk on, et kasutaja juhendaks rongi reisijaid erinevates kohtades üles võtma. Saate valida oma sihtkoha ja jalutada maailma kõige kuulsamates ja kuulsamates turismiatraktsioonides, näiteks Eiffeli tornis Pariisis ja Toweri sillal Londonis. Teevõimaluste hulgas on ka So Paulo linn.

1 3-mängulisest Cobrinha'st Mapsis võimaldab teil valida fotode sihtkohad: Reproduo / TechTudo

Cobrinha mäng Mapsis võimaldab teil valida sihtkoha Fotod: Reproduo / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Mängudele juurdepääsu saamiseks oma mobiilis veenduge kõigepealt, et seadmesse oleks installitud uusim Google Mapsi versioon. Avage rakenduses vasakpoolses servas olev menüü ja otsige suvandit "Mängi madu". Mäng avaneb ja siis lihtsalt vajutage "start" ja valige sihtkoht Cobrinha. Valikud on: Kairo (Egiptus), So Paulo, London (Suurbritannia), Sydney (Austraalia), So Francisco (Ameerika Ühendriigid), Tokyo (Jaapan) ja maailmakaart.

Külgmenüüsse ilmuvad kaks 3-st Cobrinha mänguvalikust. Fotokaart: Reproduo / TechTudo

Cobrinha mängu suvandid ilmuvad menüüsse Photo Map: Reproduo / TechTudo

Ekraani puhastusvahend: võlts ekraanipuhastus

Lisaks Mapsis toimuvale jantle hakkas Google ka jant Files Go kasutajatele. Faili- ja salvestushaldur on omandanud uue funktsiooni mobiiliekraani puhastamiseks. Ettevõte lubab, et see funktsioon eemaldab ekraaniseadmelt sõrmejäljed ja õlijäljed, kuid muidugi on kõik vale.

3 failist 3 saab faili, mis peaks puhastama mobiiltelefoni ekraani. Foto: Divulgao / Google

Fail saab tehnoloogia, mis peaks puhastama mobiiliekraani Foto: Divulgao / Google

Google'il on juba aastaid olnud traditsioon tähistada aprilli lollipäeva. Ettevõte on oma kasutajatele toonud väikese aprillikuu lollusi, näiteks YouTube'i lõppu kuulutamise, haistmisotsingu funktsiooni ja lemmikloomade isikliku otsinguriba. Mitte lihtsalt vale, vaid eriline kuupäev: Google tõi eelmisel aastal turule klassikalise mängu uue versiooni, mis kujundati Mapsis ümber. Mängul "Onde Est Wally" on lubatud leida tegelasi maailma kaartidelt.

Kas soovite aprillikuu lollipäeval WhatsAppile lollipäevast rõõmu tunda? Vaadake TechTudo foorumit

Kuidas mängida Pac-Mani Google Mapsis

Kuidas mängida Pac-Mani Google Mapsis