Snap käivitab lõbusa kaamerarakenduse macOS-ile ja Windowsile

Juba mõnda aega on sellest juttu olnud Klõps – tõenäoliselt põhitoote kukkumise tõttu Snapchati, Sama kiiresti kui selle ärkamine. Kuid ettevõte võitleb jätkuvalt asjakohasuse säilitamise nimel ja selle uusim samm on … lõbus kaamerarakendus Macile ja PC-le.

Rakendus Snap kaamera on üks ettepanek: tooge arvutisse hiiglaslik Snapchati objektiividega kataloog, liitreaalsusel põhinev kurikuulus (või kuulus) isikupärastamise kiht, mis muudab teie näo koera kõrvade, oksendavate vikerkaarte, pärgade või mis iganes muuga, seda enam teie fantaasia ilmub. Rakenduses on üle 250 000 objektiivi alates Snapi meeskonna enda loodud klassikast kuni Lens Studio kasutajate välja mõeldud.

Erinevalt Apple’i fotokabiinist pole Snap-kaameral oma liidest – see töötab hoopis pistikprogrammina, mis omakorda töötab paljude Interneti-rakenduste ja -teenustega. Nii saate rakendada lõbusaid efekte Skype’i või Google Hangoutsi vestlustele, Twitchi voogudele või YouTube’i videotele – nagu arvata võib, FaceTime ei loo otseteid.

Snap-kaamera saab tasuta alla laadida selle ametlikult veebisaidilt ja selle kasutamiseks pole vaja Snapchati kontot. Kes testib?

MacRumorsi kaudu