Fitur Snapchat AR Lenses baru untuk iPhone X

Snapchat andis lõpuks välja iPhone X eksklusiivse objektiivi; Tulevad ka rühma videokõned ja määramised

seda Snapchati ta nägi vaeva, kuid ta ei surnud isegi pärast seda, kui Instagram ja teised konkurendid olid suure osa oma elulisest jõust imenud, on kummituste sotsiaalne võrgustik endiselt janu kasvu järele (tagasi) ja on viimastel päevadel esitanud huvitavaid uudiseid. Kas me peaksime seda nägema?

Kõigepealt naaseme tagasi longnqua peakõne juurde, kus Apple tutvustas rohkem kui semestrit tagasi iPhone X-i. Pidage meeles, et Snap tegi sündmusel väikese foto, demonstreerides spetsiaalset objektiivi (mille ettevõte pakub spetsiaalsete filtritega) eranditult kõige kallima uue iPhone'i jaoks? Noh, nüüd jõuab filter tõhusalt iPhone X omaniku kätte.

Uus Snapchat AR-objektiivide funktsioon iPhone X jaoks

Helistama AR objektiiv (liitreaalsuse objektiiv) kasutab ära TrueDepthi esikaamera, et kasutaja näole realistlikum efekt lisada; Esietendusel on neist saadaval kolm: maskid Mardi Grase pidustustel nähtud stiilis, Mehhiko Los Muertose päeva stiilis pealuud ja silmapiirkonna kuldsed karnevalimaskid.

Uus objektiiv on nüüd saadaval kõige kallimate iPhone'i omanike jaoks.

Lisaks jõuavad head uudised ka Snapchati kasutajate üldisesse kogukonda. Kummituslik sotsiaalne võrgustik võimaldab peagi Interneti-kasutajatel seda luua rühma videokõne kuni 16 inimest; helikõneNeil võib olla korraga kuni 32 kasutajat (ma ei taha isegi ette kujutada, milline see kogemus saab olema) ja koos sellega on meil harva demonstreeritav vastupidine nähtus, Snapchati abil kopeerides allikaid Instagramist ja Skype'ist.

Rühma heli- või videokõne tegemiseks sisestage kõne alustamiseks lihtsalt oma vestlus; Teisi kasutajaid teavitatakse ja kui igaüks neist kõnega liitub, saate hoiatuse. Ühenduse ajal on võimalik heli ja video vahel vabalt vahetada ning kasutada filtreid ja läätsi soovi korral, mis peaks minu arvates pakkuma elamust erakordne.

Uus Snapchati rühma videokõne

Lisaks lisab Snapchat Instagramis veel ühe tööriista, mis on juba tara teisel küljel olemas: võimalus märgi see ära teised kasutajad oma lugudes võrgus. Selleks tippige lihtsalt "@" ja soovitud kasutajanimi ning valige seejärel soovitud konto. Isikut teavitatakse vestluses mainimisest ja teised kasutajad, kes seda lugu näevad, saavad kasutajate lisamiseks või nende loo vaatamiseks libiseda.

Grupiressursid ja grupikõned on juba saadaval ja järgmise paari nädala jooksul kõigile kasutajatele kättesaadavad. Snapchati saab muidugi App Store'ist tasuta alla laadida.


Snapchati rakenduse ikoon

kaudu Verge: 1, 2