Snapchat parandab Androidi rakenduste kvaliteeti ja teab ilmset

Pärast seda, kui Mark “Rancoroso” Zuckerberg nägi järk-järgult oma klõpsude impeeriumi ära söövat, võtavad Snapchati inimesed kahjumit kiiremini kui kasumit. Kuna pole kuhugi joosta, otsustasid nad võtta ilmselge: uuendada Androidi rakendusi. Ja mis on selgem: see töötab.

Järgides paljude minuvanuste või vanemate inimeste vastupidist lainet, õppisin ma Snapchati kasutama ja mulle meeldib see teenus väga meeldida. Huvitav on tõsiasi, et postitate väikese sisutabletti, mis kaob 24 tunni jooksul. See on kõik erinevad keeled, mis on välja töötatud.

beeta android o vs ios 11

Platvormidevaheline konkurents toimub ka teenuste vahel / © NextPit

Ja mitu korda pean ma oma sõpradele selgitama, et teada vastust küsimusele: miks on Snapchat iOS parem kui Android? Vastus on alati valus: sest iOS-i rakenduste pärast on rohkem muret kui androididega.

Androidi kasutajaid on alati palju rohkem, kuid see pole oluline. Suure turuosaga Ameerika Ühendriikides, kus elab palju rakenduste alustajaid, on iOS hipsterite, trendide kujundajate eelistus ja seetõttu arendajate eelistatud.

Niisiis, nähes nende arvu päevade kaupa langevat, tekkis Snapchati tegevjuhil Evan Spigelil suurepärane idee teenuserakendus Androidi platvormi jaoks täielikult ümber kujundada. Viimase paari kuu jooksul on nad vähendanud rakenduste käivitamise aega 20% ja näinud Androidi kasutajate arvu suurenemist. Nii otsustasid nad võtta kõik viimase viie aasta jooksul õpitu ja ehitada rakenduse nullist üles, nii et see on lihtsalt nii palju parem.

AndroidPIT Instagram 8633

Platvormide erinevusi näeme mitte ainult Snapchatis ka Instagramis / © ANDROIDPIT

Nüüd? Nüüd, kui nad on Zuckerbergi kättemaksu pärast kibedad, kas nad on otsustanud mõista, et Androidi jaoks mõeldud Snapchat on alati olnud aeglasem ja madalama kvaliteediga kui iOS? Ja nüüd, kui iOS-i kasutajad on üle läinud järgmisele teenusele, kas nad on otsustanud rakenduse robotisüsteeme kasutavatele inimestele uuesti teha?

Halvim on mõista, et Snapchat pole selles üksi. Paljud muud populaarsed rakendused ja isegi Instagrami lood on iOS-i mõnedes funktsioonides paremad. Paljud uued funktsioonid tulid kõigepealt iOS-i jaoks ja lugude puhul on video pakkimise kvaliteedi erinevus ühel ja teisel platvormil väga märgatav.

Loodan väga, et pole vaja näha, et kõik meie lemmikrakendused kaotaksid turu, et pöörata tähelepanu lugematutele ja innukatele Androidi kasutajatele.

Teine pool

Siiski tuleb märkida, et viga ei juhtu mitte ainult rakenduste ja teenuste arendajate ning ettevõtetega. Kahjuks on Android ise selles loos vale. Kuigi iOS on kompaktsem platvorm, kuna seda leidub vähem kui sajal Apple’i seadmel, on Androidi killustatus teema, mille ĂĽle arutavad põhjalikult kõik, kes seda platvormi hindavad.

Snapchat ise teatab, et viimases kvartalis kasutati rakendust enam kui 60 000 erineval Androidi nutitelefoni mudelil. Neid oli 60 tuhat tuhat erinevatelt ettevõtetelt, samas kui vähem kui sada sama ettevõtte toodangut.

Neil ettevõtetel on Herculese missioon ja ülikeerukas välja töötada rakendusi, mis töötavad laitmatult igas seadmes. Isegi kõige populaarsem loend ei ole lihtne, kuna see ületab hõlpsasti tuhandeid seadmeid.

Seega on seda teenust pakkuvatel ettevõtetel väljakutse, kuna nende ĂĽlesanne on pakkuda korralikult toimivat rakendust. Kuid ka Google’i ĂĽlesanne on pakkuda arendajatele stabiilset platvormi.

Oled see sina? Mida arvate rakendusest, mis töötab iOS-is paremini kui Android?