Snapdragon 865 kiip edestas varajastes jõudlustestides A13 Bionicut

Mõni nädal tagasi rääkisime esialgsest teadaandest Snapdragon 865, protsessor Qualcomm mis täiendab enamikku sellest lipulaevad 2020 Androidi maailmas. Seni polnud aimugi, kuidas hiiglase uus looming käitumise osas käitub, kuid nĂĽĂĽd on kõik muutunud – SoC-idega on eelkatsetusi teinud mitu väljaannet (SĂĽsteem kiibil) ja väljavaade on väga positiivne.

Töötajad alates AnandTech, nagu alati, viige läbi kõige põhjalikum analĂĽĂĽs – kõiki selle tehtud mõõtmisi ja kaalutlusi saate lugeda siit. Põhimõtteliselt võib siiski öelda, et Snapdragon 865 suudab olla mõõdikute seerias kiireim kiip Android-maailmas, ehkki mõnest teisest veidi allpool; veebibrauseritestis PCMarknäiteks jäeti ta kõrvale:

Snapdragon 865 jõudlustest

Tuleb märkida, et Snapdragon 865-l on kaks reĹľiimi: tavalises käitumises pidurdab see energiatarbimise optimeerimiseks jõudlust, samas kui reĹľiim “jõudlus” vabastab pidurid, et tagada ĂĽlesande maksimaalne kiirus (seetõttu on protsessoril kaks mõõtmist, ĂĽks sisse lĂĽlitatud) iga reĹľiim).

Videotöötluse osas jääb Qualcommi uus kiip olemasolevatest seadmetest veidi alla:

Snapdragon 865 jõudlustest

SEE Androidi asutus, omakorda kasutades võrdlusalus Antutu 8 protsessori jõudluse mõõtmiseks – ja arvake ära, selle tulemus on kõrgem kui A13 Biooniline, Apple’i kiip, mis täiendab uut iPhone’i.

Snapdragon 865 jõudlustest

SEE PC maailmlõpuks sunnitud Geekbench 5 mõõtmiseks. Qualcommi kiip ei sobi toorarvutusmõõtmetega A13 Bionicu jaoks, kuid on reitingutes lähedane Apple’i protsessorile ĂĽhe sĂĽdamikuga – ja edestas tegelikult Apple’i kiipe skooriga mitmetuumaline.

Snapdragon 865 jõudlustest

Väärib märkimist, et kõik siinsed testid viidi läbi Qualcommi võrdlusseadmega, kuna Snapdragon 865 pole veel kaubanduslikult saadaval – seetõttu peaksid numbrid igas seadmes, kaasa arvatud protsessor, veidi erinema.

Siiski võime juba mõelda, et uus kiip sobib Apple’ile kõvasti ja muudab nutitelefonide konkurentsi veelgi atraktiivsemaks aastal 2020. Kas olete nõus?