Snaptastic – suurepärane tööriist Snapi pakettide haldamiseks

Ajutine pakett Klõps ja Flatpak ĂĽha populaarsemaks muutudes hakkasid ilmuma tööriistad, mis suurendasid seda tĂĽĂĽpi pakettide kasutatavust. Tööriistad, mida nĂĽĂĽd teate, on “Snaptastic“See on spetsiaalselt toodetud Põhiline operatsioonisĂĽsteem uue SDK-ga distroost, levitatud AppCenter Elementary SD soovitatud hinnaga 3 taala, kuid kuidas saate seda ka tasuta alla laadida, kui soovite.

SEE GNOME tarkvara (eriti Ubuntus) on juba olemas Natiivne integreerimine Snapi pakettidegaKuid nagu me selles artiklis näitame, paketid, mis ĂĽhilduvad kõigi jaotuste ja baas-OS-iga, ei erine. Baas-OS-i “probleem” seisneb selles, et see ei kasuta sama tarkvarakeskust nagu Ubuntu (GNOME tarkvara), kuigi seda saab installida SD enda baasi AppCenter, nii et Snap-pakettide haldamine ilma GNOME-tarkvara installimata piirab kasutajaid tekstireĹľiimi või kasutamise kaudu tööriistad nagu SnapWeb.

Hea uudis on see, et õnnistus “maksa nii palju kui tahad ”põhiosakonnast, töötab iga päevaga ĂĽha rohkem arendajaid, et töötada välja sĂĽsteemid, millel on kogu liidesele sobivad visuaalid, luues kasumlikke ja kohandatud kogemusi nii tööriistu kasutajatele kui ka arendajatele. Selles naabruses on see “Snaptastic“, Tööriist, mis võimaldab teil installida Kiiret pakett põhi-OS-il mõne klõpsuga.

Snaptastic

Leiad Snaptastic iseenesest AppCenter Elementary SD ja saate selle installimise eest maksta (või mitte). Pärast installimist nagu Eddy rakendus deb-paketi installimiseks. Snap-faili saate alla laadida otse veebisaidilt Snapcraft SD-le installimiseks.

Spotify Snapi kaudu

Integreerimine Snapcraft’i pood see on nii lahe, et saate rakenduse sealt installida ilma faili alla laadimata, klõpsake lihtsalt nuppu “Installige“See on veebisaidil ja Snaptastic tunneb kõne ära ja installib lukustatud automaatselt.

Snaptastic

Klõpsake lihtsalt nupul “Installige”Sinise värviga ja sisestage mis tahes rakenduse installimiseks oma parool. Programmi esmakordsel installimisel peate veidi kauem ootama, sest enne tegelikku installimist on vaja Snapsi käivitamiseks teha sĂĽsteemi põhikonfiguratsioon (snapdi tuuma ja Ubuntu konfigureerimine ja installimine), liiga palju on palju kiirem.

edukalt lukustatud

Saate hallata Snaps’i, mille on hõlpsasti installinud Snaptastic värskendage või kustutage neid ka oma äranägemise järgi.

Kas tasub kasutada lukustatud põhisüsteemi?

Kasutamine või mittekasutamine on puhtalt isiklik, kuid sellest ajast peale PPA-de lisamine on vaikimisi keelatud, kuigi saate selle lubadaon teretulnud juurdepääs veel mõnele tarkvarale, ilma et peaksite käske sisestama või süsteemis põhjalikumalt kohandama.

Tarkvara nagu Spotify, Skype, Simplenote (mis mulle väga meeldib) ei kuulu täna AppCenteri põhisĂĽsteemi, vaid on osa SnapStore’ist, seega on see hea viis selle tarkvara lihtsaks installimiseks ilma tee visand.

Paljud arendajad toetavad kaanoonilisi vorminguid, näiteks Microsoft ja Spotify, nii et on tore teada, et suutsime selle põhiliste operatsioonisüsteemidega ilma suuremate probleemideta integreerida.

* Süsteemimenüü otseteeikoon ilmub alles pärast seda, kui ma seda teen Välju süsteemis ja logisin uuesti sisse, nii et #ficaadica.

Lisateave Snaptastic GitHubis.

Järgmine!