Snoppa Vmate filmid 4K-s ja teised konkurendid DJI Osmo Pocketile

Snoppa Vmate filmid 4K-s ja teised konkurendid DJI Osmo Pocketile

Hiljuti teatasime FiMi Palmi – kaasaskantava kaameraga integreeritud kaameraga, mis on võimeline jäädvustama suure eraldusvõimega – ĂĽldiselt sama ettepanekuga nagu DJI Osmo Pocket. Ja nĂĽĂĽd, kes saabus konkureerima kahega, kuulutati välja Snoppa Vmate, mis sai alguse ĂĽhisrahastuse saidil IndieGoGo, ĂĽletades kaugelt selle algset eesmärki.

Praktiline kaasaskantav rastapats Xiaomi Lana Fimi Palm on DJI Osmo Tasku jäljendus

Püsti tõusmiseks sai ta abi 2000 toetajalt, kellele idee meeldis. Snoppa Vmate tulistab 4k, tal on WiFi-ühendus ilma lisavarustuseta ja see lubab soodsamat hinda, umbes 785 R $.

Toetajatele see idee tõesti meeldib, nii et ettevõte kogus kampaanias koguni miljonit miljonit dollarit ja 800 tuhat ning suundub parendustegevusele. Nüüd, kui see on tootmises, ootab ta ikkagi esimese tarbija koju jõudmist, et näha, kas ta pakub kõike, mida lubab.

Nende seadmete seas on silmapaistvaim asjaolu, et see võib katta nurga kuni 400 ja sellel on pöörlev lääts, mis kaalub ka umbes 118 g, mis hõlbustab selle teisaldamist. Midagi tõsteti esile meie väikeses DJI Osmo Tasku suuruse analüüsis, mis peaks jääma Snoppa Vmate'i atraktiivseks omaduseks, nagu seadme pildil näha.

Kui FiMi Palmil on 128 objektiivi, siis Snoppal on 81, funktsioon, mis muudab selle sarnasemaks DJI Osmo Pocketiga, mille nurk on 80.

Vidina spetsifikatsioonide all:

3-teljeline mehaaniline stabiliseerimine; Värviline puutetundlik LED otsevaade 1,22 "(heledus 850 Nit); 1 / 2,3" CMOS-pildisensor (12M efektiivpikslit); ülikõrge lainurkobjektiiv (81); objektiiv pöörleb 90 kraadi (maastiku / portree režiim); videosalvestus (e-posti aadressiga kaitstud) kuni 100 MB (H265); (e-posti aadressiga kaitstud) lahedate aeglaste mo-videote jaoks; Kahekordne sisseehitatud mikrofon (müra vähendamine või stereoheli); Traadita ühenduvus (WiFi 5G + Bluetooth 4.1); USB 3.1 Gen1 C-tüüpi kaabliühendus; Erinevad loomingulised režiimid (Panoraam, Ajavahemik, Liikumisintervall ja Hüperintervall); Nutikas jälgimine; Tööaeg kuni 160 minutit ((e-posti aadress on kaitstud)); Ühildub ND filtritega; Vmate adapter koos GoPro ja statiivi hoidjaga; Kompaktne suurus (37,632,3122 mm); Ülimalt kerge (118 grammi).

Allikas: Esimene Quadcopter, IndieGoGo. (TagToTranslate) vidina (t) tehnoloogia (t) trendid (t) kärg (t) 4k (t) osmo tasku (t) dji osmo tasku (t) fimi (t) fimi palm (t) kaadrid 4k (t) stabilisaatori kaadrid kaasaskantav (t) snoppa (t) snoppa vmate