contador gratis Saltar al contenido

Sobige karantiini! 10 tasuta koolitusrakendust

Sobige karantiini! 10 tasuta koolitusrakendust

Üks parimaid asju, mida saate kodus teha ja oma heaolu karantiini ajal edendada, on füüsiline koormus. Kui soovite nüüd fitnessi saada, siis vaadake parimat tasuta treeningrakendust siit!

Lisaks allalaadimislingi nägemisele lugege läbi ja vaadake kõike ning kus nad on parimad.

1. Freeletika kaal

Alustasime oma nimekirja Freeleticsiga, soovitades seda kõigile, nii algajatele kui edasijõudnutele ja soovime, et tehtaks uusi harjutusi. Sellel on mitmesuguseid treenimisvõimalusi tuharate ja kõigi kehapiirkondade jaoks.

See võimaldab selles karantiinis ideaalselt luua isikliku ettevalmistuse, mis on kohandatud teie füüsilise ettevalmistuse tasemele ilma ühtegi seadet kasutamata, ainult siis, kui kasutate ainult oma kehakaalu.

Ja kõigi alade harjutuste mitmekesisus on väga hea. See tähendab, et kui te ei kohane ühega, proovige lihtsalt teist. See on saadaval teile allalaadimiseks Androidi ja iOS-i jaoks.

Freeletics kaalulangus

2. 30-päevane fitnessi väljakutse

Veel üks suurepärane valik tasuta kehalise koormuse rakenduste seas on 30-päevane treeningväljakutse, mis lubab, et saate vormis olla vaid 30 päeva pärast. Nimelt, niipea kui karantiin koroonaviiruse tõttu lõpeb, oled sa täiesti erinev!

Selle abil saate treenida soovitud kehapiirkonnas kas terviklike harjutuste või muude kohalike harjutuste abil, mis on spetsiaalselt moodustatud 30 päevaks. Laadige alla oma Androidi või iPhone'i!

3. Fitbit treener

Kui teil on juba enne karantiini treenimist hea, on väga oluline õppida, kuidas säilitada oma rutiini kodust lahkumata. Fitbit Coach on selle jaoks üks parimaid rakendusi, mis sobib suurepäraselt neile, kes ei soovi aega raisata ja treenivad pidevalt.

See on üks täielikumaid loendis koos võimalustega soovitada, mida teete iga päev, jälgida oma arengut ja luua ühendus Fitbiti abil, nii et teate kõike, mis teie kehaga juhtub. Laadige nüüd alla oma Androidi või iPhone'i jaoks.

4. Jooga säilitamine

Kõik, kes soovivad joogat harjutada, peavad teadma Keep Yoga-d, mis on üks parimaid sellelaadseid rakendusi. Äärmiselt soovitatav neile, kes soovivad olla rahulikumad ja saada palju paindlikkust ning füüsilist seisundit tasuta!

Sellel on videod kõigi harjutuste kohta (mis on kõige erinevamad tüübid, sealhulgas venitus, seljavalu jaoks ja paljud teised). D teha nädalaplaane ja saada teateid oma praktika järgimiseks. V allalaadimiseks Play pood või App Store.

Salvestage tasuta harjutamiseks joogarakendus

5. Harjutus kodus

Parima nimega aquarentena ajal treenimiseks on Exercise at Home üks parimaid rakendusi koos tasuta treeningnippidega, mille kaudu saate lisaks üldtreeningule luua ka oma kehapiirkonnale kohalikke treeningrutiine, olgu selleks siis käed, kõht või jalad.

Lisaks on olemas soojendus- ja venitusharjutused, mis aitavad vähendada treeningu negatiivset mõju kehale ja vältida vigastusi. Ta saadab isegi teatisi, nii et te ei unusta kunagi harjutada. Selle allalaadimiseks järgige Play poodi või App Store'i.

6. BTFIT

Isegi dokoronaviiruse ajal pandeemia elu ei lõppenud. Seejärel jätkake soovitatud harjutuste tegemist (kuigi paljud on nüüd kodus). Selle jaoks on BTFIT üks parimaid võimalusi, see on isegi ühinenud Androidi eeliste loendiga.

Selle abil on teil juurdepääs enam kui 1000 igat tüüpi rühmatunnile, keskmise kestusega 20 minutit. Tasulises versioonis on teil juurdepääs isegi veebipõhisele personaaltreenerile, mis sobib ideaalselt neile, kes vajavad treenimisel abi. Laadige alla Play poe või App Store'i kaudu.

7. Nike treeningklubi

Üks parimatest jõutreeningurakendustest, mida kodus viiruste ennetamiseks kasutada ja treenida, on Nike välja töötatud ja pakutav treeningklubi Nike. Sellel on rohkem kui 180 harjutust iga kehaosa jaoks, ilma et peaksite kasutama mingit erivarustust.

väga täielik, see toetab Apple Watchi ja Android Weari. Lisaks on sellel audiogiid, mis aitab algajaid treenimisel, kuid see on väga hea ka neile, kes on kogenud. Laadige kohe alla Androidi või iPhone'i jaoks!

Nike Training Clubi tasuta treeningrakendus

8. MyFitnessPal

Tasuta treeningrakenduste hulgas on meil MyFitnessPal, mis pole mitte ainult üks parimaid jalgade treenimise rakendusi, vaid ka üks parimaid dieedirakendusi. Selle abil saate kaloreid arvestada ja jälgida kõike, mida sööte, suhteliselt hõlpsalt. Sisestage lihtsalt see, mida sööte, mida rakendus teile arvutab!

Muidugi täidab see ka treenimise abistamise funktsiooni, sisaldades terve keha jaoks mitmeid füüsilisi tegevusi ja kavasid kohalikumaks tugevdamiseks. Kõik, kes soovivad lisaks treenimisele kaalust alla võtta, peavad sellest rakendusest teadma, mille saab alla laadida nii Androidile kui ka iPhone'ile.

9. Tunnistaja juhised

Kui soovite ühe rakenduse abil treenida ja kaalust alla võtta, on Fitness Point hea valik. Selle abil saate jälgida oma edusamme ja näha kohe oma kaalulanguse arengut.

Rakenduse kaudu saate luua isikupärastatud harjutusi või kasutada alustamiseks olemasolevat malli. Kõigil harjutustel on kirjeldused, animatsioonid, mis näitavad, millised lihased funktsioneerivad ja palju muud. Installige nüüd oma Androidi või iPhone'i.

10. Hoidke kodus treenimistreenerit

Lõpuks oleme oma nimekirjas kinnitanud, kus on enam kui 400 harjutust teie keha lihastele, mis on väga soovitatav neile, kes soovivad istumisharjumusi teha või tahavad jalad tugevamaks muuta. Kõigil harjutustel on näiteid, nii et isegi kõige rohkem alustajaid mõistavad täpselt, mida nad peavad tegema.

See võimaldab teil kohandada ka olemasolevaid treeningkavasid, mida kõike saab teha ilma seadmeid kasutamata. tasuta ja seda saab alla laadida App Store'i ja Play Store'i kaudu.

Hoidke Kodutreeningu treener tasuta treeningrakendust

Mida arvate meie valikust tasuta koolitusrakendustest?

Jäta nende kohta oma arvamuskommentaarid, ütle, kui tunned neid juba ja kui eelistad teisi. Ärge unustage tutvuda karantiini ajal meie kodus raha teenimise ideedega, nimekirjaga parimatest kõrvaklappidest, mida treenimisel kasutada ja milliseid rakendusi tuleb Coronavirusest alla laadida!