Sõbrapäev: Samsung toob tehnikasõpradele tehnikanõuandeid

Siit leiate Samsungi enda näpunäiteid parimatest monitoridest, mida sõbrapäevaks kinkida. Ideaalne valik tehnikahuvilistele paaridele!

SEE Valentini päev järjest lähemale. Kuid isegi kui paaridele on ette nähtud spetsiaalsed kuupäevad, on alati kahtlus: mida tuleks kinkida? SEE Samsung esitas ebatavalise võimaluse, kuid see sobib paarile, kellele see meeldib, nagu kinnas tehnoloogia ja mängud: monitorid.

Sõbrapäeva näpunäide

Sõbrapäev: Samsung toob tehnikasõpradele tehnikanõuandeid

Esimene näpunäide on kuvar LC27F591. Kujundus on väga kaasaegne ja ilus ning kumerad mudelid muudavad atraktiivsema ilme. Lõpptulemuseks on läikega metallhõbe. Seda kuvar on 27 tolli ja sellel on kõlarid, mis muudavad kõik kogemused ümbritsevaks. Olgu see film kahele või isegi sõpruskohtumine.

See on sellepärast, et ekraan kõverad takistavad perifeerset häirimist ja aitavad laiemat vaatevälja. Lisaks, Kujutised selles toodetud on väga hea kvaliteetieriti tänu kategooria parimale nähtavale kontrastile, 3000: 1. Sellega muutuvad värvid heledamaks ja veelgi tumedamaks. See tähendab, et vähese valgusega stseenid pole probleemiks.

Selle leiate kuvar per väärtused vahemikus 1590,00–1830,00 R dollarit sellistes poodides nagu Lojas Americanas, Shoptime ja Amazon.

Veel päris pilte

Sõbrapäev: Samsung toob tehnikasõpradele tehnikanõuandeid

Veel üks näpunäide kuvar paaride jaoks on LC24FG70. Sellel on ka parem ja keerukam disain. Peale selle on sellel väga kiire reageerimisaeg, mis muudab selle esimeseks kuvar selle tehnoloogiaga kõver.

SEE ekraan see ei võimalda moonutusi, eriti kuna värskendussagedus on kuni 144 Hz ja kvantpunkttehnoloogia tagab parema kvaliteeti aastal Pilt. Sellega on värvid realistlikumad, kuna tehnoloogia toetab umbes 125% standardsetest RGB värvidest. Lõpptulemuseks on selgemad mängud ja filmid.

Peale selle kuvar ikka on OSD paneeliga suurepärane valgusetendus. Selle tehnoloogia abil on võimalik seadme tuled mänguga sünkroonida ning saada täielikum ja ümbritsevam kogemus. Selle kohta lisateabe saamiseks vaadake meie täielikku ülevaadet.

Selle leiate kuvar selliste kaupluste nagu Shoptime ja Saraiva väärtuste puhul, mis jäävad vahemikku 1 600,00–1 800,00 USD.

Tehnoloogiapartneri jaoks

JoĂŁo Hiroshi, Vanemjuht Kuvar andma Samsung siinsamas kell BrasiiliaĂĽtles, et see uus portfell sobib ideaalselt tehnikahuvilistele paaridele. See tulenes tema arvates sellest, et seadmetel oli parim Pilt, heli ja paindlikkus.

Ja sina? Mida sa arvad kuvar andma Samsung jaoks Valentini päev? Vaadake kindlasti ka siin sellel saidil mõningaid meie ülevaateid selle ja muude tööriistade kohta!

Ülevaade: Samsungi mängumonitor C24FG70 võimaldab sukelduda, millest iga mängija unistab